999 rezultate për

tuan

Numri "9" i mallkuar, ja sulmuesit që dështuan me fanellën e Milanit (FOTO LAJM) Numri 9 po del të jetë shumë i mallkuar te Milani, shkruan Albeu.com Pas Inzaghit shumë lojtarë që mbajtën këtë numër
Derbi Inter-Juve, 5 trajnerët më të suksesshëm që drejtuan 2 ekipet Antonio Conte është vetëm trajneri më i fundit që është ulur në stolin e Juventusit dhe Interit. Nga Trapattoni te L
Tentuan të grabisnin dyqanin e celularëve, plas sherri mes policit dhe autorëve Një polic dhe tre grabitës janë përplasur fizikisht mëngjesin e sotëm në qytetin e Fierit, ku po tentohej vjedhja e një
23 persona humbin jetën pasi injektuan vaksinën e Pfizer në Norvegji 23 persona kanë humbur jetën në Norvegji pasi janë injektuar me vaksinën kundër koronavirusit të kompanisë amerikane Pfi
Atentati ndaj familjes shqiptare në Greqi, flasin djemtë që mbijetuan: Vrasësit janë nga Shqipëria! “Vrasësit janë shqiptarë”! Kështu janë shprehur në dëshminë e dhënë për hetuesit grekë dy vëllezërit shqiptarë që mbetën
Shirat shkaktuan kaos në vend, Rama: Fushë Kruja nuk u përmbyt se investuam Mëngjesin e sotme kryeministri Edi Rama ka postuar një video ku krahasonte ndryshimi që ka pësuar Fushë Kruja. Rama ë
Përmbytjet shkaktuan kaos në vend, IGJEUM paralajmëron për ditët në vazhdim Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë , Ujit dhe Mjedisit nëpërmjet një njoftimi ka bërë me dije se nivelet në lumenjtë D
Aktori shqiptar rrëfen të pathënat: Më arrestuan për vjedhje makinash Amos Zaharia është një nga aktorët më të mirë të skenës shqiptare. Ai nuk ka folur shpesh në intervista për jetën e tij,
Reshjet e shiut shkaktuan "kaos" në vend, ARRSH njoftim për situatën e rrugëve ARRSH ka njoftuar se gjatë natës ka pasur reshje të dendura shiu në të gjithë vendin dhe si pasojë ka pasur rënie gurësh
"Gomonia po mbytet, ndihmë", flasin sirianët që luftuan me vdekjen për 3 orë në det të hapur Një prej sirianëve të kapur mbrëmjen e djeshme në grykëderdhjen e Vjosës ka treguar për mediat se destinacioni i tyre is
Reshjet e dendura shkaktuan përmbytje, si do të jetë moti sot Sipas MeteoAlb: Pjesa e parë e ditës paraqitet me vranësira të shpeshta dhe reshje të pakta shiu e dëbore, herë pas here
Përmbytjet pushtuan vendin! Forcat e Armatosura dyfishojnë kapacitetet për banorët Reshjet e orëve të fundit kanë shkaktuar përmbytje në disa qytete të vendit, teksa Ministria e Mbrojtjes dhe Agjencia Ko
U martuan 3 muaj më parë, reperi heq papritur partneren nga rrjetet sociale (FOTO LAJM) Në muajin tetor reperi shqiptar, S4MM i dha fund beqarisë në një dasmë shumë modeste mes miqsh dhe të afërmish. Ai dhe p
Protestuesit pushtuan Kongresin, Biden thirrje Trump: Mbro Kushtetutën! Presidenti i zgjedhur Joe Biden mbajti një fjalim dhe i bëri thirrje Presidentit Donald Trump të dalë në televizionin ko
Bien ndjeshëm shifrat! Kaq viktima dhe të infektuar rezultuan për festa Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju informon për situatën epidemiologjike në vend si dhe të dhënat për ra
Nuk flisnin për shkak të Tunës, Roberti dhe Patrisi tregojnë si u pajtuan! Për një periudhë vëllezërit Patris dhe Robert Berisha nuk flisnin me njëri-tjetrin dhe gjithmonë është përfolur se shkak
Ekspertët: Pse ata që u infektuan për Krishtlindje mund të jenë më transmetuesit për Vit të Ri Ata që u infektuan pasi u gumbulluan për festën e Krishtlindjes mund të jenë më transmetues të virusit në prag të Vitit
Emisionet e tyre bëjnë namin, misteri pse Luana dhe Bora u "përjashtuan" nga klipi festiv (FOTO LAJM) “Top Media” ka publikuar edhe këtë Krishtlindje këngën e fundvitit, të shndërruar për 19 vite në një traditë të televizi
8 yjet që shpëtuan karrierën e tyre në vitin 2020 Sezoni 2020/21 ka bërë që shumë lojtarë të ringjallin karrierën e tyre në kampionatet më të forta. Rol vendimtar kanë
Lanë armët e festuan, si Krishtlindja zbuti ushtarët në Luftën e parë Botërore Si çdo festë tjetër, edhe kjo e Krishtlindjeve është një festë e veçantë dhe të tillë e bën fakti se ajo përjetohet nga