999 rezultate për

trendi

Trendi i ri: Jemi çift, por jetojmë të ndarë Deri disa vite më parë më së shumti mes çifteve diskutohej për martesë ose bashkëjetesë, kohët e fundit po përhapet një
Kafshët na mësojnë: Ja si bëhet selfie! (FOTO LAJM) Trendi i "selfieve" ka "infektuar" edhe kafshët. Në këtë përmbledhje kanë hyrë fotografitë më të mira të kafshëve, ng
5 truket si ta bëni shtëpinë të duket më trendi. (FOTO LAJM) Doni që shtepia juaj të ngjajë e bukur dhe e kohës po ju tregojme disa elementë, pasi një shtëpi është e kompletuar,
Këpucët më trendi duhet të kenë këtë takë (FOTO LAJM) Disa trende këpucësh kthehen me kohën. Pamë çizmet metalike të ktheheshin dhe nuk suprizohemi si janë shfaqur sërish këp
Mace me tatuazh! Trendi më i ri i kujdesit ndaj kafshëve (FOTO LAJM) Një bodybuilder është nën hetim pasi thuhet se i ka bërë tatuazh maces së saj të përkëdhelur, për ta bërë atë të duket "
Trendi më i rrezikshëm i modës në histori (FOTO LAJM) Shumë njerëz do të thonë se disa prej tendencave moderne të modës janë të çuditshme dhe në disa raste edhe të rrezikshme
Ky pritet të jetë trendi i ri i thonjve (VIDEO) Huda Kattan, një ndër femrat më të njohura që sjell të reja rreth paraqitjes së femrave ka surprizuar me postimin e fund
Gjuha me xixa, trendi më i ri në Instagram (FOTO LAJM) Xixa në flokë, në trup, në sy në buzë, por duket se tani do shkëlqeni edhe më shumë pasi një trend i ri është përhapur m
Postimi i fundit i Capital T tregon se i pëlqen shumë vetja (FOTO LAJM) Sezoni i fundit muzikor për Capital T ka qenë vërtet i suksesshëm. Hit pas hiti, ai ka publikuar një seri të këngëve t
Ndryshon trendi i ndërhyrjeve plastike, çfarë duan më shumë vajzat dhe gratë tani Çmime të përgjysmuara dhe cilësi tejet e lartë e ndërhyrjeve! Bisturia është në duart e ekspertëve më të mirë të fushës,
Trendi më i ri i fotografive në instagram: fustani-shalqi (FOTO LAJM) Gjithmonë në rrjetet sociale dalin trende të reja fotografish të cilat shumë shpejt bëhen virale dhe pushtojnë botën.
Eni Koçi ndryshon pamje, ja si duket me “trendin” e ri të flokëve (FOTO LAJM) Këngëtarja e re Eni Koçi ka ndryshuar pamjen e saj të jashtme. Ajo ka guxon me stilin e saj të flokëve. Por këtë herë ë
Joga me dhi, trendi më i ri në Amerikë Joga me dhi është mania më e fundit e jogës. Adhuruesit e jogës në Amerikë kanë filluar të mabjnë një dhi në kurriz
"Poza Bambi", trendi i fotove për këtë verë në Instagram (FOTO LAJM) Është akoma prill, por yjet e Instagramit tashmë po shfaqin atë që me siguri do të jetë poza e verës . E quajtur "Bam
Sfida e flokëve të ngrira, trendi më i ri i internetit (FOTO LAJM) Është shumë ftohtë në Whitehorse, Yukon, ku gjatë shkurtit temperaturat zbresin deri në 25 gradë Fahrenheit. Por si
Shqiptarët nga Shqipëria zgjedhin Kosovën për të kaluar festat e fundvitit Viti i Ri mbetet një nga ditët më të shënuara për shqiptarët. Mendohet që janë 1.500 qytetarë që natën e ndërrimit të vi
Ja kush është trendi më i fundit i bredhit të vitit të ri (FOTO LAJM) Viti i ri është festa më argëtuese që mund të festojmë dhe është festa që festohet në çdo cep të botës. Kënaqësia e f
Femra, kjo është ngjyra më trendi e sezonit! Me ardhjen e dimrit femrat kanë filluar të ndryshojnë dhe look-un dhe ta përshtasin me tendencat e kohës. Sipas ekspe
Sekreti i “pisët” i varëses më trendi të momentit (FOTO LAJM) Nëse ka bizhuteri e cila është më trendi në këto kohë padyshim që janë vareset e zeza rreth qafës. Ato kanë qenë në m
Pasojat e trendit botëror në shoqërinë tonë! Femra gjithmonë ka pasur rolin e saj vendimtarë në ngritjen e shoqërise, ku, aq sa i është dhënë rrespekti, aq edhe ka p