999 rezultate për

spital

DETAJET/ Zbardhet dinamika e krimit në Laprakë, si ndodhi vrasja Një 17-vjeçare dhe një 23-vjeçar janë plagosur me armë zjarri në rrethana ende të paqarta në zonën e Laprakës, teksa rap
Sherr me thika në Tiranë, 58-vjeçari bën për spital të riun Një sherr i momentit midis dy personave në Tiranë, ka degjeneruar me përdorimin e thikës. Si pasojë e këtij konflikt
Cristiano Ronaldo kalon Krishtlindjet në spitalin e Torinos (FOTO LAJM) Sulmuesi i Juventusit Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij, Georgina Rodriguez do ti kalojnë një pjesë të Krishtlindjev
Zbardhet letra që ushtari i dërgoi një fëmije të shtrirë në spital (FOTO LAJM) Gjenerali i FSK-së, Rrahman Rama së bashku me pjesëtarë të Ushtrisë së Kosovës, sot kanë vizituar klinikën e Pediatrisë
Shkoi me dhimbje në spital, mjekët zbulojnë tmerrin në stomakun e pacientit Nj ngjarje e rëndë dhe e pazakontë ka ndodhur në Indi. Maksud Khan, 35 vjeç, u dërgua në një spital në Madhya Pradesh
Momente paniku në Gjirokastër, Hoxha dhe Ramadani përfundojnë në spital (VIDEO) Luftëtari dhe Partizani kanë fiksuar shifrat në 1-1. Vendasit barazuan me Maldinin pas gabimit të mbrojtjes, por një
Në Dibër mungojnë mjekët, "mbulohet" nga pensionistët Të sëmuresh në zonat veriore shpëtimin e gjen vetëm në Tiranë, gjithmonë nëse problemi shëndetësor të premton të arrish
EMRI/ "Kush është mjekja që ruan kartelën e psikopatisë së Ramës" (FOTO LAJM) Pas disa javësh qesëndisje të Ramës në publik duke i thënë me ironi "doktoreshë Monika Kryemadhi", kjo e fundit është sh
Aksident i rëndë në Tiranë, gruaja përplaset nga makina Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në kryeqytet. Një automjet ka përplasur një grua që po kalonte rrug
Fëmijët shohin tmerr me sy, “Babagjyshi” bie në dysheme dhe vdes (VIDEO) Një grup fëmijësh kanë parë tmerr me sy teksa festa e tyre është shkatërruar. Ngjarja ka ndodhur në qytetin rus Kemer
Fenomeni i frikshëm, pse po vdesin foshnjet nëpër spitalet shqiptare Maternitetet shqiptare kanë një mungesë të theksuar inkubatorësh dhe pajisjesh mjekësore të nevojshme për të trajtuar fo
Futbollisti dhunon rëndë arbitrin, i cili më pas përfundoi në spital (VIDEO) Në argjentinë ka ndodhur sërish dhunë por këtë herë ndaj arbitrave dhe jo midis tifozëve. Së fundmi një arbitër është dh
E ndëshkoi me të karton të kuq, lojtari bën për spital arbitrin (VIDEO) Duket se Argjentina është një vend ku bëjnë shumë për futbollin, por ndonjëherë edhe e tejkalojnë atë. Pak pas trazir
Detaje të reja nga aksidenti i frikshëm ku vdiqen tre maqedonas Në spitalin e Leskovacit janë tetë persona, ndërsa në spitalin e Nishit gjashtë nga autobusi i Maqedonisë, i cili doli n
La Amerikën për Shkodrën por u arrestua, kardiologu i njohur ikën nga spitali Luan Dragusha u bë edhe më i njohur kur la SHBA-në për të punuar në Shkodër, në qytetin e tij. Ai ka kyer të paktën
Gjimnazistja hidhet nga kati i tretë i shkollës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Një maturante është hedhur nga kati i 3-të i shkollës, vajza në vjalë është
Nga martesa përfundon në spital, habiten mjekët (FOTO LAJM) Kelly po përjetonte ditën më të lumtur të saj, derisa i filloi dhimbja e kokës, që nuk e kishte për herë të parë. Asaj k
E rëndë! Gruaja nga Bulqiza humb trinjakët pasi spitali nuk kishte mjekë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në spitalin e Bulqizës, ku raportohet se një grua shtatzënë ka humbur fëmijët e saj pasi
Pamje tmerri, burri gati djeg veten për së gjalli duke gatuar (VIDEO) Një burrë australian për pak sa nuk vdiq në oborrin e shtëpisë së tij kur po mundohej të shtonte zjarrin në barbekju.
Krimi i dyfishtë që tronditi Berlinin, dyshimet për të shkuarën e dy shqiptarëve Disa ditw mw parw Berlini u trondit nga njw krim i dysfishtw, ku viktimat ishin dy shqiptarw. Një 47-vjeçar Bledi G,