999 rezultate për

trendi

Çantat e shpinës trendi më i fundit (FOTO LAJM) Çantat e shpinës është trendi më i fundit i cili duket se është rikthyer për të gjithë. Ato janë më praktike në përdorim
Trendi më i ri i fundeve verore (FOTO LAJM) Fundet e gjatë deri poshtë gjurit, janë modernë, tepër fine dhe shumë elegante, për ç’arsye paraqesin rrobë dominuese të
Trendi më i fundit i syzeve të diellit (FOTO LAJM) Syzet e diellit, janë objekti i domosdoshëm që ndihmojnë në mbrojtjen e syve. Pa marrë parasysh modelin, mund të stilizo
Atletet e bardha trendi më i fundit i sezonit (FOTO LAJM) Atletet e bardha duket se janë ndër modelet më të preferuara nga shumica prej nesh për shkak të komoditetit që ato të of
Trendi më i fundit i syzeve të diellit (FOTO LAJM) Një ndër aksesorët më të rëndësishëm gjatë stinës së verës janë syzet e diellit, të cilat janë dhe një domosdoshmëri për
Fundi me atlete trendi më i fundit (FOTO LAJM) Përdorimi i përditshëm i takave mund të jetë disi e pamundur për shumë femra kjo për shkak të problemeve dhe dhimbjeve q
Fundi poshtë gjurit, trendi i pranverës (FOTO LAJM) Fundet poshtë gjurit duket se dhe sivjet do të jenë një trend, ato të japin mundësinë e krijimit të një pamje elegante,
Gërsheti, trendi më i fundit pranveror (FOTO LAJM) Gërsheti është trendi më i ri i modelit të flokëve që do të jetë i pranishëm gjatë pranverës. Variante të ndryshme të kë
Gërsheti, trendi më i fundit (FOTO LAJM) Trendi më i ri që ka marrë vrull në rrjetet sociale është gërsheti në mes të kokës, përkatësisht në vend të ndarjes në
Trendi më i fundit i ngjyrës së thonjve (FOTO LAJM) Thonjtë e shkurtër dhe ngjyrat e lehta janë trendi kryesor i thonjve të këtij sezoni. Për të bërë zgjedhjen e ngjyrës së
Trendi më i çuditshëm i thonjve (FOTO LAJM) A keni menduar ndonjëherë që tek thonjtë do të vendoseshin qime për të qenë trendi? Ja këtë kanë bërë modelet e një komp
Modeli njëbrirësh trendi më i fundit (FOTO LAJM) Modelet e fklokëve gërshët në formën e një njëbrirëshi mund të jetë dhe trendi më i fundit i kohëve të fundit. Vitin e k
Fundet metalike, trendi i 2016-ës (FOTO LAJM) Keni vënë re se në 2016-ën kanë hyrë si trend i parezistueshëm fundet metalike? Të paktën te pasarelat e fundit të emrav
Trendi më i fundit i ngjyrës së thonjve (FOTO LAJM) Thonjtë janë një pjesë e rëndësishme në pamjen tonë, prandaj shumë nga ne janë në dilemë në lidhje me ngjyrat më të pref
Flokët e shkurtër trendi i vitit (FOTO LAJM) Trendi më i fundit i vitit 2016-të janë flokët e shkurtër. Flokët e shkurtër dhe stili modern i tyre mund të theksohet n
Gërsheti, trendi më i fundit dimëror (FOTO LAJM) Gërsheti është një model i thjeshtë dhe komod flokësh që përdoret për të gjitha gjatësitë e flokëve. Më parë mendohej se
Trendi më i fundit i çizmeve dimërore (FOTO LAJM) Çizmet janë një pjesë e pandarë e veshjes sonë gjatë stinës së dimrit. Në pasarelat më në zë të momentit, stilistët për
Trendi më i fundit i kombinimit të ngjyrave (FOTO LAJM) Kombinimi i ngjyrave te veshjet është dhe mënyra më e mirë për ti dhënë sa më shumë sharm pamjes suaj. Nga ngjyra e fort
Roza, trendi më i fundit (FOTO LAJM) Roza është një ngjyrë e këndshme, që zakonisht nuk e keni veshur, që nga vitet rinore. Fillimi i vitit 2016 duket se e k
Këpucët ideale gjatë festave (FOTO LAJM) Këpucët kanë një rëndësi të veçantë në pamjen tonë të jashtme prandaj është e rëndësishme që të kujdesemi në mënyrë që t