999 rezultate për

shendetesore

SKANDAL/ Ambulanca lë te dera e qendrës shëndetësore gruan mbuluar me batanije (VIDEO) Disa qytetarë kanë denoncuar përmes një video një skandal që ka ndodhur së fundit në qendrën shëndetsore Lira në qytetin
"Në shtëpi keni avantazhe", doktori i njohur jep këshilla për shqiptarët Doktori i njohur Isuf Kalo, ka dhënë në këto ditë të vështira mesazhe dhe këshilla për shqiptarët. Ditën e sotme ai
Koronavirusi i merr jetën një 18 vjeçari Një 18 vjeçar ka humbur jetën si pasojë e koronavirusit në Britaninë e Madhe. Ndërkohë, deri më tani janë regjistruar
5 probleme shëndetësore që ju pengojnë rënien nga pesha Njerëzit jo gjithmonë shtojnë peshë vetëm nga ngrënia e ëmbëlsirave, ushqimeve të shpejta dhe mungesa e aktivitetit fizi
U shtrua me urgjencë në spital, si është sot gjendja shëndetësore e nënës së Ronaldos (FOTO LAJM) Pak kohë më parë, nënë e Cristiano Ronaldos u dërgua me urgjencë në spital, pas një mpiksje të gjakut në venat shumë pra
Konfirmohet një rast i ri me koronavirus në Shqipëri, ku është vatra e re Shënonet një rast tjetër me koronavirus në Shqipëri. Albeu.com mëson se rasti i ri është në Patos dhe bëhet fjalë për nj
Dalin statistikat, 99% e viktimave nga koronavirusi në Itali vuanin nga sëmundje të tjera 99% e vdekjeve në Itali janë pacientë që kishin probleme të mëparshme shëndetësore, tregon një studim nga shërbimi shënd
Mjeku shqiptar i infektuar me koronavirus flet për gjendjen e tij shëndetësore Një mjek shqiptar nga Dibra e Maqedonisë së Veriut ka rezultuar pozitiv në testet në testin e COVID-19. Arben Agolli,
KOSOVË/ Vjen lajmi i mirë, ja si është gjëndja shëndetësore e 20 të prekurve nga Koronavirusi Numri i të prekurve me virusin COVID-19 ka shkuar në 20 dhe gjendja shëndetësore e tyre është stabile. Kështu ka bër
16 të prekur nga COVID 19, si është gjendja e pacientëve në Kosovë Gjendja shëndetësore e 10 personave të prekur me koronavirus është stabile. Këtë e ka bërë të ditur Valbon Krasniqi,
Kjo është gjendja e lojtarëve të Valencias të prekur nga koronavirusi Pesë anëtarë të Valencias janë "në gjendje të mirë shëndetësore" pasi testuan pozitivisht për koronavirus, thotë klubi.
Koronavirusi, Messi bën thirrje të ndiqen udhëzimet e organizatave shëndetësore Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi së fundmi ka bërë një postim në rrjetet sociale ku jep një mesazh për situatën aktua
Pas rastit të 77-vjeçarit me koronavirus izolohet krejt fshati Stubëll, 15 punëtorë shëndetësorë në karantinë Kryetari i Komunës së Vitisë, Sokol Haliti thotë se fshati Stubëll është izoluar si rezultat i paraqitjes së koronavirus
Humb jetën 72 vjeçarja në Kurbin, dyshohet nga koronavirusi Një grua ka humbur jetën ditën e sotme. Sipas informacioneve të para 72 vjecarja ka humbur jetën në Mamurras. Gruaja
Të infektuarit në gjendje të mirë shëndetësore, nuk ka raste të reja me korona virus në Maqedoni Gjendja e dy bashkëshortorëve që janë të infektuar me Kovid-19 e që janë hospitalizuar në Klinikën e sëmundjeve infektiv
Ronaldo tregon gjendjen shëndetësore të nënës së tij Cristiano Ronaldo ka falënderuar të gjithë ata që i kanë dërguar mbështetje për shëndetin e nënës së tij. Dolores Ave
Masat për të bllokuar koronavirusin, në Rinas kontroll çdo pasagjeri Në aeroportin e Rinasit çdo udhëtar duhet të kalojë në procesin e kontrollit për koronavirusin, po ashtu edhe në porte.
5 probleme shëndetësore që ju pengojnë rënien nga pesha Njerëzit jo gjithmonë shtojnë peshë vetëm nga ngrënia e ëmbëlsirave, ushqimeve të shpejta dhe mungesa e aktivitetit fizi
8 raste të dyshuara por asnjë e konfirmuar! Ministria e Shëndetësisë: S'ka të infektuar në Shqipëri 8 raste të dyshuara me koronavirus janë testuar në Shqipëri dhe kanë rezultuar negative. Ministrja e Shëndetësisë dhe
Shokuese, këto janë efektet anësore që shkakton masturbimi Si përfitime shëndetësore, ekzistojnë edhe efekte anësore që shkakton masturbimi. Ndër përfitimet shëndetësore që arr