999 rezultate për

tedi

Granit Xhaka është i dashuruar me Arsenalin Xhaka ka reaguar në rrjetet sociale pas fitores së madhe të Arsenalit kundër Manchester Unitedit. Granit Xhaka ka shk
Nga aksidenti në Podujevë ndërroi jetë një 73-vjeçar Sot pasdite në fshatin Shtedim të Podujevës ndodhi një aksident me fatalitet mes dy veturave, ku si pasojë vdiq një këmb
I pandehur në Prokurori, flet Ervin Salianji: Jam i vetëdijshëm Organi i akuzës e ka marrë të pandehur ish-deputetin demokrat pasi e akuzon për kallëzim të rremë. I kontaktuar nga l
De Gea mund të bëhet lojtari më i paguar në Premier League Siç raporton Daily Mirror, portieri i Manchester Unitedit, David De Gea, mund të bëhet futbollisti më i paguar në Premie
Alex Ferguson merr drejtimin e Manchester United Manchester Unitedi e ka konfirmuar se Sir Alex Fergusoni do të kthehet në rolin e trajnerit të klubit më 26 maj të këtij
Martial frikëson tifozët e Manchester Unitedit me këtë postim në Twitter Ylli francez, Anthony Martial, i ka frikësuar tifozët e Manchester Unitedit me postimin e tij të fundit, të cilët kishin
United apo PSG? Ibrahimovic tregon se cila skuadër është favorite Zlatan Ibrahimovic beson se Paris Saint Germain janë lehtësisht favoritë për të mundur Manchester Unitedin në Champions
Gigi Buffon zbulon pikën e dobët të PSG para ndeshjes me Unitedin Gigi Buffon ka zbuluar pikën e dobët të PSG-së para përballjes me Manchester United në Champions League. Portieri ita
Bayern dhe Juventus duan portierin e talentuar të Unitedit Juventus dhe Bayern Munich kanë shprehur interes për portierin e talentuar të Manchester United, Dean Henderson. 21-
"Pogba është lideri i Manchester United" Trajneri i Leicester Cityt, Claude Puel, beson se mesfushori francez, Paul Pogba, është arsyeja kryesore për ringjalljen
Kylian Mbappe flet për ndeshjen kundër Manchester United Kylian Mbappe nuk është i brengosur për përballjen me Manchester Unitedin në Champions League pas humbjes së parë këtë e
Futbollisti i Manchester United konfirmon të ardhmen e tij Anthony Martial pritet të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare e gjysmë me Manchester Unitedin para kësaj fundjave, sipas Sk
Burnley shokon Manchester Unitedin (VIDEO) Burnley ka befasuar Manchester Unitedin në "Old Trafford". Miqtë kanë kaluar në avantazh ndaj Djajve të Kuq me anë t
Futbollisti i Manchester United konfirmon të ardhmen Andreas Pereira nuk do të largohet nga Manchester Unitedi në janar, përkundër faktit se nuk zë dot vend në formacionin e
Manchester United i Solsjaker i jashtëzakonshëm, mposht Arsenalin dhe kalon në fazën e 1/8-ave (VIDEO) Sukseset e Manchester Unitedit nuk kanë të ndalur dhe që kur drejtimin e skuadrës e mori norvegjezi Ole Gunnar Solskjaer
Solskjaer arrin këtë rekord me Manchester Ubitedin Golat e Paul Pogbas dhe Marcus Rashfordit kanë bërë që norvegjezi të arrij një rekord si trajner i Manchesterit, i cili
Unitedit i Solskjaerit nuk ndalet, mposht Brightonin në shtëpi (VIDEO) Manchester Unitedi ka marrë një fitore të rëndësishme sot kundër Brighton me rezultatin 2-1 në "Old Trafford". Paul P
Gruaja e Carrascos zbulon interesimin e Unitedit për 25-vjeçarin Sulmuesi anësor belg, Yannick Carrasco ka përfunduar në radarin e skuadrës së madhe angleze, Manchester Unitedit. Sip
Legjenda e United: Solskjaer mund ta arrijë kulmin e karrierës së tij me Djajtë e Kuq Ish-mbrojtësi anësor legjendar i Manchester Unitedit, Gary Neville, beson se Ole Gunnar Solskjaer mund ta arrijë kulmin
Guardiola i thur eluzhe trajnerit të Manchester Unitedit Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, ka lavdëruar trajnerin e ri të Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaerin,