999 rezultate për

rrezikon

Bashkëshorti i Angela Martinit probleme me ligjin, rrezikon pesë vite burg (FOTO LAJM) Angela Martini ka kohë që në rrjetet sociale nuk shfaqet pranë bashkëshortit të saj, Dragos Savulescu në fotografi. K
Fabrika që po rrezikon jetën e banorëve nga Kruja në Tiranë Një fabrikë çimentoje në Thumanë të Krujës është kthyer në problemin më të madh për më shumë se 40 mijë banorë. Kjo f
Tronditet koalicioni i Merkelit, Gjermania rrezikon zgjedhje të parakohshme Andrea Nahles, kryetarja e Partisë Social-demokrate të Gjermanisë, e cila është partnere e koalicionit në qeverinë e Ang
Braziliani që po rrezikon jetën për tu dukur si "Hulk" (VIDEO) Një bodybilder brazilian po rrezikon jetën e tij duke injektuar naftë në biceps, dhe i ka rritur ato vazhdimisht t'i rri
Frikë te Chelsea, ylli i mesfushës rrezikon të humbë finalen e Europa League Chelsea merr një goditje të rëndë vetëm dy ditë para finales së Europa League ndaj Arsenalit që do të zhvillohet në krye
Ballistëve nuk i pritet, Shkëndija rrezikon dënim shembullor (FOTO LAJM) Shkëndija e Tetovës e ka fituar tashmë titullin kampion të Maqedonisë së Veriut, teksa ditën e sotme zhvillon një takim
Vetëm pak ditë pasi mori mandatin e deputetit rrezikon ta humbasë, arsyeja? Pasi u betua këtë javë në Parlament, kryetari i partisë së pensionistëve të Shqipërisë, Selami Jenisheri është një ndër
E BUJSHME/ City rrezikon vendin në Champions Manchester City u shpall kampione e Anglisë një ditë më parë, por ka diçka që shqetëson anglezët. "New York Times" rapor
Çifti rrezikon jetën, realizon foto ekstreme (FOTO LAJM) Të bërit e fotove është kthyer art më vete. Tashmë të gjithë duan të përditësojnë fotot në rrjetet sociale pothuajse çdo
Sa rrezikon Loredana nëse shpallet fajtore për akuzat në Zvicër Raperja kosovare Loredana Zefi po akuzohet se ka përvetësuar nga një çift zviceran nga Valais rreth 700,000 franga. Gaz
Tërmet te Palermo, klubi rrezikon Serinë C Palermo po rrezikon shumë këtë sezon. Skuadra e njohur italiane po lufton këtë sezon që të ngjitet në Serinë A teksa mom
Pacienti i pazakontë, me thikë në shpinë del të tymosi (FOTO LAJM) Një pacient pothuajse i zhveshur me një thikë të ngulitur thellë në shpinë u largua nga departamenti i urgjencës – për t
Sëmundjet që rrezikoni nëse nuk i lani duart pasi zbrisni nga autobuzi Të gjithë e dimë se prekja e tubave të autobusit është diçka nga e cila duhet të ruhemi sepse atë mund ta kenë prekur ed
Përfundon seanca gjyqësore, sa burg rrezikon Klement Balili Ka përfunduar seanca e sotme gjyqësore në ngarkim të Klement Balilit, i etiketuar si “Eskobari i Ballkanit”. Avokati
Milani rrezikon 5 titullarë pas humbjes së Championsit, mes tyre edhe Piatek Kuqezinjtë do të luajnë një pjesë të rëndësishme të së ardhmes së tyre kundër Bologna, sonte në “San Siro”, nga ora 20:3
Inter pa "shpirt" rrezikon Championsin (VIDEO) Inter ka shpërdoruar një mundësi shumë të mirë për t’iu afruar objektivit Champions League teksa ka barazuar 0-0 me Udin
Basha bën gafën e madhe dhe rrezikon jetën e udhëtarëve në Lezhë (VIDEO) Kryedemokrati Lulzim Basha ndodhet sot në Lezhë për të shpërndarë kartat e anëtarësisë për më shumë se 100 të rinj.
Grushtoi tifozin, Neymar rrezikon dëmin drastik (VIDEO) Neymar nuk e mbajtën nervat pas eleminimit nga Kupa e Francës. PSG-ja u mund në finale nga Rennes dhe Neymar i cili
Rrezikoni një mori kancerësh nëse nuk merrni masa urgjent për këtë problem Llojet e kancerit të lidhura me obezitetin po rriten me një ritëm shumë më të shpejtë sesa në brezat e mëparshëm në Shte
Gattuso rrezikon shkarkimin pas humbjes turpëruese ndaj Torinos Gennaro Gattusos rrezikon seriozisht shkarkimin pas humbjes turpëruese të së dielës ndaj Torinos duke ia vështiresuar sk