999 rezultate për

shendetesise

Beqaj dhe Kolker, zgjerim i bashkëpunimit të partneritetit strategjik SHBA-Shqipëri Në kuadrin e vizitës së punës në SHBA, Ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj, u prit dje në një takim zyrtar nga Asistent
Beqaj ripadit Bashën Plot pesë ditë pasi gjykata penale pushoi çështjen me argumentin se pala kërkuese nuk ishte paraqitur, ministri Beqaj ka
27 specialistë turq operojnë pacientë në Kosovë Në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK), në prishtinë ka filluar mbajtja e Javës së Shëndetësisë kosovaro –tur
Sot protestohet në Kumanovë Pas lajmit se javën e ardhshme pritet dislokimi i Qendrës për rehabilitim për të varurit nga droga dhe mjetet narkotike
Fillon Java e shëndetësisë kosovaro-turke Në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës fillon Java e Shëndetësisë kosovaro-turke. Kjo vjen si rezultat i marrëveshje
Kosova është e vetmja në rajon pa helikopterë për emergjenca Kosova është vendi i vetëm në rajon që nuk ka një aeroambulancë. Për këtë arsye, e vetmja mënyrë për t’i sjellë në emerg
Beqaj: Nuk e mendoj burgun (VIDEO) "Sulmet ndaj meje janë të sponsorizuara nga ata që kanë humbur nga ulja e çmimit të ilaçeve”. Kështu është shprehur Mini
Justifikohet MSH: Fëmijët nuk u verbuan me qëllim Ministri i Shëndetësisë, Imet Rrahmani, ka pranuar se mund të ketë ngecje gjatë diagnostikimit të sëmundjes së retinopat
KOMENT/ Përse Rama e ka kaq fiksim Ilir Beqjën? Nga Albeu.com Ministria e Shëndetësisë dhe vetë ministri Ilir Beqja janë ndër më të sulmuarit në media dhe rrjet
Policia jep versionin për Beqaj: U godit makina e jo ministri Një grup aktivistësh të Aleancës Kuq e Zi kanë qëlluar me vezë e domate Ministrin e Shëndetësisë, Ilir Beqaj. Ata e prit
Ministrin Beqaj e qëllojnë me vezë e domate Në orët e para të ditës së sotme, Ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj është qëlluar me vezë dhe domate nga disa të rinj.
Franca ndalon transfuzionin e gjakut për të mbrojtur njerëzit nga virusi “Zika” Ministria franceze e Shëndetësisë ka lajmëruar se ka ndaluar për 28 ditë transfuzionin e gjakut për kategorinë e njerëzv
Deda: Spitalet drejt degradimit, Rama e Beqja bëjnë propagandë Deputetja e Partisë Demokratike, Albina Deda vijon me denoncimin e saj në lidhje me atë që ajo e quan hajdutëri të dyshe
Kosova nuk rrezikohet nga virusi Zika Zëdhënësi i Ministrisë së Shëndetësisë, Faik Hoti, ka deklaruar se Kosova nuk është e rrezikuar nga virusi Zika. Hoti ka
Gjyqi Beqaj-Basha, seanca shtyhet në 8 shkurt Pavarësisht se ka depozituar në gjykatë një padi ndaj Bashës, pasi ky i fundit akuzonte ministrin e Shëndetësisë për afe
Kardiologët e QKUK-së ndërpresin punën, ultimatum Prokurorisë Siç ishte paralajmëruar, kardiologët e QKUK-së që nga dita e neserme do të pezullojnë punën, duke ofruar vetëm shërbimet
Mjekët, letër publike ministrit të shëndetësisë dhe deputetëve DREJTIM PUBLIK NDAJ MINISTRIT TË SHËNDETËSISË DHE DEPUTETËVE NË PARLAMENTIN E RM Të nderuar, Në seancën publike që
AK "sulmon" Ministrinë e Shëndetësisë: Arrestoni ministrin! (FOTO-VIDEO) Qindra protestues të Aleancës KuqeZi rrëthuan dyert e Ministrisë së Shëndetësisë duke e bllokuar me shirita "zonë krimi"
Ministria e Shëndetësisë i kundërvihet PD: Shpif se diçka do të mbetet! Menjëherë pas akuzave të deputetes së PD, Albana Vokshi, një reagim për mediat është përcjellë nga Ministria e Shëndetës
Vetëvendosje: LDK-PDK, luftë për kontrollin e tenderave në shëndetësi Këto javë kemi marrë informata nga Shërbimi Spitalor i Kosovës, të cilat tashmë janë dhe publike se në një masë të madhe