999 rezultate për

sigurise

Me shpejtësi 179 km/h, çfarë ndodhi natën në Tiranë-Durrës Policia Rrugore e Tiranës ka vijuar aksionin gjatë natës në rrugën interurbane Tiranë-Durrës. "Ne zbatim te Planit t
Skandali me pronat, gjykata lë në arrest shtëpie Frrokun Gjykata e Lezhës ka rrëzuar kërkesën për zevendësimin e masës së sigurisë për Lek Frrokun. Ai është akuzuar si organi
Siguria mbi të gjitha, në Rusi mund të arrestohen të pafajshëm Rusia ka rritur ndjeshëm masat e sigurisë për shkak të Botërorit që do të mbahet në këtë shtet. Përreth stadiumeve më
Përurohet edhe një segment i Autostradës Arbën Xhaferi Ministria e Infrastrukturës sot do të mbajë ceremoninë e përurimit të segmentit të tretë (i parafundit) të autostradës “
Arrestimi i deputetit, reagon ai Sot në media u raportua se është arrestuar deputeti i AKR-së, Islam Pacolli, për shkak se ka sulmuar oficerin e sigurisë
Rreth 20 të vrarë nga sulmet në Afganistan Talibanët vranë së paku 14 pjesëtarë të forcave afgane të sigurisë në qarkun Sajad të provincës Sar-e-Pul. Së paku 25
Turqia ndërton murin e sigurisë me Sirinë Turqia ka përfunduar ndërtimin e murit të gjatë 764 kilometra prej betoni në kufirin me Sirinë. Lajmin e konfirmoi një z
Kujdes nga celulari, ai dëgjon dhe regjistron çdo bisedë që bëni në shtëpi, zyre apo kafe Nuk është një paranojë, është e vërtetë që smartfoni juaj dëgjon gjithçka që ju thoni duke i përdorur bisedat tuaja priv
Bodyguard-i i veçantë i Ronaldos, lufton edhe me demat (VIDEO) Sipas "The Sun" pas kërcënimeve nga ISIS kohët e fundit, Cristiano Ronaldo i ka shtuar shumë forcat e sigurisë pranë ti
"Blindohen" gjimnazet e Shqipërisë, policë në të gjitha shkollat Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj dhe Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë Lindita Nikolla nënshkruan marrëveshjen p
Krim në familje, i riu shqiptar ekzekuton të atin Një i riu shqiptar ka ekzekutuar të atin e tij grek, në Zakynthos të Greqisë. Krimi, sipas policisë helene, ka ndodhur m
Hetimet: Zhdukja e avokatit shqiptar, ja çfarë u pa në kamerat e sigurisë Hetuesit kanë në duar pamjet ku avokati Besnik Muço, i zhdukur që prej datës 2 Nëntor 2017, shfaqet në portin e Durrësit
Vodhën Prokurorinë, lihen në burg 3 të arrestuarit në Durrës Gjykata e Durrësit ka vendosur masën e sigurisë me burg për 3 të arrestuarit për grabitjen e Prokurorisë së Durrësit.
Tenton të arratiset vrasësi i policëve Sabahate Tolaj dhe Jusuf Haklaj Burimet mësojnë se personi që ka tentuar të arratisej nga Burgu i Sigurisë së Lartë në fshatin Dyz është Bedri Krasniqi.
Tifozi “huligan” që ia doli të thyejë sistemin rus të sigurisë përpara Botërorit Një tifoz futbolli i përfshirë në “listën e zezë” të autoriteteve ruse për sjellje antisportive ka mundur të sigurojë nj
Thaçi dërgon Forcat Speciale të Policisë në burgun e Dyzit Është shtuar siguria në hapësirat e Burgut të Sigurisë së Lartë në Dyz. Njësia Speciale e Policisë së Kosovës është p
Grabitja e dosjeve sekrete, rojet e sigurisë përfundojnë në polici Prokuroria e Durrësit ka nisur hetimet në lidhje me grabitjen që ndodhi gjatë natës. Sipas informacioneve të para nuk
I iku i arrestuari nga duart, kreu i gjykatës së Vlorës fajëson sigurinë 28 vjeçari Mikel Kasa u arratis sot nga ambientet e Gjykatës së Vlorës duke vënë në dyshim të gjithë sistemin e sigurisë
Turistja rrëmbehet në mes të ditës në aeroport, kamerat e sigurisë filmojnë gjithçka (VIDEO) Ky është momenti tronditës kur një grua është rrëmbyer në aeroportin e Bangkok-it pa ndonjë udhëtar tjetër që vërejti se
Fantazmë në stadium, roja e sigurisë filmon momentin e frikshëm (VIDEO) Një roje e tmerruar ka filmuar me telefonin e tij atë që ai e quan se është një fantazmë. Roja i sigursë së natës dëgjoi