999 rezultate për

seria

Ardian Ismajli drejt kampionatit më të ndjekur nga shqiptarët Ardian Ismajli është mbrojtësi që ka fituar zemrën e të gjithë tifozëve me paraqitjen e bërë te Kombëtarja. Vendin do
Nuk do ta besoni, vitin e ardhshëm Tottin do ta shohim si aktor Për 25 vite, Francesco Toti i kushtoi të gjithë karrierën e tij ngjyrave verdhekuqe, ku fitoi dashurinë e tifozëve të kë
Trajneri i ekipit të Seria A telefonon Ibrën: Eja argëtohu, pasi për këtë do të lumturonit të gjithë Italinë Zlatan Ibrahimovic është një nga emrat më të diskutuar kohët e fundit, për shkak se ka vendosur të largohet nga kampiona
Xhaka po kërkon shtëpi në Milano, kalimi në Seria A i afërt Granit Xhaka po kalon momente të vështira tek Arsenali pas problemeve me tifozët. Pas ndeshjes me Crystal Palacen, yl
Chelsea gati të hapë thesin për yllin e Seria A Sergej Milinkoviç-Saviç është një nga lojtarët më të talentuar të Serisë A. Mesfushori që luan me Lazion, ka disa sezone
Aktorja ngre temperaturat, shfaq super format në Barbados (FOTO LAJM) Ajo u bë e famshme gjatë një seriali televiziv në Britani që quhet Lose Island dhe fama e saj vazhdon të rritet edhe pse
Ju kujtohet djali i Marias tek seriali "Për ty"? Sot ai po çmend vajzat me pamjen (FOTO LAJM) Me siguri e mbani mend telenovelën e parë të dubluar në shqip, 'Për ty', një prodhim meksikan i vitit 2002 dhe e transme
Aktorja e famshme e serialeve amerikane po bëhet nënë për herë të tretë! (FOTO LAJM) Aktorja e famshme e serialit “Grey’s Anatomy”, Caterina Scorsone, po bëhen nënë për herë të tretë. Scrosone, e njohur
Shtatë humbje rradhazi, klubi i Seria A shkarkon trajnerin Tjetër shkarkim trajneri në Serie A. Kampionati po futet në një fazë interesante dhe drejtuesit e klubeve nuk tolerojnë
MËKAT/ Po shkëlqente në Seria A, dëmtohet Marash Kumbulla Një ndër lojtarët më në formë të Kombëtares kuqezi është padyshim Marash Kumbulla. Djaloshi po bën paraqitje fantasti
Cagliari surpriza e këtij sezoni në Seria A, mposht Atalantën e Gjimshitit (VIDEO) Cagliarit mposhti Atalantën me rezultatin 2-0 në transfertë. Sardët me fitoren e sotme arritën në kuotën e 21 pikëve dhe
Vazhdon "seriali", Marsida publikon fotot: Kush tha që u ndamë (FOTO LAJM) Marsida Qatja, gruaja që u bë shkak për vrasjen e ndodhur pak javë më parë në qytetin e Kavajës, vazhdon të tërheqë vëme
Roma-Napoli, formacionet zyrtare: Gati super ndeshja e Seria A (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për super sfidën mes Romës dhe Napolit Nga ora 15:00, Roma dhe Napoli do t’i matin
RISI/ Seria A mendon krijimin e VAR Room Mungojnë më pak se 3 muaj nga nisja e fazës së dytë në kampionatin italian të futbollit, xhiroja e kthimit që jep bilanc
Një histori hakmarrje, seriali më i ri turk ka në qendër shqiptarët dhe aspak për mirë (FOTO LAJM) Serialet turke po bëjnë namin duke u blerë nga televizionet shqiptare, por jo vetëm pasi fama e tyre tanimë e ka kaluar
Penalltia e CR7 në minutën e 90+5 po shkakton shumë polemika në Seria A Java e 11-të e Serie A do të mbahet mend si nga javët më me shumë polemika për vendimet e arbitrave dhe përdorimin e VAR
Historia e dashurisë që nisi nga një serial, Bertan Asllani pozon me të dashurën (FOTO LAJM) Prej vitesh tashmë këngëtari i njohur shqiptar, Bertan Asllani jeton në Turqi ku vazhdon të merret me muzikë, por ka pro
Shënohet gol i "çmendur" në Seria A (VIDEO) Sandro Tonali shënon gol të çmendur në Itali. Edhe pse është vetëm 19 vjeç, talenti italian zhbllokoi rezultati në sf
Probleme në mbrojtje, Barcelona hedh sytë nga Seria A Samuel Umtiti është dëmtuar sërish në gjurin e majtë dhe do të pushojë për një periudhë që ende nuk dihet. Kështu që
Xheneti rikthehet në ekran me serial të ri, nuk do ta besoni kush do jetë partneri i saj (FOTO LAJM) Me siguri nuk e keni harruar aktoren e cila luante rolin e "Xhenetit" në serialin që mbante të njëjtin emër. Almila Ada