999 rezultate për

synim

OnePlus 2 prezantohet në korrik OnePlus njofton se projektin më të ri OnePlus 2, do ta prezantojë më 27 korrik të këtij viti. Lançimi i këtij modeli, si
Ja 3 yjet që janë pranë Interit (FOTO LAJM) Inter kërkon të ndërtojë një skuadër të madhe për sezonin e ardhshëm. Zikaltrit po punojnë për të transferuar disa lojta
Firmos Handanoviç, ja 4 synimet e radhës (FOTO LAJM) Lajme të mira në shtëpinë Interit. Më në fund është zgjidhur dhe dilema e të ardhmes së Samir handanovic. 30-vjecari ka
6 synimet e Juves në merkaton e verës (FOTO LAJM) Juventus po lëviz në merkaton e verës me shumë shpejtësi për të ndërtuar një skuadër kompetitive dhe për vitin e ardhsh
30 propozime për investime në turizmin e Kosovës (VIDEO) Kompania franceze MDP Consultancy, ka prezantuar një raport duke dhënë idetë për investime potenciale në turizëm për qyt
6 synimet e Milanit në merkaton e verës (FOTO LAJM) Milani po planifikon të ndërtojë një skuadër të frikshme për sezonin e ri. Kuqezinjtë për momentin janë në kërkim të një
Hajduti shqiptar kapet në Itali teksa do vidhte një banesë Nën akuzën e vjedhjes, një 30 vjeçar shqiptar është vënë në pranga në Itali. Shqiptari me inicialet G.R., është kapur në
Pepe: Titujt synimi ynë Pepe, duke parë ecurinë e skuadrave kundërshtare beson se këtë herë skuadra e Real Madritit do të ketë sukses. Në një me
Demaçi: Në 7 vite kemi realizuar pak synime Në kuadër të 7-vjetorit të shpalljes së Pavarësisë së Kosovës ka folur edhe vVeprimtari i çështjes kombëtare, Adem Demaç
Kurti: Synimi i Serbisë s'është okupimi i Kosovës, por bosnjëzimi i saj Kryetari i lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti i tha Zërit të Amerikës se ministri Aleksandër Jablanoviç paraqet një konc
Memedi: Synimi ynë është bashkimi i opozitës shqiptare Bashkimi i opozitës shqiptare në Maqedoni është objektivi i partisë RDK. Këtë e ka shprehur lideri i kësaj partie, Vesel
Shifra të frikshme! Elche 0-30 Barcelona Elche pret sot në 18:00 Barcelonën, në ndeshjen e vlefshme për javën e 20 të La Ligas, por vendasit përveç synimit për t
Talenti norvegjez zgjedh Real Madrid-in (VIDEO) Martin Odegaard ka zgjedhur Real Madrid. Një nga talentet më të mëdhenj që ka prodhuar futbolli norvegjez, pasi udhëtoi
Ymeri: Mjerë Kosova për këtë qeveri Shefi i grupit parlamentar të Vetëvendosjes, Visar Ymeri ka thënë se qeveria e re e krijuar nga koalicioni PDK-LDK nuk ë
Real Madrid, Botërori për një vit të paharrueshëm Viti 2014 ka qënë një vit i rëndësishëm për Real Madridin e Carlo Ancelottin. Tekniku italian erdhi në Madrid me një syn
Kosova si synim kryesor ka OKB-në Si synim kryesor Kosova ka të anëtarësohet në Kombet e Bashkuara. Njohës të së drejtës ndërkombëtare, thonë se Kosova
Juratoviç: Prishtina e donte Serbinë në BE Anëtari i Bundestagut, Josip Juratoviç është shprehur se Prishtina ka qenë më së paku pengesë e Serbisë drejt BE-së.
Kapen 22 klandestinë sirian në Kakavijë Policia ndalon në Kakavijë 22 klandestinë që vinin nga Siria janë kapur sot në Kakavijë. Kapja e tyre është bërë e mundu
Katër sheikët që kërkon Milani (FOTO LAJM) Administratorja e Deleguar e Milanit për çështjet financiare Barbara Berlusconi dhe Drejtori i Shitjeve Jaap Kalm do të
Ambasadori rus largohet i revoltuar nga ceremonia e Nishanit (FOTO-LAJM) Presidenti i Republikës Bujar Nishani zhvilloi mbrëmjen e djeshme një pritje në Pallatin e Brigadave me rastin e 5-vjeto