999 rezultate për

telegram

Francë, hetohet 16-vjeçarja për planifikim sulmi terrorist Një adoleshente minorene në Francë është vënë nën hetim, pasi akuzohet se ka planifikuar një sulm terrorist duke përdoru
Francë / Arrestohet 16 vjeçja, planifikonte sulm terrorist Një vajzë 16 vjeçare nga Franca është arrestuar nga autoritetet për shkak se ka planifikaur një sulm terrorist. Sipa
Ziadin Sela, telegram ngushëllimi ambasadores belge dhe atij të BE-së Pas sulmeve terroriste në Belgjikë, kryetari i LR-PDSH, Ziadin Sela, ka dërguar telegram ngushëllimi ambasadores belge t
Eco Guerilla "telegram" urimi Kryetarit të BDI, Ministrit të Ekologjisë dhe Kryetares së Tetovës Kryetarit të BDI,Ministrit të Ekologjisë, Kryetares së Komunës së Tetovës. Të nderuar, Ju urojmë përzemërsisht për
Sulmi në Ankara, Mustafa ngushëllon Davutoglunë Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, i ka dërguar një telegram homologut të tij turk, Ahmet Davutoglu, ku shpreh ngushël
Rama invites Mustafa to visit Tirana Albanian Prime Minister Edi Rama has sent Isa Mustafa a telegram inviting him to visit Tirana. Rama says that the door i
Rama telegram Mustafës: Derën në Tiranë e ke të hapur Kryeministri shqiptar Edi Rama i ka dërguar një telegram Isa Mustafës, ku dhe i bën një ftesë për një vizitë në Tiranë.
Kerry uron shqiptarët: Gëzuar Fiter Bajramin Sekretari Amerikan i Shtetit, John Kerry i ka dërguar një telegram urimi ministrit të Jashtëm, Enver Hoxhaj. “Si në s
Ahmeti përmes një telegrami ka uruar Erdoganin për fitoren Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti ka uruar për fitoren në zgjedhjet lokale kryetarin e Partisë për Drejtësi dhe zhvillim në T
Xhaferri i dërgon telegram ngushëllimi ministres Mirela Kumbaro Musa Xhaferri, Zëvendëskryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë, dje i ka dërguar një telegram ngushëllimi minist
Ministri Krasniqi telegram ngushëllimi për Vaçe Zelen Memli Krasniqi, Ministër i Kulturës, Rinisë dhe Sporteve në kosovë ka shprehur ngushëllimet e tij për humbjen e këngëtar
Hoxhaj përmes një telegrami uron homologun e ri Kurz Ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Enver Hoxhaj, përmes një telegrami ka uruar sot z.Sebastian Kurz, me rastin e em
Haradinaj telegram ngushëllimi për vdekjen e Mandelës Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, shprehë ngushëllimet më të thella qeverisë dhe popullit
Krasniqi, telegram ngushëllimi Metës Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Jakup Krasniqi, i ka dërguar një telegram ngushëllimi kreut të Kuvendit, I
Ahmeti, telegram ngushëllimi familjes Olldashi Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti përmes një telegrami ka shprehur ngushëllime në adresë të familjes Olldashi. “Lajmin e
Kerry uron Hoxhajn për festën e Bajramit Me rastin e përfundimit të pelegrinazhit vjetor të Haxhit dhe festës së Bajramit, ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës
Hoxhaj uron Westerwellen për përvjetorin e bashkimit të Gjermanisë Ministri i Jashtëm të Kosovës, Enver Hoxhaj, me rastin e 23 vjetorit të bashkimit të Gjermanisë, i ka dërguar një telegr
Hoxhaj ngushëllon sekretarin John Kerry Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj i ka dërguar një telegram ngushëllimi sekretarit amer
Sekretari Kerry i uron Hoxhaj festën e Bajramit Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, me rastin e festimit të Bajramit të Madh, ka marrë
Shqipëria kaloi suksesshëm testin e demokracisë ”Në këto zgjedhje Shqipëria me sukses të plotë kaloi testin e demokracisë, duke i hapur vetes rrugën e sigurt drejt Bash