999 rezultate për

taulant

Taulant Balla krah për krah me kryebashkiakun që i këndoi Enver Hoxhës (FOTO LAJM) Këto ditë në media, opozita ka lëshuar disa akuza për deputetin dhe kryetarin e Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste
Dalin përgjimet e reja të Alizotit me Taulantin, kërcënimi ndaj shefit të policisë Deputeti i PD-së, Enkelejd Alibeaj ka bërë publike sot dokumentet e përgjimeve të Fredi Alizotit, ku ai i thotë drejtori
Gjermania kërkon informacione për Taulant Ballën, letër qeverisë Akuzat e ngritura javët e fundit ndaj kreut të grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, sa i takon miqës
Deputeti demokrat publikon përgjimet: Janë të Taulant Ballës Deputeti demokrat Ervin Salianji, ka publikuar në një status në rrjetin social Facebook disa dokumente ku janë zbardhur
I bëri presion Alizotit të pranonte aktrimin, reagon Taulant Balla “Unë nuk e kam takuar kurrë”, kështu u shpreh Taulant Balla jashtë gjykatës së Tiranës, ku u pyet për deklaratat e Alizo
Del videoja, Fredi Alizoti tregon presionet nga Taulant Balla dhe Ardi Veliu (VIDEO) Deputeti i PD-së, Ervin Salianji ka publikuar një video të re në Opinion ku hedh poshtë versionin e prokurorisë, se zëri
Berisha nxjerr videon e Taulant Ballës me bosin e kokainës (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha këmbëngul në faktin se Taulant Balla është fotografuar në prani të një personi të arrestua
Opozitës nuk i del inati, zbardhet letra që largon Ballën nga Bashkimi Evropian Opozita kërkon largimin e Taulant Ballës nga Delegacioni Parlamentar i Stabilizim Asociimit: Shoqërohet me trafikantë dr
"Zv/ministri i Arsimit është kopjac", studenti i nxjerr dokumentin (FOTO LAJM) Zëvendës ministri i Arsimit, Ervin Demo së fundmi është akuzuar për plagjiaturë nga studenti Taulant Muka. Muka me a
Dëshmoi në Prokurori, Balla tregon çfarë tha Kreu i grupit parlamentar i PS, Taulant Balla prej disa ditësh është akuzuar se ka kërcënuar ish-nënkomisarin Nuhu për c
Çështja Xhisiela”, Taulant Balla merret në pyetje nga Prokuroria Kreu i grupit parlamentar i PS, Taulant Balla prej disa ditësh është akuzuar se ka kërcënuar ish-nënkomisarin Nuhu për c
Oficer Nuhu këmbëngul: Ka pamje filmike të Taulant Ballës dhe Artur Bushit Në një intervistë për emisionin ‘Kjo Javë’ ish oficeri Emiljano Nuhu, foli nga arratia pas deklaratave të SHÇBA-së, në l
Arrestimi i djalit të deputetit, reagon Taulant Balla Menjëherë pas arrestimit të djalit të deputetit në Lezhë, ka reaguar edhe kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla
Balla bën lëvizjen e papritur: Kallëzon Bashën (FOTO LAJM) Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka depozituar në Prokurori kallëzimin për kreun e PD, Lulzim Basha. Ta
"Taulant Balla me grup të armatosur në komisariat", prokuroria nis hetimet Prokuroria e Tiranës ka filluar hetimin për dëshminë e ish-oficerit të policisë së Krujës të publikuar një ditë më parrë
Granit Xhaka feston ditëlindjen, Taulanti i bën një urim special Lojtari i Kombëtares zviceriane, me origjinë shqiptare, Granit Xhaka feston sot ditëlindjen e 26 të tij. Futbollisti
DOKUMENTI/ Taulant Balla drejton bandën e Çelajve në Elbasan! Ish-polici trondit maxhorancën (FOTO LAJM) Pas dëshmisë së Dritan Zaganit që trazoi ujërat e politikës së Tiranës përmes denoncimeve mbi Saimir Tahirin dhe grupin
Drejton bandën e Elbasanit, Taulant Balla padit PD-në pas akuzave Taulant Balla i është përgjigjur akuzave të hedhura nga ish-oficeri i Policisë Gjyqësore Emiljano Nuhiu duke thënë se do
U arratis para se të burgosej, kush është vlonjati që i shpëtoi policisë Ditën e sotme një i dënuar me "arrest shtëpie" u arratis vetëm pak minuta para se policia ta kthentë atë në burg. I a
Do të rikthehej në burg, arratiset vlonjati i dënuar për vrasje Një shtetas i dënuar është arratisur para se forcat e policisë t'a rikthejnë në burg. I arratisuri është shtetasi Ta