999 rezultate për

shtrenjte

Neymar tërbon PSG: Lojtari më i shtrenjtë i historisë më tepër ka munguar, sesa ka luajtur Që nga viti 2017 deri tani, Neymar ka humbur 64 ndeshje dhe ka luajtur vetëm 63 me skuadrën e PSG-së. Shifra që trego
Sa një shtëpi, Dorina Mema tregon aksesorin më të shtrenjtë që ka (FOTO LAJM) Modelja e fitnessit, Dorina Mema me format e saj trupore frymëzon shpesh vajzat që e ndjekin në rrjete sociale, të nisin
Vlerat në treg/ Hysaj në vend të dytë, njihuni futbollistët më të shtrenjtë të Kombëtares (FOTO LAJM) Thomas Strakosha është futbollisti më i shtrenjtë i Kombëtares shqiptare për momentin. Gardiani i Lacios ka parakaluar m
Muriqi bëhet lojtari i dytë më i shtrenjtë i Kosovës Po tregon suksese të një pas njëshme në ligën turke, andaj edhe nga tifozët po përkrahet mjaftë shumë mirëpo edhe me Kom
Mësuesja ra nga ballkoni dhe ndërroi jetë, kolegët në lot për lajmin tragjik Mësuesja Roza Deliu, që jeptë mësim në shkollën “Mark Dashi” në Fier është ndarë nga jeta në mënyrën më të dhimbshme. Aj
Nga deputeti?! Pas ndarjes nga bashkëshorti Rudina tregon dhuratën e shtrenjtë (FOTO LAJM) Ditën e sotme lajmi se aktorja e humorit Rudina Demvbacaj i ka dhënë fund martesë së saj 3 vjeçare, "mori dhenë". Sip
Luks i çmendur, 10 superjahtet e reja më të mirë në botë (FOTO LAJM) Kur vjen fjala tek kremtimi me stil I fundit të sezonit veror, është e vështirë të konkurrohet me Monaco Yacht Show që z
E dini kush është raca e qenit më e shtrenjtë në botë? (FOTO LAJM) Njerëzit gjithmonë vendosin një çmim për kafshët e tyre shtëpiake duke filluar nga ndoshta më e dashura që është qeni. N
Kjo është raca e qenit më e shtrenjtë në botë dhe ky është çmimi Njerëzit gjithmonë vendosin një çmim për kafshët e tyre shtëpiake duke filluar nga ndoshta më e dashura që është qeni. N
Skuadrat e La Ligas shpenzuan 1 miliard euro, lista me 10 lojtarët më të shtrenjtë Klubet e La Ligës shpenzuan më shumë se 1 miliard euro në merkato Joao Felix dhe Antoine Griezmann ishin transferimet
Këta janë 5 lojtarët më të shtrenjtë që u blenë këtë verë në Bundesligë Pas La Ligas Premier League dhe Serisë A, edhe Bundesliga ka qënë mjaft aktivë në merkato. Janë kampionët gjermanë t
“U prehsh në parajsë”: Motrat Hadid humbasin njeriun e tyre të shtrenjtë (FOTO LAJM) Ditën e sotme gjyshja e supermodeleve Bella dhe Gigi Hadid, ka ndërruar jetë. “Oma”, siç e quanin mbesat e saj, ka hu
Unaza më e shtrenjtë në botë me 7.777 diamante, çmimi marramendës (VIDEO) Një unazë rekord-thyese përmban 7.777 diamante dhe që është vlerësuar me çmim prej 4.4 milionë dollar. “Lakshikaa Jew
Shitet “Pantera e zezë”, makina më e shtrenjtë në botë (FOTO LAJM) Kryevepra e fundit e Bugatti-t, e quajtur “Vetura e Zezë”, por dizajni e bën këtë makinë të duket më tepër si një “Pante
Përvjetori i parë i martesës, kjo është dhurata e shtrenjtë që Sara i bëri Ledionit (FOTO LAJM) Sara Hoxha dhe Ledion Liço festojnë sot përvjetorin e tyre të parë të martesës! Bukuroshja bjonde, e cila do të bëhet
Basha akuzon hapur Ramën: Po vjedh paratë e shqiptarëve gjoja për të bërë rrugë (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha edhe ditën e sotme ka publikuar një video me anë të së cilës akuzo vijon me den
11-shja më e shtrenjtë në botë, nuk do ta besoni sa kushton (FOTO LAJM) Çmimet e futbollistëve në tregun e sotëm janë rritur në mënyrë enorme. Për një lojtar cilësor klubet duhet të paguajn
Ndryshon renditja, këta janë 7 mbrojtësit më të shtrejtë në histori (FOTO LAJM) Premierliga është duke thyer çdo rekord të transferimeve në fazën defanzive. Pesë nga shtatë mbrojtësit më të shtrenj
Mbrojtësi më i shtrenjtë në historinë e futbollit mbërrin për vizitat mjekësore te Manchester United Harry Maguire ka mbërritur në Manchester, ku pritet ti kryejë edhe vizitat mjekësore. Mbrojtësi anglez do të kalojë t
Eurostat: Islanda, vendi më i shtrenjtë Burimet e nxehta të Islandës nuk janë e vetmja gjë që i bën turistët të djersijnë, pasi një shikim mbi faturën e hotelit