999 rezultate për

stilistet

Këto janë 7 trendet që duhet të vishni këtë vjeshtë (FOTO LAJM) Nëse jeni prej atyre që ju pëlqen të ndiqni modën e të azhornoheni me të rejat më të fundit në industrinë më të madhe në
Këto janë 7 trendet që do veshim në vjeshtën e 2020-ës (FOTO LAJM) Nëse jeni prej atyre që ju pëlqen të ndiqni modën e të azhornoheni me të rejat më të fundit në industrinë më të madhe në
I apasionuar me hip hopin, Marcelo imazh i dy stilisteve indiane Ylli brazilian i Realit të Madridit, Marcelo u shndërrua në imazhin e dy stilisteve indiane që dizenjuan një xhaketë pos
"Ka të pasme shumë të mëdha", stilistët refuzojnë të veshin këngëtaren shqiptare Bebe Rexha ka folur shpesh për përmasat e saj trupore dhe gjithmonë mundohet të ndërgjegjësojë vajzat dhe gratë se duhet
"Fustani që bënë për Beyonce nuk ka çmim", reagojnë stilistët shqiptarë (FOTO LAJM) Kujta & Meri, çifti i stilistëve që për 3 ditë pa ndalim punuan për të krijuar fustanin që bëri namin i veshur nga Beyon
E veshur nga stilistët shqiptarë, Beyonce shkëlqen në festë (FOTO LAJM) Beyonce një nga këngëtaret më të mira në mbarë botën,që njihet për këngët dhe sukseset e saj të jashtëzakonshme. Beyo
Stilistët në telashe, Elvana Gjata dhe Eleni Foureira bëjnë "xing" me të njëjtin fustan (FOTO LAJM) Kur je personazh i njohur mund të ndodhë të rastisësh me të njëjtën veshje si një person tjetër edhe pse nuk je pjesë e
Fustanet e thurur po bëjnë namin, janë të duhurit për gardërobën e vjeshtës (FOTO LAJm) Një nga tendencat më të përhapura të kësaj vjeshte do të jenë fustanet e thurur. Materiali i tyre është shumë i përsh
“Ka të pasme shumë të mëdha”, stilistët refuzojnë të veshin këngëtaren shqiptare Bebe Rexha ka folur shpesh për përmasat e saj trupore dhe gjithmonë mundohet të ndërgjegjësojë vajzat dhe gratë se duhet
Lady Gaga, një nuse me 30 fustane Lady Gaga po bën bujë pasi i është rikthyer normalitetit, duke mos u zhveshur më. Por efekti famë duket se është rrënjos
Ja aksesorët më në trend për 2014 (FOTO LAJM) Përpos veshjeve edhe aksesorët zënë një rol mjaft të rëndësishëm në garderobën tonë. Kapelet apo syzet janë mjaft të ind
Lady Gaga, imazhi i ri i Versace (FOTO LAJM) Nëse nuk përbën më lajm fakti që Lady Gaga zhvishet dhe del nudo, me siguri do të habisë shumë informacioni më i fundit
Statujat e Beckham në New York (FOTO-LAJM) Kompania e veshjeve "H&M" ka përdorur një mënyrë të veçantë për të promovuar linjën e re të koleksionit që mban emrin e
Stilistët pëlqejnë pamjen e Rona Nishliut Për paraqitjen skenike të këngëtares Rona Nishliu në pjesmarrjen e saj në Eurovizion është kujdesur në veçanti, stilistj
Zhvillohet në Malajzi “Islamic Fashion Week” Në Kuala Lampur të Malajzisë, po zhvillohet festivali i modës myslimane “Islamic Fashion Week”. Aktiviteti ka marrë nism
Kapelet, moda e momentit Kapelet, këtë sezon duhet të jenë patjetër pjesë e gardërobës tuaj. Stilistët më në zë propozojnë formën, kombinimet dhe