999 rezultate për

shfaqen

Çfarë i dëmton valvulat e zemrës? Funksioni normal i valvulave lejon rrjedhën e gjakut në rrugën e duhur, me një shpejtësi të caktuar dhe në kohën e duhur
Marina dhe Luana Vjollca shfaqen me shumë stil Motrat Vjollca janë dy prej femrave më të përmendura në showbizin shqiptar. Sot janë dy moderatore mjaft të dashura dhe
Dua Lipa dhe Ariana Grande shfaqen bashkë Këngëtarja me prejardhje shqiptare vetëm pak ditë më parë publikoi hitin e ri “IDGAF” për të cilin të gjithë e dimë se p
Shfaqen kioskat e çuditshme në Tiranë, për çfarë shërbejnë (FOTO LAJM) Qytetarët e Tiranës do të marrin më lehtë dhe më shpejt dokumentet zyrtare që u nevojiten. Bashkia e Tiranës do të lë
Blero dhe Afrona shfaqen më të dashuruar se kurrë Blero dhe Afrona janë një prej çifteve aktive të estradës. Së fundi, ata kanë postuar një fotografi në të cilën shih
Klaudia e BB5 dhe Arsimi i BB6 së shpejti prindër, shfaqen në krah të njëri-tjetrit (FOTO) Në edicionin e 5-të të Big Brother, ajo dalloi si një nga vajzat më simpatike në shtëpi. Fjala është për Klaudia Veselin
Fëmijët e Michael Jackson pozojnë së bashku për festa Dy fëmijët më të rritur të të ndjerit, mbretit të pop-it Michael Jackson shpreshherë janë në vëmendjen e medias edhe për
Sa shpesh duhet ta ndërroni briskun e rrojës? Briskun e rrojës nuk duhet ta ndryshoni në bazë të asaj se sa kohë ka kaluar qysh nga blerja, por duke u bazuar në atë s
Shfaqen fotografitë e Nokia 6 (FOTO LAJM) Dje, pasardhësi i Nokia 6 ka arritur në TENAA, rregullatori kinez, një hap para se pajisja të dalë në tregun kinez. N
Luks i çmendur i fëmijëve të pasur të Shqiprisë(FOTO LAJM) Mediat sociale duket se janë berë qendra e botës, sidomos për të pasurit që duan të "shesin mend" me jetën e tyre lusko
Elgit Doda dhe Klea Huta shfaqen së bashku (FOTO LAJM) Edhe pse e kanë ditur që sytë kureshtarë përreth kanë qenë të shumtë dhe gjithashtu edhe fotografët, Elgit Doda dhe Klea
Elgiti dhe Klea nuk fshihen më, shfaqen sëbashku në Pallatin e Kongreseve Janë një nga çiftet më të dashur të showbizit. Ajo një prezantuese e suksesshme, ai një kompozitor hitesh. Nje duo pe
Pas shumë sulmeve u shfaqen krah më krah, Xhelal Mziu tregon çfarë i kërkoi Ramës Kryebashkiaku i Kamzës Xhelal Mziu dhe kryeministri Edi Rama u takuan mbrëmë në Kamzë për të inspektuar zonat e përmbytu
"Po na pushtojnë UFO-t", panik mes banorëve (VIDEO) Fshatarët në Ukrainë mbetën të habitur nga disa objekte të cuditshme që u shfaqën në qiell. Pamjet e pabesueshme të k
FBI zbarkon në Tiranë, dy agjentët shfaqen krah Donald Lu Agjentët e FBI-së kanë mbërritur në Tiranë. Ashtu siç ishte paralajmëruar dy agjentët e FBI-së kanë mbërritur tashmë
Bambi në jetën reale! Kafshët e Disney shfaqen së bashku (FOTO LAJM) Një fotograf britanik arriti të kapte "jetën reale të Disneyland" në një pyll britanik, si një dre, ketër dhe fasan.
Kohës nuk i del dot kundër askush, Bleonës i fillojnë rrudhat? (VIDEO) Këngëtarja Bleona Qereti ka publikuar në rrjetet sociale disa pamje ku duket pa make-up. Kaq natyrale ajo nuk është par
Merrni frymë thellë sepse çifti juaj i preferuar u bashkua sërish Padyshim që ata u kthyen shumë shpejt në një nga çiftet më të dashur që kur shfaqën kiminë e tyre në BB9. Por ata sh
Rikthehen temperaturat e larta, ky është parashikimi i motit për sot Vijon dominimi i kthjellimeve në territor deri pas mesditës kur vranësira kalimtare shfaqen në ekstremin Jugor dhe Verio
Vazhdojnë kapriçot e motit, ja çfarë parashikojnë meteorologët për nesër Moti do vijojë të na surprizojë me vranësira ku në fundjavë pritet që të bien reshje. Ndërsa me të lënë pas fundjavën te