999 rezultate për

shikim

Parashikimi i motit, si do të jetë dita nesër (FOTO LAJM) Më në fund do të fillojnë ditët me diell. Sipas parashikimit të motit, për ditën e mërkurë, pritet që të ketë reshje t
Kënga e re e Bebe Rexhës kalon 3 milion shikime në 24 orë Bebe Rexha ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, të paralajmëruar prej disa ditësh në rrjetet sociale . E ti
Parashikimi i FIFA19, goli i fitores në finalen e Championsit do të shënohet nga Shaqiri (VIDEO) Xherdan Shaqiri mund të mos jetë në formacionin e parë të Liverpoolin për përballjen me Tottenhamin në finale të Ligës s
"Ai kishte shikim të ftohtë", detaji që zbuloi bandën e grabitësve shqiptarë (FOTO LAJM) Policia italiane njoftoi pak ditë më parë për shkatërrimin e një bande që vepronte në veri të shtetin fqinjë. Në kuad
Del Bosque bën parashikimin për finalen e Champions Vicente del Bosque ka bërë parashikimin për fituesin e Champions Leagues. I ftuari special i programit "El Partidazo"
Kura natyrale për përmirësimin e shikimit që ka habitur mjekët Qëndrimi me orë të zgjatura para kompjuterit apo telefonit sigurisht që do të shkaktojë probleme në shikim. Konsultimi m
E frikshme: Talenti sulmohet me acit, humbet shikimin (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë u regjistrua në Iralndë, ku talenti 17-vjeçar i Uaterford, Tega Agberheire u sulmua me acid. Ai isht
Barcelona-Liverpool, Mourinho bën parashikimin Jose Mourinho i ka thurur elozhe Liverpool-it në prag të gjysmëfinales së Champions League ndaj Barcelona-s. The Red
Humbi shikimin nga bomba italiane, burri i bën surprizën dashurisë së jetës (FOTO LAJM) Dëshira dhe vullneti i një njeriu për të ecur përpara dhe për të qenë si të gjithë të tjerët ishte pjesë e programit “Du
Niseni javën duke lexuar parashikimin, kush janë fatlumët Horoskopi e hënë, 15 prill 2019 Dashi Dashuria: Do të jeni shumë komunikues dhe të hapur për dialog, duke u dhënë
“Rishikimi i fakteve historike për shqiptarët, i nevojshëm” Komisione të përbashkëta mes Maqedonisë së Veriut dhe Greqisë, si dhe Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarië vazhdojnë të sh
Si po e rrezikoni shikimin me gabimet në përdorimin e lenteve Të zëvendësosh syzet optike me lente sigurisht ka të mirat e saj. Si përshembull, një shikim periferal të përmirësuar.
Gjendja e protestuesve të lënduar në protestë, kanë humbje të shikimit(FOTO LAJM) Ish-deputeti i PD-së, Luçiano Boçi ka vizituar protestuesit e lënduar ditën e sotme të cilët ndodhen në spital. Boci
Diçka e keqe do të ndodhë! Parashikimi i zymtë i gruas që humbi familjen nga tragjedia Pjesë e tragjedisë së ndodhur në Kenia, ku u rrëzua avioni “Ethiopian Airlines” me rreth 157 pasagjerë që humbën jetën,
Sporti përmirëson shikimin tuaj Sporti është një ndër aktivitetet më të vlefshme për njeriun, si për t’u mbajtur në formë, por dhe për të parandaluar pl
Mourinho bën pashikimin për supersfidën Juventus-Aletico Jose Mourinho është prononcuar për ndeshjen Juventus-Atletico Madrid që zhvillohet të martën në mbrëmje në "Allianz Stad
OKB ka një parashikim të zymtë për Shqipërinë Parashikimet demografike të Shqipërisë janë të zymta. Popullsia tashmë ka hyrë në trendin rënës, struktura e piramidës s
Ish-lojtari bën parashikimin për trajnerin e ardhshëm të Juventus-it Ish-lojtari i Juventusit, Paolo Montero, beson se nuk do të ishte fare çudi që të shohim trajner të bardhezinjve Antonio
Humbi shikimin nga një gabim që e bëjmë çdo ditë Pasi t’i shkoni në fund këtij lajmi duhet të kuptoni se larja e duarve nuk duhet nënvlerësuar kurrë. Një djaloshi nga
Vjen parashikimi për supersfidën Napoli-Juve nga modelja Finoçio (FOTO LAJM) Martina Finoçio ka bërë parashikimin e saj për sa i përket takimit të mbrëmjes së sotme mes Napolit dhe Juventusit, shkr