E FUNDIT/ Shorti rezervon përballje titanësh, CR7 sfidon Messin, ja të gjitha grup
999 rezultate për

samsung

Prezantohen zyrtarisht Samsung Galaxy S9 dhe S9 plus (FOTO LAJM) Gjiganti i teknologjisë, Samsung, sapo ka prezantuar në Barcelonë dyshen e shumëpritur Galaxy S9 dhe S9+. Smartfonët
Samsung bën lëvizjen e shumëpritur, prezantohet Samsung S9 dhe S9+ Gjigandi aziatik Samsung ka lancuar dyshen e shumëpritur Galaxy S9 dhe S9+. Prezantimi është bërë në Barcelonë ndërk
Lirohet nga burgu trashëgimtari i Samsung Një gjykatë Apeli në Korenë e Jugut pezulloi sot një dënim me burg ndaj trashëgimtarit miliarder të kompanisë “Samsung E
Test i fuqishëm për iPhone e Samsung, futen në Coca Colë të ngrirë (VIDEO) Samsung e iPhone i kanë kaluar të gjitha testet e qëndrueshmërisë me sukses. Së fundi dy gjigandët mobilë janë testuar n
Nëse të pëlqejnë emocionet, smartfoni i ri Samsung Galaxy A8(2018) është krijuar pikërisht për ty! Smartfoni më i ri i serisë Galaxy A nga Samsung, Galaxy A8(2018) ishte prologu më fantastik i vitit 2018 për botën e tek
Itali, hetim kundër Samsung dhe Apple për vjetërim të programuar të pajisjeve Autoriteti i Mbrojtjes së Konsumatorit në Itali, njoftoi sot fillimin e një hetimi kundër gjigantëve të elektronikës Sam
Samsung prezanton PyeongChang 2018 Olympic Games Limited Edition Kur na ndan më pak se një muaj nga Lojrat Olimpike Dimërore PyeongChang 2018, Samsung Electronics Co., Ltd., Partner i L
Prezantohet në Shqipëri smartfoni i ri Samsung Galaxy A8 Modeli i ri i smartfonit Galaxy A8 është i karakterizuar me kamera të përparme të dyfishtë, me ekran Infiniti dhe karakt
Samsung ju mundëson të flisni me frigoriferin (VIDEO) “Samsung” po përpiqet që të gjejë sa më shumë opsione për produktet e tij, kësaj radhe është marr me frigoriferin. Gj
Samsung Galaxy S9 dhe S9 plus, mësohet data e lansimit Adhuruesit e Samsung së shpejti do të kenë në duar Samsung Galaxy S9. Samsung Galaxy S9 (dhe një version më i madh S9
Samsung Galaxy A8 vjen në Evropë, ja sa kushton Samsung Galaxy A8 tashmë është sjellë nga kompania edhe për tregun europian ndërsa tani është në dispozicion për tu bler
IPhone apo Samsung? Cili është preferuar më shumë gjatë 2017 Si çdo vit që kemi kaluar edhe 2017 solli celularë të rinj dhe shumë të përparime në teknologji. Nëse keni menduar s
Ky është shqiptari i parë i punësuar në kompaninë Samsung Studenti i vitit të dytë në Fakultetin e Shkencave Kompjuterike dhe Inxhinierisë, në UBT, Durim Klaiqi, është punësuar n
Punësohet shqiptari i parë në kompaninë Samsung Studenti i vitit të dytë në Fakultetin e Shkencave Kompjuterike dhe Inxhinierisë, në UBT , Durim Klaiqi, është punësuar
IPhone apo Samsung? Cili u shit më shumë gjatë vitit 2017 A e dini cili celular është shitur më shumë gjatë 2017. Edhe këtë vit,IPhone i Apple udhëhoqi garën e shitjeve në të
Bëni kujdes! Samsung Galaxy Note 8 ka probleme me baterinë Pas incidentit që Samsung kishte me modelin Note 7, të gjithë janë përqendruar në modelin e prezantuar këtë vit, Note 8.
Galaxy S8 juaj mund të kthehet në një kompjuter personal (VIDEO) Samsung galaxy S8 ka vendosur të lancojë më së fundi edhe një risi të re të telefonit i cili ka aftësi të kthehet në një
Ulet në mënyrë të papritur çmimi i Samsung S8+, sa mund t'a blini tani Ishte bërë zakon në SHBA, por tashmë edhe Europa është duke përjetuar shpesh ulje drastike të çmimeve për celularët.
Samsung Galaxy S9 tejkalon çdo pritshmëri, ja kur do të bëhet prezantimi Kompania Samsung do të zbulojë telefonin e ardhshëm, Samsung Galaxy S9 në muajin shkurt (2018) në Barcelonë të Spanjës.
Galaxy S9, celulari që pritet të lë në hije Iphone X Nëse keni plan të bleni një celular të ri dhe për të jeni të gatshëm të shpenzoni, ju bëjnë me dije se kryevepra e rrëdh