999 rezultate për

talenti

Talenti i Realit shënon supergol nga goditja e dënimit (VIDEO) Real Madridi ka bërë një blerje të goditur këtë verë, dhe ai është 18 vjeçari, Vinicius Jr. Talenti brazilian u ble
Kaka riktheht tek Milani, merr me vete edhe talentin brazilian Ricardo Kaka u rikthye përsëri te Milani dhe roli që mendohet se i është besuar është gjetja e talenteve në Brazil dhe m
Talenti argjentinas gati të tranferohet te Interi Maximiliano Meza duket se shumë shpejt do të jetë lojtarë i Interit. Megjithëse , agjenti i tij ka deklaruar se Meza
Talenti shqiptar që po shkëlqen te Levante Jo vetëm Armando Sadiku dhe Enis Bardhi, pjesë e klubit të Levantes është edhe futbollisti tjetër me origjinë shqiptare.
Partitë po shkrinë talentin kundër Thaçit, edhe PSD del me një ide Partia Socialdemokrate kërkojnë që të bëhet një ekip në Kuvend që mbikëqyr dialogun me dy të tretat, dhe jo të propozohe
Zanetti i përgjigjet Mancinit: Talenti duhet të shpërblehet Nënpresidenti i Interit, Javier Zanetti i është përgjigjur kritikave të trajnerit të Italisë, Roberto Mancini “në lidhje
Çmendet lojtari i Atleticos, kafshon në kokë talentin e Real Madridit (VIDEO) Vinicius Junior ka mbetur i tronditur, pasi kundërshtari i tij e ka kafshuar në kokë në një ndeshje mes Real Madrid Cast
Talenti i Shpresave firmos për 4 vite me gjigandët kroatë Emir Sahiti sulmuesi i kombëtares Shpresa të Shqipërisë i cili është edhe vëllai i ish-lojtarit të Skënderbeut Suad Sahi
Talenti i PSG shkon në La Liga për 40 milion euro Valencia i ka siguruar shërbimet e yllit të Paris Saint-Germainit, Goncalo Guedes, për 40 milionë euro. Goncalo Guede
Max Rugova, talenti kosovar që ka nënshkruar me FC Nürnberg Max Rugova (17/02/2000) është një nga emrat e rinj premtues në futbollin kosovar. Rugova karrierën e tij e ka filluar
Këto janë nëntë skuadrat që po kërkojnë talentin e Real Madridit Talentin që Vincius Junior e shfaqi në ndeshjet përgatitore me Real Madridin nuk ka kaluar pa u vërejtur nga skuadrat ev
Ky është talenti që la Gjermaninë për Shqipërinë Sulmuesi 16-vjeçar i talentuar, Fisnik Asllani, është talenti më i ri që i është bashkuar Kombëtares së moshave U-17.
Zgjohet pas një viti në koma talenti i Ajaksit Pak më shumë se një vit nga pragtragjedia në fushën e blertë, gjatë miqësores së 8 korrikut të 2017-s me Werder Bremen,
Barça ofron 10 milionë euro për talentin e Argjentinës Në pragndeshjen mes Estudiantes dhe Boca Juniors, Leandro ‘Tato’ Aguilera, një gazetar që mbulon lajmet e Boca Juniors p
Talenti i Milanit rinovon kontartën Sipas asaj që raporton "Gazzetta dello Sport" talenti i Milanit Patrick Cutrone pritet të nënshkruajë kontratë të re me
Kosova dhe Shqipëria në luftë me Zvicrën për talentin nga Kosova Kosova dhe Shqipëria vazhdojnë “luftën” me Zvicrën për talentët shqiptarë. Kjo e fundit ka nisur të frikësohet se tas
Ish-talenti italian parashikon sa gola do të shënojë Ronaldo Antonio Cassano beson se Cristiano Ronaldo do t’i shënojë 40 gola gjatë sezonit të ardhshëm dhe se Juventusi tanimë e ka
Ish-talenti italian parashikon sa gola do të shënojë Ronaldo Antonio Cassano beson se Cristiano Ronaldo do t’i shënojë 40 gola gjatë sezonit të ardhshëm dhe se Juventusi tanimë e ka
Dortmund kërkon talentin e Juventusit Gjigantët e Bundesligës, Borussia Dortmund, kanë shprehur interesim për të siguruar shërbimet e talentit të ri të Juvent
Kukësi, gati të firmosë ne talentin e Juventusit Kukësi i është futur përsëri fuqishëm merkatos. Pas 12-të blerjeve, klubi nga Shqipëria është afër finalizimit të fut