999 rezultate për

solli

Zënka në dhomat e zhveshjes së Francës solli përmbysjen Përmbysja e Francës ndaj Irlandës, me një lojë shumë të dobët në pjesën e parë ka pasur një arsye. Në pushim të ndesh
Fakt interesant/ Portugalia do të luajë në stadiumin që na solli fat Ndeshja e sotme ndërmjet Hungarisë dhe Portugalisë është vendimtar për fatin e kuqezinjve tanë në Europian. Kjo ndes
"Shqipëria nuk është një surprizë, De Biasi ju solli shkollën italiane" Fati ka dashur që Didier Deschamps të jetë trajneri i Francës në kohën që pikërisht ky vend do të mirëpres kampionatin E
Xhaferi: Përgjimi më solli probleme familjare Ish-zëvendëskryeministri nga radhët e Bashkimit Demokratik për Integrim në Qeverinë e Maqedonisë Musa Xhaferri, ka dekla
Priti tri vjet për t’u bërë nënë, vdes 6 muaj pas lindjes (FOTO LAJM) Një grua e re nga Zelanda e Re priti, tre vite për tu bërë nënë dhe zbuloi se kishte vetëm pak muaj jetë, pasi solli në
Ngre në krahë fëmijën që i solli lulet, ja çfarë i ndodh më pas (FOTO LAJM) Ikona e modës njëkohësisht edhe biznesmenia Michelle Mone dje pati një situatë shumë të sikletshme gjatë një konference
Albulena Haxhiu: Gazi lotsjellës solli vizat Deputetja e Vetëvendosje, Albulena Haxhiu, përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka shkruar se veprimet e opozit
Ja si reagoi ish-gruja e Prince për vdekjen e tij (FOTO LAJM) Ndarja nga jeta e Këngëtarit princë ka prekur shumë fansa dhe kryesisht njerëzit që e kanë njohur nga afër. Gruaja e par
Gecaj: VV solli gjuhën e urrejtjes Këshilltari i kryeministrit, Bajram Gecaj, ka kritikuar Lëvizjen Vetëvendosje për gjuhën e ashpër politike së fundi në s
12 thëniet e jashtëzakonshme të Johan Cruyff (FOTO LAJM) Legjenda e futbollit holandez, Johan Cruyff humbi sfidën më të vështirë të karrierës së tij të mbushur me shumë suksese.
Era Istrefi nuk ndalet, kontratë me gjigantët e muzikës Tashmë çdo ditë e me shume po flitet për Era Istrefin dhe për potencialin e madh që ajo fsheh, duke lënë në hije motrën
Rama: Të mos merremi me opozitën, duan të na baltosin Gjatë fjalës së tij në Asamblenë e PS, kryeministri Rama nënvizoi se tani që Dekriminalizimi u miratua, deputetët social
Rebelohet Kastro Zizo: Bëhet lajm Bleona dhe jo çmimi i naftës Duket se këngëtarët e vuajnë shumë konkurencën, e sidomos kur ajo është e pandershme. Por përballë këtij fakti, ata duke
Hiddink: Kartoni i kuq solli fitoren Trajneri i Chelseat, Guus Hiddink, ka thënë se skuadra e tij luajti mirë ndaj Arsenalit në fitoren 1-0 në Emirates. Ars
Llalla: Isën nuk e solli BDI, as PDSH, por kontributi i tij kombëtar Sot vendoset në Saraj të Shkupit busti i heroit kombëtar Isa Boletini, por sipas historianit Arben Llalla, heroi vjen në
"Ertugruli" bëhet baba (FOTO LAJM) Aktori qe luan rolin e Ertugrulit, Engin Altan Duzyatan dhe bashkeshortja e tij Neslisah Alkoclar jane bere prinder dje
Në Kosovë diktati politik solli diktaturën policore Nga Jakup Krasniqi - Dje, në orët e pasdites, mediet i shkruan një hapësirë të konsiderueshme deklaratës së Ambasadorit
Ja kënga që i solli Shqipërisë vendin e pestë në "Junior Eurovision 2015" (VIDEO) Shqipëria e përfaqësuar nga Mishela Rapo, nxënëse e kolegjit turk Mehmet Akif është renditur e pesta në “Junior Eurovisi
Rexhep Selimi e solli, Donika Kada-Bujupi i hoqi siguresën gazit (VIDEO) Gazetari i INFOKUS njofton se, në sallën e kuvendit, para se të hidhej gazi lotsjellës, janë parë duke diskutuar deputet
Ja si duket Reçica e Vogël pas shiut të mbrëmshëm (FOTO LAJM) Pas shiut, i cili zgjati më shumë se dy ditë, kështu duket Reçica e Vogël. Siç shihet në disa fotografi të siguruara nga