999 rezultate për

tera

Prej ditësh në terapi intensive, koronavirusi i merr jetën mjekut Humb jeten nga koronavirusi ne Kosove gjinekologu Dr. Burim Krasniqi. Ai ishte duke u trajtuar prej ditesh në mjekimin i
Si paraqitet situata në spitalet Covid? Kaq pacientë janë në terapi intensive dhe të intubuar Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se numri i pacientëve që po trajtohen në dy spitalet Covid është rritur në krahasim
Për pak ditë mbush 40 vjeç, veterani turk lajmëron pensionimin nga futbolli Emre Belözoğlu tërhiqet nga futbolli. Këtë e bëri të ditur Fenerbahçe përmes një shënimi në faqen e saj zyrtare. Em
Protestat në Bjellorusi, një i vdekur dhe dhjetëra të plagosur Në Minsk të Bjellorusisë u shënua nata e dytë e protestave masive të cilat nisën pas zgjedhjeve shumë të diskutueshme të
Ministria e Shëndetësisë bën të ditur, ja sa persona janë të intubuar dhe në terapi intensive Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur sot se në dy spitalet COVID po trajtohen aktualisht 122 pacientë të konfirmuar
Kapen vëllezërit "skiftera" në Tiranë, njëri prej tyre vetëm 13 vjeç Policia e Tiranës ka arrestuar tre persona të dyshuar për një sërë vjedhjesh biçikletash në zona të ndryshme të Tiranës.
COVID-19: 21 pacientë në terapi intensive tek Infektivi, 6 shtetas të intubuar Ditën e sotme ne vend janë shënuar shifrat më të larta të infektimeve me COVID-19, 139 infektime në 24 orë. MSH bën
Kapen "skifterat" e Kavajës, çfarë grabitën Policia e Kavajës ka arrestuar një 21-vjeçar që kryente vjedhje të ndryshme. 21-vjeçari me precedent penal të mëparsh
Policia shqiptare del bllof: Mohoi ndalimin, veterani i UÇK u mbajt 2 orë dhe u lirua pas ndërhyrjes Ministrja e Punëve të Jashtme të Kosovës, Meliza Haradinaj konfirmon se veterani i UÇK-së, Murtez Kastrati ishte ndaluar
Policia shqiptare ndaloi veteranin e UÇK? Zbulohet si qëndron e vërteta Mëngjesin e sotëm në media u shpërnda me shpejtësi lajmi se policia shqiptare ka ndaluar një veteran të UÇK, pas një fle
E kërkoi Serbia, Policia shqiptare ndalon veteranin e UÇK-së Policia e Shqipërisë ka ndaluar veteranin e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës Murtez Kastratin, nga Lipjani. Lajmin e bë
"Skifterat" zbarkojnë në Bubq, i bëjnë kërdinë emigrantit Një grabitje ka ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme në fshatin Budull të njësisë administrative Bubq të Krujës. Mësohet se
Të fiksuar pas televizorave e çiklomotorave, kapen dy "skifterat" e Kavajës Policia e Kavajë ka arrestuar dy shtetas që kryenin vjedhje banesash dhe lokalesh. Njëri prej të arrestuarve, me prec
Rreth 600 pacientë të shtrirë në QKUK dhe spitale, 20 në respiratorë dhe 385 me oksigjenoterapi Rreth 600 pacientë janë duke u trajtuar aktualisht në Qendrën Klinike Universitare dhe Spitalet Rajonale në vend. Pre
Sulmuesi veteran mposht yjet e Premier Ligës dhe renditet i pari Sulmuesi veteran i Leiçesterit Xhemi Vardi është golashënuesi më i mirë i këtij sezoni në Premier Ligë me 23 gola. vard
Situatë alarmante tek spitalet covid: 22 pacient në terapi intensive dhe 12 të intubuar Vendi ka shënuar sot 108 raste të reja me koronavirus, ndërsa është shtuar edhe numri i pacientëve të shtruar në dy spit
Situata kaotike tek spitalet COVID: 25 shtetas në terapi intensive, 4 të intubuar Ministria e Shëndetësisë njoftoi sa ka rritje të të shtruarve në spitalet COVID, pas shifrave të larta të infektimit.
Të dhënat e fundit, mësoni sa pacientë po trajtohen në spitalet COVID dhe sa janë të intubuar Përfaqësuesja e Ministrisë së Shëndetësisë, Eugena Tomini në përditësimin e të dhënave në 24 orët e fundit ka bërë të di
Ministria e Shëndetësisë: Situata kritike, rriten shifrat e të shtruarve në spitalet covid Ministria e Shëndetësisë ka zbuluar të dhënat e fundit në lidhje me situatën e COVID-19 në Shqipëri. Sipas të dhënav
130 ditë e infektuar, shërohet "veterania" e COVID-19 Një mrekulli ka ndodhur ditën e sotme në Britaninë e Madhe. Fatima Bridle, 35 vjeçe, nga Britania e Madhe, është cilë