999 rezultate për

shaqiri

Klopp jep lajmin e madh për Xherdan Shaqirin Naby Keita dhe Xherdan Shaqiri janë kthyer nga dëmtimi dhe do të jenë gati për kampin trajnues në Evian. Jurgen Klop
Klopp: Pres rikthimin e Shaqirit, është shumë i rëndësishëm për skuadrën Jurgen Klopp shpreson që brenda 10 ditëve të ketë në stëritje Keitan dhe Xherdan Shaqirin. Gjermani tha se gjithashtu
Sot ditë e veçantë për Xherdan Shaqirin Xherdan Shaqiri sot ka një ditë të veçantë sa i përket karrierës së futbollistë. Pikërisht sot një vit më parë ai u t
Jurgen Klopp flet për dëmtimin e Xherdan Shaqirit Jürgen Klopp ka konfirmuar se Xherdan Shaqiri po përballet me një lëndim. Shaqiri u kthye në Liverpool të hënën në më
Edhe media serbe shkruan për futbollisten shqiptare, e krahason me Shaqirin (FOTO LAJM) Trupi i pajetë i futbollistes shqiptare, Florijana Ismaili, është gjetur në fundin e Liqenit Como në Itali. 24-vjeçar
Shaqiri i tronditur nga lajmi i vdekjes së Florijanës (FOTO LAJM) Florijana Ismaili është gjetur e vdekur në fund të liqenit ku u zhduk gjatë ditës së shtunë. Futbollistja e Young Boy
Zbulohet vendi luksoz ku po kalon pushimet Shaqiri(FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri po shijon pushimet pas një sezoni të suksesshëm me Liverpoolin. Kampioni i ri i Evropës po pushon në ven
Shaqiri: Është koha të mbush bateritë Xherdan Shaqiri e mbylli sezonin 2018/19 në mënyrë të mrekullueshme me Liverpoolin dhe Zvicrën dhe tani nuk dëshiron të
Zvicra e Xhakës dhe Shaqirit përballë Anglisë për vendin e tretë: Formacionet zyrtare Shpresat e Xherdan Shaqirit dhe Granit Xhakës për ta arritur finalen në përpjekje për ta fituar garën inauguruese të UEF
Shaqiri: Unë e mbajta Klopp për të mos u rrëzuar nga autobusi (VIDEO) Xherdan Shaqiri ka thënë se ishte ai që e ka mbajtur Jurgen Klopp duke mos e lejuar të rrëzohet nga autobusi. Futboll
Shaqiri nuk ka ndërmend të largohet nga Liverpooli Xherdan Shaqiri ka bërë të ditur se nuk ka ndërmend të largohet nga Liverpool, edhe pse duhet të kënaqet me rolin e zëve
Këshilltarit të Veselit nuk i pëlqen fjala islame e Xherdan Shaqirit (FOTO LAJM) Blerim Latifi, këshilltar i Kadri Veselit, ka thënë se Xherdan Shaqiri s’ka shkollim adekuat për të folur për identiteti
Shaqiri: Ka qenë sezon fantastik i kurorëzuar me këtë trofe Xherdan Shaqiri është shpallur kampion i Evropës për të dytën herë në karrierë, pasi që skuadra e tij, Liverpooli, trium
Fitoi Champions-in, Xhaka uron Shaqirin (FOTO LAJM) Liverpooli triumfoi mbrëmë në finalen e Ligës së Kampioneve, duke e mposhtur Tottenhamin me rezultatin 2:0 Ky ishte t
Dy herë kampion Europe, Shaqiri nuk e fsheh gëzimin (FOTO LAJM) Edhe pse nuk luajti në finalen e Championsit kundër Tottenhamit, Xherdan Shaqiri ia ka dalë të koleksionojë trofeun e dy
Shaqiri dy herë kampion Europe pa luajtur asnjë minutë Xherdan Shaqiri është shpallur kampion i Evropës për të dytën herë në karrierë, pasi që skuadra e tij, Liverpooli, trium
Xhaka i uron fat Shaqirit para finales së madhe (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri do të tentojë të sigurojë për herë të dytë trofeun e Ligës së Kampioneve, pas triumfit në vitin 2013 me
Një dite para finales, Shaqiri merr urime nga Xhaka dhe Mc Kresha (FOTO LAJM) Futbollisti shqiptar, Xherdan Shaqiri edhe njëherë do të shijoj një finale të Ligës së Kampionëve. Përsëri do të bart
Roberto Carlos me fjalë të mëdha për Shaqirin Në prag të finales kundër Tottenhamit, në Champions, legjenda brazilane Roberto Carlos ka lavdëruar Xherdan Shaqirin.
Mund të jetë shqiptari i parë që fiton dy Champions League, Shaqiri flet para finales Xherdan Shaqiri thotë se dëshiron të kontribuojë në finalen e së shtunës së Ligës së Kampionëve për Jurgen Kloppin, të c