999 rezultate për

saudite

Një muaj ankth, emocione dhe kënaqësi: Fillon ndeshja e parë e Rusi 2018 Në stadiumin “Luzhniki” të Moskës sapo ka filluar të luhet ndeshja e parë e Kampionatit Botëror të futbollit. Ndërsa
Gjithçka gati, ja formacionet Rusi-Arabia Saudite (FOTO LAJM) Gjithçka është gati dhe festa pritet që të fillojë në Rusi vetwm pas pak minutash. Dy skuadrat kanë publikuar formaci
Ja cilat janë kombëtaret me lojtarët më shtatlartë në Botëror (FOTO LJAM) Kampionati Botëror pritet të nisi ditën e sotme në orën 17:00 ku do të luhet edhe ndeshja Rusi-Arabia Saudite. Së fu
Formacionet e mundshme Rusi-Arabia Saudite Pas katër vitesh sot rikthehen sërish emocionet e Botërorit që pritet të ndiqet nga miliona tifozë në mbarë botën. N
Rusi-Arabi Saudite, Muorinho thotë se kush fiton (VIDEO) Nesër zhvillohet ndeshje e parë e Kupës së Botës, ku nikoqiri, Rusia luan kundër Arabisë Saudite. Dy skuadrat që do t
Tifoz i "çmendur" pas Botërorit, mbledh 32 birra nga secila kombëtare (FOTO-LAJM) Ditën e sotme ndeshja mes Rusisë dhe Arbasië Saudite do të jetë sinjali i fillimit të një maratone të shumë pritur, Botë
Plas lufta, Arabia Saudite sulmon një shtet në muajin e Ramazanit Edhe pse jemi ende në muajin e Ramazanit forcat e mbështetura nga Arabia Saudite kanë nisur sulm në portin Hudayah në Je
Tifozët e Arabisë Saudite nuk do të shohin ekipin e tyre në Kupën e Botës Te enjten më datën 14 qershor do të fillojë kompeticioni më i lavdishëm në rruzullin tokësor, Kupa e Botës "Rusi 2018".
Ozil nuk nuk luan kundër Arabisë Saudite, probleme me gjurin Federata e Futbollit të Gjermanisë ka njoftuar se mesfushori, Mesut Ozil, nuk do të paraqitet në miqësore me Arabinë Sau
Historike, gratë në Arabi më në fund marrin patenta Arabia Saudite filloi sot të shpërndajë patenta për gratë, tre javë pas hyrjes në fuqi të dekretit mbretëror që autorizo
Arabia Saudite kërcënon me aksion ushtarak kundër Katarit Fryjnë erëra lufte në Gjirin Persik, shkruan tgcom.it Siç raporton rrjeti "Al Jazeera", Arabia Saudite ka kërcënuar se d
Zhduken në mënyrë misterioze princat e Arabisë Saudite Një numër ende i pacaktuar princash janë zhdukur gjatë javëvë të fundit në Arabinë Saudite duke nxitur debatet për një l
Sa shumë ka ndryshuar! Balotelli flet pas banderolave raciste (FOTO LAJM) Mario Balotelli ka bërë një reagim befasues për banderolën raciste të shpalosur në shkallët e stadiumit në duelin miqëso
Mancini debuton me fitore, Italia mposht minimalisht Arabinë Saudite (VIDEO) Manccini ka debutuar me fitore me Azurrë në një miqësore me Arabinë Saudite. Italianët shënuan golin e parë nga Balot
Balotelli shënoh supergol për Italinë ndaj Arabisë Saudite (VIDEO) Italia ka kaluar në avantazh ndaj Arabisë Saudie në stadiumin "Kybunpark". Mario Balotelli është rikthyer për Italinë
Filmon veten duke detyruar vajzën të pijë cigare, arrestohet (VIDEO) Një video që është duke qarkulluar në internet ka shkaktuar një lumë reagimesh të ashpra, pasi në të shfaqet një baba i
A është vrarë princi fuqiplotë? Sauditët përgjigjen me një foto (FOTO LAJM) Autoritetet saudite kanë publikuar sëfundmi disa foto të Princit të Kurorës Muhamed Bin Salman teksa drejton një mbledhj
Ligj i ri: Kush kundërmon erë të keqe në xhami do burgoset! Arabia Saudite pritet të gjobisë besimtarët që kundërmojnë erë të keqe në xhami. Ligji është përgatitur nga Këshilli i S
Përmbysni mbretin! Plas në Arabinë Saudite pas lajmeve për grusht shteti Mbretëria e Arabisë Saudite është duke përjetuar një tension të fortë gjatë muajve të fundit kur princi Muhamed bin Salm
Mavraj lë Hamburgun dhe ikën në Arabinë Saudite Qendërmbrojtësi i Kombëtares së Shqipërisë, Mërgim Mavraj, pritet që karrierën të vazhdojë në elitën e futbollit të Arab