999 rezultate për

strakosha

Strakosha më i miri i javës në Seria A Thomas Strakosha, ne derbin e fundjavës kundër Romës, ka qenë një nga lojtarët më të mirë në fushën e lojës, për Lacion,
Shkëlqeu ndaj Romës, Strakosha vlerësohet me notën 7 Të paktën tri ndërhyrje vendimtare për Thomas Strakoshën në derbin e djeshëm ndaj Romës. Nëse bardhekaltrit u rikthyen t
Sevilla e pamposhtur, eleminon nga Europa League Lazion e Strakoshas (VIDEO) Sevilla ka eleminuaur nga Europa League Lazion e Starkoshas me rezultatin e përgjithshëm 3-0. Golat për andaluzianët
Strakosha e nis nga fillimi, formacionet zyrtare: Lazio - Sevilla Lazio dhe Sevilla do të përballen sonte në "Stadio Olimpico", ndeshje e vlefshme për UEFA Europa League. Skaudra e S
Strakosha tregon si ja priti penalltinë Nainggolanit (VIDEO) Thomas Strakoshaka ishte protagonisti kryesor në ndehsjen ndaj Interit ku rezultoi deciziv per kualifikimin e Lazios be
Heroi Strakosha, mësoni notën që mori pas ndeshjes ndaj Interit Thomas Satrakosha ishte heroi i Lazios dje në San Siro teksa ndihmoi skuadrën e tij të kualifikohet në gjysmëfinale të
Super Thomas Strakosha, Lazio kalon në gjysmëfinale të Kupës së Italisë (VIDEO) Thomas Strakosh ka bërë mrekullinë sonte duke dërguar Lazio në gjysmëfinale të Kupës së Italisë. 90 minuta mes Inter
Strakosha e nis nga fillimi, formacionet zyrtare: Inter - Lazio Inter dhe Lazio do të përballen sonte me njëra-tjetrën në "Giuseppe Meazza", ndeshje e vleshme për Kupën e Italisë.
Strakosha e nis nga fillimi, formacionet zyrtare: Lazio - Juventus Lazio dhe Juventus do të përballen sonte me njëra-tjetrën për kryendeshjen e javës së 21 në Serie A. Lazialët do të
Strakosha e nis nga fillimi, formacionet zyrtare: Napoli - Lazio Napoli dhe Lazio do të luajnë me njëra-tjetrën sonte në "San Paolo", ndeshje e vlefshme për javën e 20 të Serie A. Sk
E bujshme / Strakosha transferohet te Interi Samir Handanoviç duket se do të luajë sezonin e fundit te Interi. Zikaltërit po kërkojnë një zëvendësues ideal dhe që bi
Thomas Strakosha, vetëm 3 lojtarë janë më lartë se ai në Seria A Gardiani i portës KuqeZi dihet tashmë që është kthyer në një lider edhe te skuadra e Lacios duke qënë titullar në të gji
Ish-portieri i Romës kritikon ashpër Strakoshan Thomas Strakosha ka marrë shumë kritika nga tifozët, por edhe nga analistë të futbollit, pas paraqitjeve jo fort të mira
Barazimi kundër Sampdorias, tifozët e Lazios akuzojnë Strakoshan Nuk mbajnë më nervat tek tifozeria e LaZios pas barazimit të fundit në “Stadio Olimpico” kundër Sampdorias. Shkak është
Rrëfimi emocionues i babait të Thomas Strakoshës: Një letër për djalin tim (FOTO LAJM) Thomas Strakosha është idhulli i tifozerisë shqiptare. Ai luan për ekipin e Lazios teksa është vetëm 23 vjec, duke treg
Pritja e mrekullueshme e Strakoshës bëhet virale në rrjet (VIDEO) Thomas Strakosha, portieri i Lacios, ishte protagonist i barazimit 1-1 të skuadrës së tij ndaj Milanit. Në minutën e
Super Strakosha, shikoni pritjen e shqiptarit ndaj Calhanoglus (VIDEO) Lazio mori një barazim dramatik në fund të ndeshjes kundër Milanit në "Olimpico". Një meritë të madhe për këtë rezult
Befason Panucci, e nis me ndryshime formacionin Trajneri Shqipërisë Christian Panuci do të luajë stolin e tij sot në mbrëmje në përballjen ndaj Skocisë në Loro Borici.
Ikën Handanoviç, Strakosha gati për tek Interi Portieri i kombëtares shqiptare, Thomas Strakosha po shkëlqen me Lazion dhe është shndërruar në një nga portierët më të
Thomas Strakosha në formacionin e vitit Futbolli është gjithnjë e në rritje dhe këtë e tregojnë më së miri edhe niveli i lojtarëve që sa vjen dhe ngrihet. Së