999 rezultate për

taulant

Taulant Balla: Dako nuk arrestohet por do të rizgjidhet kryetar i Durrësit "Numri 2" i Rilindjes, Taulant Balla është shumë i kënaqur me punën që ka bërë Vangjush Dako, ndaj sipas tij ai meriton
Kështu feston Zhegrova me Xhakën te Baseli (VIDEO) Edon Zhegrova iu baskua vetëm pak ditë më parë skuadrës së Baselit teksa mbërriti nga belgët e Genk, shkruan Albeu.com.
Taulant Xhaka i lumtur për startin e mrekullueshëm të Baselit Taulant Xhaka është shprehur i lumtur për fitoren e parë të Baselit në vitin 2019. Baseli e ka nisur si është më së m
A ka peng pse zgjodhi Shqipërinë para Kosovës? Si përgjigjet Taulant Xhaka Taulant Xhaka, mesfushori ynë kuqezi, ka dhënë një intervistë për tabloidin helvet, “Blick”, ku ka folur për klubin ku l
Rrëfehet Taulant Xhaka: Nuk jam penduar që kam zgjedhur Shqipërinë Taulant Xhaka, mesfushori i Kombëtares shqiptare, në një intervistë të dhënë për median zviceriane “Blick Sport”, ka sqa
E turpshme, gazeta serbe ofendon Taulant Xhakën (FOTO LAJM) Serbët nuk po mund ta harrojnë humbjen nga Zvicra në Kupën e Botës dhe festën me shqiponjë nga Shaqiri e Xhaka. Media
Taulant Balla shpërthen ndaj "Top Channel": Fshiheni pas shpifsave Kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla ka shpërthyer në akuza të forta ndaj Top Channel, në një kohë kur është
Çfarë po ndodh me protestën studentore? Taulant Balla takon dekanët (FOTO LAJM) Teksa protesta e studentëve që kërkojnë të drejtat e tyre vijon tashmë prej më shumë se një muaji, duket se qeveria Ram
Taulant Balla "zbulon" kush ia vuri eksplozivin shtyllës në Fushë-Krujë Ditën e sotme një sasi e kosniderueshme tritoli i është vënë një shtylle të tënsionit të lartë në zonën e Fushë-Krujës.
Shikoni ku po i kalon pushimet dimërore Taulant Xhaka (FOTO LAJM) Mesfushori i Kombëtares, Taulant Xhaka, ka zgjedhur Tailandën për të kaluar pushimet dimërore. 27-vjeçari është nën
Tjetër skandal tek Unaza e Re, miku i Taulant Ballës do të ndërtojë rezidencë 60 milion euro (FOTO LAJM) Nuk kanë të mbaruar skandalet tek Unaza e Re. Pas tentativës për të vjedhur 18 milion euro përmes një firme fantazëm, nj
Ndërhyrje brutale, arbitri fal Taulant Xhakën (VIDEO) Ditën e sotme ndeshja midis skuadrës së Luzernit dhe Bazelit përfundoi në shifrat e barabarta 1 me 1. Një ndeshje e mbus
Taulanti nxjerr horllëqet e qeverisë: Rama i kërkonte llogari ministrave për "Like-t" në Facebook Tulant Muka bëri bujë me denoncimet e tij për plagjiaturë të ish-zv.ministrit të Arsimit, Ervin Demo duke e detyruar të
Shkatërrohet banda në Itali, roli i shqiptarëve në rrjet Një bandë e përbërë nga italianë dhe shqiptarë është kapur nga Policia italiane në Trentino të Italisë. Operacioni i kod
Granit Xhaka e pranon, Taulanti është më i talentuar se unë "Taulanti është më i talentuar se unë. Karakteristika ime kryesore është se jam mjaft punëtor. Nëse duhet bërë diçka nuk
"Plotësoje sa do dhe mbylle gojën", Taulant Muka flet pas dorëheqjes (VIDEO) “Nëse do të rrija më në atë post kam frikë se do të kisha gjëra për të fshehur”- kështu ka thënë mes të tjerash ish-zv.m
Xhaka “përleshet” me gazetarët Skuadra e Baselit humbi ndaj Thun duke e përkeqëuar edhe më shumë situatën te klubi ku bëjnë pjesë dy shqiptar, Taulant
“3 mijë euro se i do Taulanti”, akuza e rëndë për deputetin Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjetin social Facebook, një denoncim të një qytetari dixhital ku tregohet
“Të shtëna me armë në Peqin, policia do lirojë miqtë e deputetit” Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në ‘Facebook’ një mesazh të një qytetari dixhital, ku ky i fundit denoncon nj
Babai i jep kurajo Stresit me këngën e tij dhe ka një mesazh për Taulant Ballën (VIDEO) Sali Lushaj, babai i këngëtarit Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe edhe si Stresi e ka cilësuar një hakmarrje politike arr