999 rezultate për

skena

Tornadoja kërcënon bregun, pamjet apokaliptike tmerrojnë kalimtarët (VIDEO) Një tornado gjigante ka rrezikuar seriozisht bregun në Korsikë, Pointe de la Chiappa, në jug të ishullit. Tornado me
E Plotë/ E gjithë skena e rrëzimit të helikopterit të pronarit të Leicester City (VIDEO) Bota e futbollit u trondit pak ditë më parë ku pronari i skuadrës së Leicester City, Vikai Srivadhanaprabha humbi jetën
Prapaskenat, Xhafaj dha dorëheqjen dy ditë më parë (FOTO LAJM) Fatmir Xhafaj i ka paraqitur dorëheqjen Kryeministrit Edi Rama që ditën e enjte dhe këtë fakt e konfirmon fjalimi i fund
Prapaskenat, si e detyroi Rama-Xhafajn të jepte dorëheqjen Fatmir Xhafa nuk ka dhënë dorëheqjen me vullnetin e tij të lirë. Atë e ka detyruar të largohet kryeministri. Ky vers
Prapaskenat, Rama shiti Xhafajn për të shpëtuar Gjushin? Pas dorëheqjes së ministrit të brendshëm Fatmir Xhafaj, ka reaguar edhe ish-kryeministri, Sali Berisha. Berisha shk
Google Street nxjerr zbuluar djemtë shqiptarë, skena pikante në Tiranë Duhet thënë se kudo rreth botës makina e “Google Street View” ka fotografuar momente nga më qesharaket. Kështu vetëm
Kapiteni i Partizanit skena "hot" me një vajzë në party (VIDEO) Kapiteni i Partizanit, Alban Hoxha, po vuan një dëmtim dhe iu desh të qëndrojë jashtë ditën e djeshme në sfidën ndaj Luf
VMRO-DPMNE përfshihet nga zënkat, skenaret dhe roli i kushëririt të Gruevskit Anëtarët e VMRO-DPMNE-së në rrjetet sociale publikojnë “skenarë” të ndryshëm që do të mundeshin të ndodhin në seancën e
U folën për lidhje, del video me skena intime e Noizyt dhe Dafinës (FOTO & VIDEO) Noizy dhe Dafina Zeqiri kanë qenë në qendër të vëmendjes së fundmi pas thashethemeve se dyshja është në një lidhje.
Dalin skenat e nxehta mes Tunës dhe Vildanes, a u puthën vërtetë? (FOTO LAJM) Ata kanë marrë shumë vëmendje me skenat e tyre në videoklipin e këngës ‘Maria’. Përveç që në klip shfaqen me skena sh
Skenarët e mundshëm që Shqipëria të renditet e para në grup (FOTO LAJM) Shqipëria mbetet në kuotën e 3 pikëve në grup, ndërsa Izraeli mban vendin e parë me 6 pikë, ndërsa Skocia qëndron sipër
Noizy nuk duron më, i thotë Dafinës ta nxjerri Ajo pothuajse çdo ditë zbulon skena nga videoklipi i kësaj kënge, për të cilën nuk ka preferuar ta bëjë të ditur datën e
Tërboi publikun me skenat e nxehta me Tunën, sa u pagua modelja Videoklipi i fundit i Tunës është një klip plot skena të nxehta. Ajo shikohet në praninë e një femre brune, me të cil
Ndërron jetë skenaristi i njohur, humbi betejën me sëmundjen e demencës Ray Galton OBE, skenaristi i njohur ka ndërruar jetë në moshën 88-vjecare. Në kulmin e viteve 1950-1970, ai dhe shkri
Shok për kokë, Noizy përshëndet nga skena Vis Martinajn (VIDEO) I pushtetshëm, me para, shoqërohet gjithandej me truproja dhe lëviz me armë…ky është pak a shumë panorama që i është bër
E bujshme! "Skenari 2" për Zidane, pranë klubit të Seria A Kohët e fundit Zinedine Zidane është lidhur shumë me një kalim të mundshëm në Premier League , pranë klubit të Manchster
Thaçi paralajmëron skenar ogurzi për vizat, a po tregohet e padrejtë BE? Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka mbajtur një konferencë për media pas kthimit nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës,
Zbulohen prapaskenat/ Miliarderit Abramovich iu refuzua qëndrimi në Zvicër Miliarderi rus dhe pronari i klubit të futbollit Chelsea, Roman Abramovich ka refuzuar akuzat për pastrim parash dhe që
Festivali Mbarëkombëtar i Teatrit çel siparin e shfaqjeve tek skena e re “arTurbina” Skena e re “arTurbina” hapi dje dyert për të mirëpritur Festivalin Mbarëkombëtar të Teatrit, ngjarja më e rëndësishme te
Nikolovski tregon nëse ka ndonjë skenar destabilizues për Referendumin Një javë para mbajtjes së referendumit, drejtori i policisë sekrete (DSK) Goran Nikollovski në Studion e hapur 1 deklaro