999 rezultate për

selanik

Porosi nga Athina e Selaniku: Maqedonia është Greqi (VIDEO) Klima pozitive që ditëve të fundit u krijua nga kryeministrat e Maqedonisë dhe Greqisë lidhur me emrin, është zbehur nga
Dy agjentët kthehen në Maqedoni Këshilli i Gjyqtarëve të Selanikut vendosi sot se Nikolla Boshkovski dhe Goran Grujevski duhet të ekstradohen në Maqedon
Zaev feston me familjen në restorantin luksoz në Selanik Kryeministri Zoran Zaev Vitin e Ri e kaloi në Selanik. Sllavica, bashkëshortja e vëllait të tij Vice, në profilin e s
Kryeministri Zoran Zaev në darkë me kryetarin e Selanikut, Yiannis Boutaris Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev mbrëmë ka arritur në Selanik, me ftesë të kryetarit të komunës së Selanikut, Yiann
Për festën e Vitit të Ri, Zaev për vizitë te Boutaris në Selanik Kryeministri Zoran Zaev, Vitin e Ri do ta kalojë në Greqi me ftesë të kryebashkiakut të Selanikut, Janis Butaris, pohoi
Seance gjyqësore në Selanik për ekstradimin e Grujevskit dhe Boshkovskit Në Gjykatën në Selanik sot duhet të mbahet seancë për kërkesën e autoriteteve të Maqedonisë për ekstradimin e ish-shefav
Grujevski dhe Boshkovski sot gjykohen në Selanik Në Gjykatën e Selanikut sot duhet të mbahet seancë gjyqësore për ish-shefin e Drejtorisë së Pestë në MPB, Goran Grujevsk
Majk kapet mat me të dashurën e re në rrugët e Selanikut (FOTO LAJM) Këngëtari Majk Kaveli, pas deklaratës për ndarjes përfundimtare me Majlinda Zekën me të cilën ka dhe një djalë është kap
Aksidenti tragjik në Selanik, ky është 20-vjecari shqiptar që humbi jetën Një aksident tragjik ndodhi mëngjesin e së shtunës Selanik të Greqisë ku një 20–vjeçar shqiptar u nda nga jeta si pasojë
Ahmeti takon Kryetarin e Selanikut, Janis Butaris Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti ka pritur mbrëmë në takim Kryetarin e Selanikut, Janis Butaris.
“Emri”, Kryeministri Zaev në Selanik për festat e fundvitit Ngrohen marrëdhëniet midis Maqedonisë dhe Greqisë. Kryeministri Zaev festat e fundvitit pritet t’i kalojë në Selanik bas
Prokuroria greke po vendos për ekstradimin e Grujevskit dhe Boshkovskit Kërkesa për ekstradimin e Goran Grujevskit, ish-shef i Drejtorisë së pestë dhe Nikolla Boshkovski nga DSK-ja, është në d
Arrestohet në Selanik i shumëkërkuari shqiptar Është arrestuar në Selanik të Greqisë një shtetas shqiptar i dënuar me 18 vite burg. Më datën 31.10.2017, si rezultat
Pavlopulos: Maqedonia ka qenë dhe do të mbetet greke! Presidenti grek Prokopis Pavlipulos në fjalimin e tij në Klubin e oficerëve në Selanik sërish akuzoi Maqedoninë për fals
Gjykimi i Grujevskit dhe Boshkoskit shtyhet për më 1 dhjetor Gjykimi i ish shefit të Drejtorisë së pestë të MPB-së, Goran Grujevski dhe të punësuarit në DSK Nikolla Boshkoski, pas s
Grujevski e Boshkovski nesër para gjykatës në Selanik Goran Grujevski dhe Nikolla Boshkovski nesër në Selanik do të gjykohen për posedimin e pasaportave false bullgare. Seanc
Shtyhet për më 24 tetor gjykimi i Grujovskit dhe Boshkoskit në Selanik Gjykata në Selanik ka shtyrë për më 24 tetor gjykimin e ish-shefit të Drejtorisë së pestë në MPB, Goran Grujovskin dhe t
Policia greke e konfirmoi arrestimin e Grujevskit dhe Boshkovskit Autoritetet greke konfirmuan se kanë arrestuar dy burra në aeroportin në Selanik, të cilët nga Maqedonia kërkohet për ak
Arrestimi i Grujevskit dhe Boshkovskit, MPB-ja greke ende nuk e ka konfirmuar MPB ende nuk ka marrë konfirmim zyrtar nga policia greke për arrestimin e ish-shefave Goran Grujevski dhe Nikolla Boshko
Arrestohen në Selanik Goran Grujevski dhe Nikolla Boshkovski Ish-zyrtarët e policisë së Maqedonisë, Goran Grujevski dhe Nikolla Boshkoski janë arrestuar mbrëmë në Selanik nga polici