999 rezultate për

rover

Aksidenti në Pogradec, shkon në 9 numri i të plagosurve Ka shkuar në 9 numri i personave të plagosur në aksidentin e ndodhur në afërsi të rrugës së ish minierës së qymyrit të f
Iu duk vetja e i zgjuar! Si e pësoi i "forti" me Land Rover në Gjirin e Lalzit (VIDEO) Sezoni i verës bën që në akse të caktuara të ketë trafik të rënduar për shkak të frekuentimit të plazheve. Kryesisht
Gjyqtari i Premier League feston si i tërbuar fitoren e skuadrës (VIDEO) Gjyqtari i Premierligës, Mike Dean është parë nga kamerat televizive duke festuar fitoren e Tranmere Rovers në fitoren n
Me të parë "Land Roverin" nxorri armën, si ndodhi atentati ndaj Ines Hajrullës në Vlorë Detaje të tjera kanë dalë në dritë nga atentati i djeshëm në Vlorë, i cili për fat të mirë nuk shkaktoi viktima. Objekti
Eksperimenti pabesueshëm: Çfarë i bën një predhë makinës Land Rover? (VIDEO) Tanku është arma më e fuqishme e këmbësorisë të paktën që prej Luftës së Dytë Botërore. Megjithatë, ka prej atyre që
Aksident i rëndë në Korçë, "Range Roveri" përplaset me autobusin Një aksident ka ndodhur në aksin Korçë-Kapshticë ku një automjet tip "Range Rover" është përplasur me një autobus. A
Tavanin e "Land Roverit" plotë me njerëz, shoferi në Skrapar e pëson keq (VIDEO) Një shofer në Skrapar e ka pësuar keq nga policia, pasi ishte në shkelje të ligjit për qarkullimin rrugor. Sic shihe
Përgjaken rrugët, "Range Rover-i" përplas për vdekje drejtuesin e një motori Një aksident me vdekje ka ndodhur mëngjesin e sotëm rreth orës 09:00. Në autostradën Levan – Tepelenë, një fuoristradë “
Çmenduri në autostradën Tiranë-Durrës, shoferi i vë "flatrat" Range Rover-it (VIDEO) Gjatë natës policia ka ndaluar një makinë ‘Range Rover’ në autostradën Tiranë -Durrës, pasi po udhetonte me nje shpejtës
Në gjendje të dehur dhe me 70 mijë euro, si u arrestua i forti me Range Rover Një 35 vjecar ka rënë në prangat e policisë në Fier pasi është kapur teksa drejtonte makinën në gjendje të dehur. Mad
I vodhën Range Rover-in, boksieri Joshua u vihet pas Kampionit të peshave të rënda në boks, Anthony Joshua, disa ditë më parë i kanë vjedhur makinën e tij të re Range Rover,
Zhduket një shqiptar me Range Rover, kush e sheh të lajmërojë (FOTO LAJM) Një person, shtetas i Kosovës me një makinë Rang Rover që tre ditë ndërsa familjarët kanë kërkuar ndihmë publike. Avd
Mikrobuzi përplaset me “Land Rover-in”, plagosen 9 persona Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Elbasan. Nga ky aksident janë plagosur 9 persona por fatmirësisht të
I forti me Range Rover bën gabimin e madh në rrugë, si e kapi policia (VIDEO) Policia Rrugore tani e tutje do të evidentojë me dron parakalimet e gabuara. Polica njoftoi sot se ka gjetur një “ilaç”
Kosovari tregon tmerrin në Serbi: Një Range Rover i zi na ndoqi gjithë rrugës Janë të shumtë ata mërgimtarë të Kosovës dhe Maqedonisë që zgjedhin Serbinë për t'u rikthyer në vendin e punës në Zvicër
​Land Rover sjell Discovery në Sllovaki Land Rover njoftoi se do të fillojë prodhimin e modelit të Discovery SUV në Sllovaki. Kjo do t'i mundësojë kompanisë
Range Rover i ri elektrik dhuron spektakël në shkallët e malit vdekjeprurës (FOTO LAJM) Një Range Rover Sport elektrike ka ngjitur shkallët e një prej monumenteve kombëtare më të njohura të Kinës, që ndodhet
Tentuan të vjedhin "Range Rover"-in e 38-vjeçares, në pranga dy të rinjtë në Tiranë Dy persona janë arrestuar në Tiranë me akuzën e vjedhjes. Dy të rinj tentuan t'i vjedhin makinën e parkuar një 38-vje
Basketbollisti i njohur përplaset me Range Rover, humb jetën bashkë me gruan e tij Një aksident tragjik i ka kushtuar jetën ish-basketbollistit të famshëm të NBA-së dhe bashkëshortes së tij. Rasual Bu
Zbardhen detajet, autori nga burgu e qëlloi 7 herë ndaj kuksianit me Range Rover Një atentat u organizua ndaj një 40-vjeçari në Kamzë ku mbeti i plagosur dhe u transportua me urgjencë në spital. Nd