999 rezultate për

siguron

Neymar siguron: Po kurohem, ndihem mirë Neymar u kundërpërgjigjet kritikave pas lajmeve të publikuara në mediat spanjolle rreth gjendjes së tij anemike. Nga Ban
Galliani siguron tifozët: Dhurata do të vijë Administratori i Deleguar i Milan, Adriano Galliani, i pranishëm sot në qëndrën stërvitore të kuqezinjëve "Milanello", ë
Maqedonia të zbatojë marrëveshjen e 1 marsit Eurokomisioneri për zgjerim Stefan Fyle ka thënë se marrëveshja e 1 marsit duhet të jetë prioriteti i Maqedonisë. Ajo du
PD siguron Moore për zgjedhje të mira Qeveria është e angazhuar për zgjedhjet më të mira të zhvilluara ndonjëherë. Kështu u shpreh në një deklaratë për mediat
Moratti siguron: Handanoviç dhe Guarin nuk ikin Massimo Moratti nuk është ende i bindur për të ardhmen e stolit zikaltër. Gjatë një prononcimi për mediat la të kuptohet
Barça siguron jetën e Neymar, ja detajet Sipas asaj që publikon këtë mëngjes "Catalunya Radio", Barcelona i siguron jetën yllit brazilian të Santos Neymar. Klubi
Daçiq nënshkruan marrëshjen, Ashton i siguron datën për në BE Pasi është nënshkruar marrëveshja mes Kosovës dhe Serbisë, pritet që shumë shpejt kjo e fundit të marrë datën për fillim
Shpërndanin lëndë narkotike, tre të arrestuar në kryeqytet Tre shpërndarës droge janë arrestuar sot gjatë një operacioni të bluve të Tiranës. Sipas policisë Aranit Bajrami, 40 vje
Lazio siguron talentin e Santos (VIDEO) Lazio e Igli Tares ka siguruar shërbimet e talentit të Santos. Bëhet fjalë per Felipe Anderson, mesfushorin me tipare su
Zyrtare, Juve siguron talentin ekuadorian (VIDEO) Update- Ka ardhur edhe zyrtarizimi për kalimin e Jose Francisco Cevallos te Juventus. Sipas asaj që raporton "Calciomerc
Keni probleme me diabetin, ja fruti që ju vjen në ndihmë Një frut i ri i cili rritet në Amerikën e Jugut mund të ndihmojë të sëmurët me diabet. Pitayan rregullon sheqerin në gja
Albeu siguron emrat e kandidatëve të BDI-së, ja emrat UPDATE - Portali Albeu ka siguruar jozyrtarisht emrat e kandidatëve për kryetar komune të cilët pritet të bëhen publik n
"Vetro Energy", siguron 850 milionët për "Albpetrol" Kompania Vetro Energy e cila a fituar të drejtën për privatizimin e kompanisë shtetërore të naftës "Albpetrol" ka njoftu
Digjet makina në Bulevard, Albeu siguron pamjet ekskluzive (VIDEO-FOTO) Një automjet tip "Renault Shenik" është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” në Tira
Galliani siguron: Ibra dhe Thiago nuk shiten Administratori i Deleguar i Milan, Adriano Galliani teksa mbërriti në aeroportin e Milanos, Malpensa pas disa ditëve të
Romney fiton në Teksas, siguron kandidimin Kandidati repubklikan Mitt Romney ka siguruar kandidimin kundër Barack Obamës në zgjedhjet e nëntorit, duke fituar zgjed
Galliani siguron: Ibra nuk ikën Administratori i Deleguar i Milanit, Adriano Galliani, tani ka hapur dyert e zyrës së tij për të pritur menaxherët e fut
Reali siguron Witsel (VIDEO) Sipas asaj që raporton "Record", Real Madrid dhe Benfika kanë arritur një akord verbal për transferimin e mesfushorit 23
KFOR nuk siguron zgjedhjet serbe KFOR-i nuk do të sigurojë mbajtjen e zgjedhjeve serbe në Kosovë. Zëdhënësi i KFOR-it, Uve Novicki, ka thënë se kërkesa e
Topi siguron godinën për partinë e re Edhe pse është e papërcaktuar data e zyrtarizimit të partisë së re, mbështetësit e presidentit Topi po mendojnë për elem