999 rezultate për

sergio

PSG "trullos" Sergio Ramosin me ofertën e fundit Skuadra franceze, Paris Saint-Germain, ka paraqitur një ofertë për kapitenin e Real Madrid, Sergio Ramos që nuk mund të
Aguero infektohet me Covid-19 Sulmuesi i Manchester Cityt, Sergio Aguero, ka rezultuar pozitiv ndaj COVID-19. Sergio Aguero ka rezultuar pozitiv nd
Zidane flet për situatën e Sergio Ramos Trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane, ka folur për situatën e mbrojtësit, Sergio Ramos, kontrata e të cilit skadon në
"Formacioni për të pushtuar Evropën", 11-shja që PSG synon të ndërtojë Emërimi i Mauricio Pochettinos si trajneri i ri i Paris Saint-Germain ka shkaktuar thashetheme në lidhje me qëllimin e s
Sergio Ramos në ndjekje të një rekordi tjetër, synon përmbysjen e shifrave të Raul e Casillas Sergio Ramos vazhdon të bëjë histori si me Real Madrid ashtu edhe me ekipin kombëtar spanjoll dhe ka më shumë rekorde që
Sergio Ramos mund të lërë Realin për tu transferuar në Premier League Sergio Ramos – Real Madrid, një aventurë që po shkon drejt fundit. Mbrojtësi spanjoll do të mbetet pa kontratë verën e
Pak muaj nga lindja e katërt, gruaja e Sergio Ramos "çmend" rrjetin (FOTO LAJM) Pilar Rubio lë pa frymë ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Bashkëshortja e shkëlqyer e Sergio Ramos, mbrojtës dhe ka
Barça konfirmon dëmtimet e Pique dhe Sergio Robertos, ja sa do të mungojnë Humbja kundër Atletico Madrid (0-1) të shtunën në mbrëmje la gjurmë te Barcelona. Përveç zhgënjimit në nivelin sportiv,
Sergio Ramos i thotë "JO" super ofertës së PSG-së Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos e ka bërë të qartë se dëshiron të qëndrojë dhe do refuzojë ofertën e çmendur të P
Spaja konfirmon dëmtimin e Sergio Busquets, nuk dihet sa do të mungojë Ka qenë një mbrëmje për t’u harruar ajo e djeshmja për Spanjën. Iberikët u ndalën nga Zvicra (1-1), në ndeshjen e vlefsh
"Me 80% garanci Sergio Ramos do të largohet" Një burim i afërt me kapitenin e Real Madrid Sergio Ramos ka zbuluar se ai është afër largimit nga klubi sepse nuk ka ar
"Çmendet" Beckham, tenton të transferojë Sergio Ramos te Inter Miami? Kontrata e Sergio Ramos me Real Madridin skadon në verën e ardhshme, dhe Real Madrid do të përpiqet ta bind atë për të q
Publikohet lista e lojtarëve që kanë më shumë trofe në shekullin 21 Transfermarkt” ka publikuar një listë ku janë të përfshirë 50 lojtarë të cilët kanë fituar më së shumti trofe në shekull
Real Madridi nuk është gati ti ofrojë një kontratë afatgjate kapitenit të skuadrës Sergio Ramos sheh veten para një udhëkryqi të madh. Qendërmbrojtësi spanjoll, i cili mban shiritin e kapitenit te sku
Sot "El Clasico"/ Formacionet e mundshme të sfidës së madhe Sot me fillim nga ora 16:00, Barcelona dhe Reali do të takohen në “Camp Nou” për klasiken e tyre. Ky takim do t’i tak
Nuk ka rinovuar ende kontratën, Ramos kërkohet nga dy gjigandë Evropianë Sergio Ramos mund të largohet nga Real Madrid. Mbrojtësi spanjoll, Sergio Ramos, në fund të sezonit mund të largohet
Ngacmoi gjyqtaren, Guardiola i del në mbrojtje Agueros (VIDEO) Ylli argjentinas, Sergio Aguero ka regjistruar mbrëmë rikthimin e tij në fushën e blertë, pas një dëmtimi që e mbajti gj
Media spanjolle: Juventus troket në derën e Sergio Ramos, gati ta oferta për ta bashkuar me Ronaldon Një lajm i bujshëm vjen nga Spanja. Është “El Chiringuito TV” ai që njofton të gjithë për një kalim të mundshëm të Se
Nuk e ka rinovuar ende kontratën me Realin, klubi italian ndez "sirenat" për Ramos Lajmi që vjen nga Spanja është jo pak i bujshëm, edhe pse kur bëhet fjalë për merkaton në fazë tratativazh apo aq më pak
Nuk ka surpriza, lista e Spanjës publikohet në mënyrën e pazakontë (VIDEO) Trajneri i Spanjës, Luis Enrique, ka bërë publike pak çaste më parë listën e lojtarëve të grumbulluar për ndeshjet e ard