999 rezultate për

suarez

Reagojnë autoritetet italiane për skandalin e testimit të Suarezit në gjuhën italiane Më shumë detaje po dalin nga hetimi mbi provimin e gjuhës italiane të Luis Suarezit. Sulmuesi i Barcelonës fluturoi n
Acarohet Suarez, Bartomeu bllokon transferimin e tij te Atletico Madridi Gjatë ditës së djeshme u raportua se Luis Suarez ka prishur kontratën me Barcelonën dhe se ka arritur marrëveshje me klu
Hetuesit e zbulojnë, Suarez i kishte të gatshme përgjigjet për testin e pasaportës italiane (FOTO LAJM) Shtetësia italiane e Luis Suarez u mor përmes një mashtrimi. Kjo është ajo që një hetim nga Guardia di Finanza dhe Pr
Rakitic sqaron raportin me Messin dhe Suarezin: Kurrë skemi qenë shokë të ngushtë Ivan Rakitic ka shpjeguar raportin e tij me Lionel Messin dhe Luis Suarezin te skuadra e Barcelonës. Ivan Rakitic ka
Barcelona bën lëmsh Europën me Suarez Barcelona bën përsëri lëmsh merkaton në Europë. Klubi katalanas nuk dëshiron të ketë më pjesë të tij Luis Suarez, por në
Mediat në Itali dhe Spanjë: Morata rikthehet te Juventus, Suarez shkon te Atl Madrid Raporte të shumta në Itali dhe Spanjë sugjerojnë që Luis Suarez do të bashkohet me Atletico Madrid, duke liruar Alvaro M
Luis Suarez arrin marrëveshjen me Atletico Madridin Luis Suarez vështirë se do të vazhdojë te skuadra e Barcelonës. Ylli uruguaian, Luis Suarez, me shumë gjasë do të lar
Drejtori sportiv i Juventusit telefonon Suarez, i konfirmon gjithçka Fabio Paratici ka telefonuar Luis Suarezin. Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez, javëve të fundit është lidhur me një
Pirlo flet për Suarez: Ka shumë pak gjasa të na bashkohet Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo në prag të ndeshjes me Sampdorian, ka dal në një konferencë për shtyp, ku iu përgji
Zbulohet prapaskena, Suarez refuzoi ekipin ku do hynte në histori Prapaskenë interesante e zbuluar nga ESPN rreth një transferimi të mundshëm, shumë të pasur në kampionatin amerikan për
Merkato shkurt: Bale, Thiago dhe Suarez shumë pranë largimit Merkato sa vjen e bëhet mjaft interesante kur kanë mbetur edhe 2 javë nga mbyllja e saj. Këtu është një përmbledhje m
Suarez kalon me sukses provimin dhe merr pasaportën, tifozët: Eja te Juve Luis Suarez ka marrë pasaportën italiane. Pas stërvitjes në mëngjes me Barcelonën, Luis Suarez mbe
Refuzon Suarez, Ronaldo zgjedh sulmuesin e ri tek Juventusi Cristiano Ronaldo ka kërkuar përforcime të reja tek Juventusi. Portugezi preferon transferimin e sulmuesit të Romës,
Suarez zbarkon në Itali (VIDEO) Luis Suarez do t’i nënshtrohet testit të gjuhës italiane për t’u pajisur me pasaportë italiane. Luis Suarez ka mbërri
Pas stërvitjes së paradites me Barcelonën, Suarez niset për në Itali Luis Suarez është stërvitur sot në mëngjes nën urdhrat e Ronald Koemanit. Por, menjëherë pas stërvitjeves, sulmuesi urug
Suarez nuk lëviz nga Barcelona, mbërrin në stërvitje me Messin Luis Suarez ka shumë të ngjarë të qëndrojë në Barcelonë për të luajtur shanset e tij në sytë e trajnerit Ronald Koeman.
Situata Suarez, Koeman nuk ndryshon mëndje: Nëse qëndron, është një futbollist më shumë Një nga pyetjet që iu bë Ronald Koemanit në intervistën e tij pas miqësore së Barcelonës kundër Gironas (3-1) kishte lid
Koeman përjashton sërish dyshen Vidal-Suarez Luis Suarez dhe Arturo Vidal pasi munguan në ndeshjen miqësore kundër Gimnastic de Tarragona u lanw jashtë listës së loj
Juventus në avantazh për Suarez, sulmuesi udhëton në Perugia për pasaportën (VIDEO) Luis Suarez i cili duket se ka përfunduar jashtë radarit të Juventusit, tani ai është nisur për në Perugia teksa nesër d
3 opsionet për të ardhmen e Luis Suarez Tani është konfirmuar, të paktën nga shtypi katalanas: Luis Suarez nuk do të bashkohet me Juventusin. Dhe kjo, për ar