999 rezultate për

siguron

Veseli siguron që nesër kalon Demarkacioni, a është i besueshëm? Kreu i Kuvendit, Kadri Veseli, ka mbajtur konferencë për media së bashku me shefen e zyrës së BE’së, Natalya Apostolova,
Thaçi siguron gjermanët: Ideologjitë antiperëndimore nuk kanë ndikim në Kosovë Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi në një intervistë për gazetën “Die Tageszeitung”, duke folur për dhjetëvjetorin e sht
Bayern poshtëron Paderbornin, kalon në gjysmë-finale të Kupës së Gjermanisë (VIDEO) Bayern Munich ka marrë një fitore të thellë me një rezultat 6-0 ndaj Paderbornit, për të kaluar në gjysmëfinale të DFB P
Neymar tek Reali? Braziliani siguron tifozët se sapo ka filluar aventurën me PSG-në Në një intervistë për PSG Channel, Neymar premtoi se do të qëndrojë gjatë në kryeqytetin francez. “Ky është vetëm fil
Salah jep leksion humanitar, i siguron çdo shpenzim fansit të tij live në emision Mohamed Abdel Karim ishte emri i një djali që mbante veshur një bluzë të shkruar emrin dhe numrin e Salah teksa ishte i
Veseli siguron BE-në se do të plotësohen kriteret e integrimit Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, priti sot në takim Shefen e Zyrës së Bashkimit Evropian n
Tare realist, siguron se Saviç nuk largohet në janar por në verë Drejtori Sportiv i Lazios, Igli Tare ka folur për situatën e merkatos në klubin bardhekaltër, pak minuta para fillimit t
Thaçi siguron Mogherinin: Do të bëjmë gjithçka për të zbardhur vrasjen e Ivanoviçit Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, e ka siguruar përfaqësuesen e lartë të Bashkimit Evropian për Politikë të Jashtme dh
Gazeta italiane siguron Lazion: Me Srakoshën keni 10 vite të siguruara Gazeta italiane “Il Messaggero” i ka kushtuar një artikull të veçante, gardianit kuqezi, Thomas Strakosha, që prej kohës
Xhemal Mustedanagic siguron se Shqipëria do ndryshojë imazh para të tjerëve Trajneri i përfaqësueses Shqiptare të 17-vjeçarëve, Xhemal Mustedanagic, u shfaq mjaft i kënaqur me rezultatet e seleksi
Lavatriçen plot me drogë, kapen dy trafikantët shqiptarë Policia ka vënë në pranga dy persona Fabian Gjergji, 28 vjeç, dhe Klesti Qose, 29 vjeç pasi akuzohen për trafik droge.
Lanë gjymtyrët në luftë, shteti nuk u siguron as protezat Mbi 100 kosovarë që kanë humbur gjymtyrët e tyre gjatë Kosovës së luftës së fundit në Kosovë apo edhe pas përfundimit të
12 super ushqime që ulin tensionin e lartë të gjakut Doni të dini si mund të ulni tensionin e gjakut në mënyrë natyrale? Kripa është cilësuar gjithmonë si “armike” e t
Veseli siguron prodhuesit vendorë se do të hartohet ky ligj Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, priti sot në takim përfaqësuesit e Klubit të Prodhuesve të K
Rama siguron qytetarët që të gjithë pasurinë e ka me "djersën e ballit" Pas urimit të Kryeministrit Edi Rama për komisionerët e Vetingut kanë vërshuar komentet e ndjekesve të tij në rrjetin so
Haradinaj siguron veteranët se nuk do t’u ndalen asnjëherë paratë Kryeministri i Kosovës, njëherësh udhëheqës i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka mbajtur tubim të m
Rafael Nadal siguron finalen e 10 sezonale Rafael Nadal siguron finalen e 10 sezonale, pas fitores së mundimshme ndaj tenistit kroat Marin Cilic. Numri 1 i botës r
Bejta siguron realizimin e 200 projekteve për Gostivarin "200 projekte gjatë mandatit të ardhshëm do të realizohen në Gostivar dhe fshatrat e saj", u shpreh kryetari aktual i Go
Dyshja Neymar-Dani Alves shtangin Bayernin, PSG siguron avantazhin (VIDEO) Blerjet e shtrenjta të PSG-së këtë sezon po japin frytet e tyre. Një kombinim perfekt Neymar-Dani Alves ka kaluar pa
Siguronte prostitutat për klientet, kapet "mat" 60-vjeçarja Rolanda Një 60-vjeçare është arrestuar nga policia pasi akuzohet se siguronte kliente për ushtrim prostitucioni duke vënë në dis