999 rezultate për

sikur

"Po të doja do të isha si Messi dhe Ronaldo" Ish-mesfushori i Holandës dhe Interit, Wesley Sneijder, pretendon se sikur t’i ishte përkushtuar futbollit 100%, do ta k
Çfarë do të ndodhte me botën sikur hëna të mos ekzistonte (VIDEO) Eklipset do të ishin një gjë e së kaluarës nëse Hëna nuk do të ekzistonte. Hëna kur është e plotë mund të duket si fener
Duket sikur janë shkëputur nga parajsa, këto fshatra kanë pamje përrallore (FOTO LAJM) Franca është padyshim një nga vendet më të bukura në të gjithë botën dhe ka plot vende turistike që tërheqin mijëra turi
Videoja bën xhiron e botës, qesja "ecën" në mënyrë misterioze në vijat e bardha (VIDEO) Pamje të çuditshme që qarkullojnë në rrjet na kanë lënë shpeshherë pa fjalë. E tillë është edhe kjo vieo që nuk ësht
Nuk do e besoni, por ai është 23 vjeç Një sëmundje misterioze ka bërë që një 23-vjeçar në Indi të mos rritet. Manpreet Sigh lindi në vitin 1995. Edhe ps
Vetëm ata të tre, dalin pamjet nga Samiti mes Ramës, Vuçiç e Zaev Në Ohër po zhvillohet një takim mes tre liderve të shteteve të Ballkanit Perëndimor në Ohër, Maqedonia e Veriut në kuad
Me një email, Venera Lumani tregon si arritën ta mashtronin Venera Lumani dhe Lind Islami kanë qenë të ftuar pasditen e sotme tek Rudina për të prezantuar projektin më të fundit mu
Problemet e Nwabueze, reagon Laçi: UEFA ka dhënë "OK" Klubi i Laçit ka reaguar në lidhje me gjendjen shëndetësore të Kyrian Nwabuezes, sulmuesit kryesor të ekipit dhe golashë
Çfarë do të thotë nëse shihni vdekje në ëndërr Ëndërroni sikur jeni duke fluturuar, jeni me vonesë apo sikur vdisni? Ja çfarë me të vërtetë nënkuptojnë… Ekzistojnë
4 vite të ndarë, Rezarta Shkurta tregon vështirësitë e pritjes së Ermalit (FOTO LAJM) Ka qenë padyshim një pritje e vështirë për Rezartën e cila katër vite që Ermal Hoxha ishte në burg, i kaloi duke pritur.
Sikur të mos mjaftonte "Ariel", Kylie u rikthye me një look edhe më joshës për Halloween (FOTO LAJM) Ndërkohë që jemi duke pritur të gjithë sesi do të shndërrohet Kim Kardashian për Halloween, motra e saj Kylie Jenner na
"6 vite, por duket sikur të humba dje", fjalët e Eminës për të ëmën na i mbushën sytë me lot (FOTO LAJM) Modelja e njohur Emina Çunmulaj është një ndër modelet më të njohura e të suksesshme shqiptare, e cila prej vitesh po je
Edhe sikur Zvicër të bëhet Shqipëria, Franca do thotë "Jo" Nga Lutfi Dervishi Ka “Jo” që të mërzit, por ka edhe “Jo” që të humb shpresën. Jo-ja franceze ndryshon si nata
E keni parë ndonjëherë këtë fotografi të çuditshme të Ramës? Tashmë duket sikur të gjithë janë pajtuar me natyrën e çuditshme të Ramës. Shpesh në media qarkullojnë foto të tijat
"Jo çdo gjë ndodh me sikur", Florian Agalliu pëson incident në mes të skenës (FOTO LAJM) Moderatori i njohur i emisionit “Në shtëpinë tonë”, Florian Agalliu, aktualisht është impenjuar si me konkursin e kërcim
10 vende që nuk i shpjegon dot shkenca, por që në fakt ekzistojnë (FOTO LAJM) Ka shumë vende në planetin tonë për të cilat shkenca nuk ka një shpjegim. Vende që duken magjike apo sikur i përkasin
Ju duket sikur po ju vëzhgojnë? Shkencëtarët thonë se janë alienët A ndjeheni vazhdimisht sikur po shikoheni? Epo, rezulton se krijesat jashtëtokësore mund të na vëzhgojnë nga hapësira nd
Dëshironi të rritni një fëmijë inteligjent? Shkenca e ka përgjigjen gati Padyshim që secili prind në këtë botë dëshiron më të mirën për fëmijën. Dhe gjithësecili kërkon dhe dëshiron që të ketë
Videoja bën xhiron e botës, qesja plastike ecën në mënyrë misterioze në vijat e bardha (VIDEO) Pamje të çuditshme që qarkullojnë në rrjet na kanë lënë shpeshherë pa fjalë. E tillë është edhe kjo vieo që nuk ësht
Si dy pika uji, Elita pozon me motrën dhe nuk po e gjejmë kush është moderatorja (FOTO LAJM) Jeta private e Elita Rudit vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së medias dhe sidomos pas lidhjes me Gjikon dhe krijim