999 rezultate për

sali

Sali Berisha: Minishengeni synon defaktorizimin e Kosovës, gjithë shqiptarët ta kundërshtojnë Ish-Kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, ka thënë se projekti i nisur nga Edi Rama dhe Alesksander Vucic ka për qëll
Ka një sëmundje të rrallë, prindërit braktisin në spital foshnjën e porsalindur Sipas mediave italiane, një foshnje e porsalindur është braktisur në një spital në Torino. Foshnja e lindur kërkon një p
Braçe nuk mban më: Do të kërkoj burgosjen e Sali Berishës! Zëvendës-kryeministri Erjon Braçe ka reaguar ashpër ndaj kryeministrit Sali berisha, i cili e akuzoi se është i përfshir
Kryebashkiaku i Lushnjes sulmon Berishën: Plak i çmendur! "Me plakun e cmendur Sali Berisha, do te perballem vetem ne gjykate per shpifjet dhe kercenimin me jete ndaj meje" Is
Shkarkimi i prokurorit Kulluri, reagon Salianji: U përdor nga Rama KPK shkarkoi sot nga detyra prokurorin e Krimeve të Rënda, Përparim Kulluri. Arsye për shkarkimin e tij u bë pasi aku
Salianji: Rrumi eksponent i PS, ai ka rrahur komisionerët e PD-së Ish-deputeti demokrat, Ervin Saljanji i ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora tha se i forti i Sukthit, i njohur me
Gjuzi shfaq "dashurinë" për Berishën: Në 2 të natës i rri roje tek shtëpia Ish-kryeministri Sali Berisha është pika e dobët e shumë prej politikanëve në vend. Pas presidentit Ilir Meta, i cili ës
"Ke manipuluar moshën”, Berisha tregon sekretin e rinisë: Kalitem çdo ditë, gjumin e bëj top! Luaj në I-pad, shoh kuriorizete Ish-kryeministri Sali Berisha ka qenë mbrëmjen e së premtes i ftuar në emisionin e Arjan Çanit. Berisha ka thënë se ndie
A do mbetesh në histori? Sali Berisha habit me përgjigjen Mbrëmjen e kësaj të premteje ish-Kryeministri Sali Berisha ishte i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”. I pyetur nëse be
Sali Berisha flet për herë të parë për Albin Kurtin: Është kafshë politike Ish-kryeministri Sali Berisha ka folur për herë të parë për liderin e Vetëvendosjes Albin Kurtin. “Ai është një polit
Sali Berisha zbulon sekretin e rinisë: Ndihem 20 vite më i ri Mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë” është i ftuar ish kryeministri Sali Berisha, i cili disa ditë më parë festoi
E imitonte në Portokalli, ish-zëdhënësja e Sali Berishës ia thotë troç në emision Julian Dedës (VIDEO) "Vip-at në politikë", kjo ishte tema e kësaj të mërkure në "Soirée" me Jonida Shehun në Top Channel. Memli Krasniqi,
Stresi publikon foton e vjetër, s’heq dorë nga debulesa për Sali Berishën (FOTO LAJM) Stresi së fundmi është në qendër të medieve rozë për jetën e tij private. Në Instastoryn e tij reperi ka publikuar n
Bashkinë Kamëz e mori PS, shihni ku përfundoi sot Sali Berisha Kanë kaluar shumë vite nga koha kur kryeministri Sali Berisha ishte në krye të qeverisë shqiptare. Por si duket në B
Berisha: Pasi ika unë, Thaçi dhe Rama e bënë Kosovën plaçkë (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha tha se ka qenë dhe është kundër ndryshimit të kufijve të Kosovës me Serbinë. Berisha u
Zaev dha dorëheqjen, Sali Berisha bën krahasimin me Edi Ramën Ditën e djeshme Shqipëria dhe Maqedonia pësuan zhgënjimin e radhës pas "JO" së madhe që morën nga BE. Ditën e sotme
E BUJSHME/ Dinamo gjen sponsor, tani në duart e italianëve Ndryshime rrënjë sore te Dinamo. Drejtuesit e klubit kryeqytetas kanë gjetur sponsorë të rinj, të cilët vijnë nga Italia
Foshnja e porsalindur gjendet e gjallë në varr Një vajzë e porsalindur që dyshohet se është varrosur e gjallë në shtetin verior Indian të Uttar Pradesh është shpëtuar
Salianji nxjerr provën e re: Si u falsifikua zëri i Agron Xhafajt Ish-deputeti i PD, Ervin Salianji publikon fakte të reja, sipas tij, të falsifikimit të zërit të Agron Xhafajt, vëllait
Rama çitjanet, Salianji tutat: Alesia Bami e "kap ngushtë" ish-deputetin (FOTO LAJM) Të ftuar mbrëmë në emisionin “Procesi Sportiv” ishin edhe ish-deputeti demokrat Ervin Salianji dhe moderatorja Alesia Ba