999 rezultate për

stuhia

Stuhia më e madhe diellore në 4 vjetët e fundit Në ditën e të dashuruarve, universi ishte dëshmitar i një ngjarjeje spektakulare, stuhisë më të madhe diellore në katër
Apokalipsi i 2012, teori e vërtetë? Shpërthimi i madh i energjisë diellore, e ashtuquajtura “Stuhi diellore” do të mund të paralizonte Tokën në një periudhë
Stuhia në Nju Jork i merr jetën një personi (VIDEO) Moti i keq që ka kapluar Nju Jorkun është regjistruar nga një banor i këtij qyteti. Stuhia e fuqishme ka thyer dhe rrëzu
Stuhia tropikale ne Guatemale morri jeten e 101 vetave Zyrtarët thonë se stuhia e parë tropikale këtë sezon ka shkaktuar vdekjen e së paku 101 nj
Stuhia e bores ne Evrope shkaktoi dem prej 7 miliarde dollareve Moti i ligë që gjatë javës së kaluar kaploi Evropën shkaktoi dëme prej afër shta