999 rezultate për

sushi

Ç'është dhe si ta shmangni "fytyrën sushi" Nëse pas një vakti të mirë me sushi, jeni zgjuar në mëngjes paksa e fryrë në fytyrë, duhet të jeni familjarë me atë që a
4 ushqime shumë më të dëmshme se cigarja Dietat e pabalancuara i dëmtojnë më shumë njerëzit në ditët e sotme sesa pirja e duhanit. Shkencëtarët zbuluan se munges
4 ushqime shumë më të dëmshme se cigarja Dietat e pabalancuara i dëmtojnë më shumë njerëzit në ditët e sotme sesa pirja e duhanit. Shkencëtarët zbuluan se munges
"Duhet të isha në rëstorant duke ngrënë sushi", Cardi B qan live teksa ushqehet (FOTO LAJM) Teksa ushqehej me drithëra, Cardi B shtirej me shaka sikur po qante, pasi thotë se duhej të ishte në restorant. Ajo p
Arbana i hap punë Amit, çfarë ndodh në shtëpinë e Ermalit (FOTO LAJM) Moderatorja Arbana Osmani shpesh poston në rrjete sociale recetat e sja më të reja. Ditën e djeshme Arbana tregoi se
Këto 6 ushqime janë më të këqija se cigarja Dietat e pabalancuara i dëmtojnë më shumë njerëzit në ditët e sotme sesa pirja e duhanit. Shkencëtarët zbuluan se munges
Ushqimet e përditshme që konsiderohen më të dëmshme se cigarja Dietat e pabalancuara i dëmtojnë më shumë njerëzit në ditët e sotme sesa pirja e duhanit. Shkencëtarët zbuluan se munges
Arbana dhe Eduarti e kaluan natën në të njëjtën shtëpi, këto janë faktet (FOTO LAJM) Arbana Osmani kohët e fundit është përmendur në mëdia për romancën e saj me regjisorin e emisionit të saj, Eduart Grisha
Merimanga që ngjan si sushi Një fotografi e një merimange të çuditshme, që ngjan me një copë sushi, ka shkaktuar tmerr në mediet sociale. William
Me kë po darkonte në restorant? Ermali i nxjerr foton Luanës (FOTO LAJM) Me anë të një postimi në Instagram, moderatori Ermal Mamaq njoftoi se mbrëmjen e sotme po darkonte me Adelina Tahirin dh
Sulmuesi i habit të gjithë, shikoni festimin e tij të çmendur (VIDEO) Ndoshta kemi parë nga festimet më të bukura dhe të çuditshme, por festimi më unik duket se vjen nga Kolumbia. Në një
Kate Middleton vdes për këtë ushqim, por mbretëresha ia ka ndaluar Duka i Cambridge-it ka pranuar hapur se ai dhe Kate Middleton vdesin për sushi ndonëse një nga rregullat e famshme mbret
Pilotja e parë luftarake në Japoni Një grua japoneze do të fluturojë në qiellin blu si femra e parë pilote luftarake në vend. Kjo është arritja e parë n
Në Kërçovë po pastrohet shtrati i lumit Sushica Ndërmarrja komunale publike "Komunalec" në Kërçovë po zhvillon aksion për pastrim të shtratit të lumit të qytetit, më sh
Tokio, një peshk ton i kuq shitet për 605 000 euro! (FOTO LAJM) Në tregun e peshkut të Cukixhit në Tokiotregtia e peshqëve po arrin kulmin e lulëzimit pasi peshku i parë ton i kuq për
Shiu përmbyt lumin Sushica në Radovish (FOTO LAJM) Për shkak të reshjeve të dendura të shiut, lumi Shushica në Radovish ka dalë nga shtrati dhe si pasojë ka shkaktuar dëme
Grubi: Kthimi i PDSH-së në Kuvend realizon marrëveshjen "Sushiko" Artan Grubi nga BDI-ja ka përshëndetur kthimin në parlament të PDSH-së. Por sipas tij, kthimi në Kuvend i Partisë Dem
Çfarë specialiteti iu servir Ali Ahmetit te "Sushico"? Analisti i njohur, Aco Kabranov ka shkruar një kolumnë ku flet për koalicionin e ardhshëm qeveritar mes VMRO-DPMNE dhe B
Fazliu sulmon për shqipen ndërsa Mehmeti i'a kthen "Sushiko" PDSH reagon edhe sot rreth mospërdorimit të gjuhës shqipe në Maqedoni. Deputeti Bekim Fazliu ka kritikuar ashpër deputet
Nëndetësja e kthyer në një sushi-bar (FOTO-LAJM) Një sushi-bar në një nëndetëse që del nga liqeni i akullt i lokalitetit St. Mortiz në Zvicër. Këtë gjë kanë realizuar