999 rezultate për

sant

Van Dijk thumbon keq Ronaldon pas mungesës në Paris Futbollistët më të mirë në botë kanë filluar të vijnë në gala mbrëmjen “Ballon d’or” ku do të shpërblehet futbollisti më
Bale pritet me vërshëllima në "Santiago Bernabeu" Emri i Gareth Bale u fishkëllye vazhdimisht para dhe pasi u fut në lojë si zëvendësues në fitoren e Real Madridit 3:1 ku
Ndeshjet e ditës, 13 qytete në këmbë luhet në Superiore dhe të Parën Futboll në çdo kategori. Superiorja rikthehet me tre takime, kurse në Kategorinë e Parë zhvillohen të gjitha sfidat e ja
Mihajlovic del nga spitali dhe bën menjëherë gjestin nacionalist rajneri serb, Sinisha Mihajlovic është larguar sot nga spitali pas ciklit të tretë të shërimit nga leukemia. Ka qenë bas
3 vendet që duhet të vizitoni patjetër në dhjetor (FOTO LAJM) Teksa viti i ri po afron, me siguri jeni duke planifikuar se ku duhet të shkoni në udhëtimin e radhës. Ne do t’ju japim
Trajneri i Portugalisë "lë me gisht në gojë" Juventusin: Ronaldo nuk është i dëmtuar Cristiano Ronaldo nuk ka asnjë dëmtim, madje kundër Lituanisë do të zbresë rregullisht në fushën e lojës. Është ky la
Santos përgënjeshtron Sarrin: Ronaldo është në formë dhe do luajë titullar Maurizio Sarri justifikoi zëvendësimin e Ronaldos ndaj Milanit, me faktin që portugezi po vuan nga një dëmtim, që nuk e
10 fakte shumë interesante për ushqimin që me siguri nuk i kishit ditur Ushqimet që hamë çdo ditë shpesh mund të fshehin mistere që shumë pak njerëz i dinë. Këto janë disa nga gjërat e çuditsh
Casillas bën propozimin interesant: Ja si të përmirësojmë VAR-in Bota e futbollit ka marrë një kuptim tjetër, me përdorimin e VAR që e ka kthyer në një sport rregullash. Një gjë e ci
Historia e panjohur: Origjina interesante e takave Taka e parë ishte pjesë e një këpuce ushtarake. Njerëzit e Azisë Perëndimore ishin kalorës të mrekullueshëm e kështu
7 gjëra interesante që mund t'i bëni në një ditë me shi Nëntori mesa duket do të jetë plot ditë me shi dhe vranësira. Ndodhta nuk do të keni dëshirë për të dalë jashtë, por nuk
Fakte interesante për personat e lindur në muajin nëntor Ka shumë gjëra dhe fakte të mrekullueshme për muajin Nëntor. Nëntori është muaji kur vjeshta fillon përnjëmend dhe fillo
I akuzuar për eliminimin e Santiagos, çfarë vendosën Krimet e Rënda për Blendi Tetën Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur masën e sigurisë “arrest në burg” për Blendi Tetën, i arrestuar për vrasjen e Sa
Mos e humbisni: Shpejtësi marramendëse, skuadra e Red Bull ndërron gomat në kohë rekorde (VIDEO) Grand Prix i Meksikës ishte një nga garat më interesante të Formula 1 këtë edicion. Gara u bë interesante qysh në kua
Shumë interesant çifti, shikoni si u veshën Tuna dhe Patris për Halloween (FOTO LAJM) Dita e Halloëeen-it e cila festohet më 31 tetor duket se ka ardhur më herët për Tuna Sejdin dhe Patris Berishën. Ata
Superliga vazhdon me tri ndeshje interesante Java e 12-të në Ipko Superligën e Kosovës, vazhdon me tri ndeshje tejet interesante. Lideri momental Gjilani do të lu
Kategoria e Parë, Grupi A: Sfida interesante dhe luftë për kreun, Dinamo tenton surprizën Kategoria e Parë do të zhvillojë sot ndeshjet e javës së gjashtë, aty ku në Grupin A, do të zhvillohen 4 takime, teksa B
Rama tha se e mori Merkel në telefon, Fevziu e 'tall' live në emision "Më mori kancelarja në telefon, nuk e mora unë më mori ajo..." Kryeministri Edi Rama gjatë një interviste në Opinion
Ky është goli i mbrëmjes në Ligën e Kampioneve (VIDEO) Një gol i jashtëzakonshëm ka ardhur nga ndeshja RB Leipzig–Zenit, ku gjermanët arritën të fitojnë me përmbysje. Ndesh
Mourinho te Reali? Lojtarët kryesorë nuk e duan portugezin Trajneri portugez flitet se mund të rikthehet në "Santiago Bernabeu", nëse shkarkohet Zinedine Zidane Jose Mourinho m