999 rezultate për

titujt

Titujt e mediave serbe: Shqipëria po ia vështirëson jetën Serbisë Të gjitha mediet e njohura serbe, i kanë kushtuar rëndësi të madhe ndeshjes së Shqipërisë me Armeninë, për faktin se kom
Luis Enrique: I dua të gjithë titujt (VIDEO) Ndaj Malagas për fitoren e 12-të radhazi. Barcelona do të zbresë nesër në fushën e "Camp Nou", me një synim mëse të qart
"Jemi Barça e jemi të detyruar ti fitojmë të gjithë titujt" (VIDEO) Lionel Messi i është rikthyer formës së dikurshme duke udhëhequr Barcelonën në garën e fitimit të tre titujve të mundshë
Krasniqi mbron titujt në WBO e WBA Robin Haxhi Krasniqi shënoi fitore kundër polakut, Dariusz Sek duke e hapur rrugën për titullin botëror. Ai arriti që pë
Studentët ndajnë titujt “Doctor Hajnus Causa” (FOTO LAJM) Sot ne Universitetin shtetëror të Tetovës në kremtimin e 20 vjetorit, në tabelat e këtij Universiteti disa studentë të F
Bukuroshja serbe zgjidhet Miss Evropa (FOTO LAJM) Bukuroshja serbe është kurorëzuar si Miss Evropa. Jo vetëm e bukur, por missi në fjalë po studion në fakultetin e dytë,
Titujt e mediave të huaja pas finales “Kampionë bote”. Kaq i mjafton gazetës më të madhe gjermane “Bild” për të celebruar suksesin e katërt botëror pas fitore
"Nuk mjaftojnë titujt, duhet të bëjmë edhe para" Futbolli sipas Barbara Berlusconit, në pak rradhë në fund të një interviste të saj për edicionin spanjoll të "Vanity Fai
Përgjimi i ri, Erdogan vendos për kryetitujt e gazetave (VIDEO) Zbardhet faktet të reja të marrëdhënies së medias, shërbimit sekret dhe administratës shtetërore me familjen Erdogan në
Mjekët paguhen për titujt dhe jo për punën e tyre Të jesh një mjek i mirë nuk mjafton që të paguhesh, e rëndësishme është të kryesh shumë vizita dhe të kesh shumë kualifi
"Nga Pep nuk pres tituj, por spektakël" Franz Beckenbauer pas shumë kohësh është bërë aktiv në media. Pasi u kthye nga pushimet, kajzeri bavarez ka dhënë mendim
Kroacia anëtarësohet në BE më 1 korrik Më 1 korrik Kroacia bëhet anëtarja më e re Bashkimit Evropian. Hyrja e saj në BE ndodh në një moment kur kjo e fundit gj
Barcelona eliminon Milanin: Titujt e parë të gazetave spanjolle (FOTO-LAJM) Fitorja e skuadrës së Barcelonës përballë Milanit është përcjellë nga të gjitha mediat spanjolle të cilat kanë vlerësuar
Alonso i lumtur me titujt e fituar Fernando Alonso është shprehur i kënaqur me makinën e tij pas përfundimit të testimeve parasezonale të Formulës 1 duke
Titujt e pronësisë, ankesat pranë KQT-së Ankesat për vendimet e komisioneve vendore të vlerësimit të titujve të pronësisë mund të dorëzohen në sekretariatin tekn
Van Der Wiel, blerja më e fundit e PSG Mbrojtësi i majtë i Ajaksit, Gregory van der Wiel ka kompletuar transferimin prej 6 milion eurosh tek ekipi francez i Pa
Dënohet Armstrong, i hiqen titujt Mbyllet në mënyrën më të trishtë të mundshme karriera e artë e çiklistit amerikan, i përcaktuar deri më sot si një ndër
Pedagogët, ata që nuk kanë tituj rrezikojnë punën Rrezikojnë vendin e punës ata pedagogë që nuk kanë tituj dhe grada shkencore, nuk disponojnë kualifikime pasuniversitare
Titujt e verës? Nuk i preferoj "Nëse për ju spanjollët ka qënë një shkatërrim ky është një problem i juaji. Nga 19 tituj që kam fituar në karrierën tim
Titujt e Juves? 28 i kam shumë Nuk i kursen thumbat në drejtim të Juventusit , trajneri i ri i Romës, Zdenek Zeman. Që nga Bruniko ku janë grumbullar v