999 rezultate për

ronaldon

Kur nuk pritej, vjen lajmi i keq për Ronaldon U duk se Ronaldo nuk do të kishte kundërshtar në këtë Botëror sa i përket numrit të golave, por nuk është kështu. Me
Sergio Ramos tallet me Ronaldon pas penalltisë së fituar ndaj Spanjës (VIDEO) Penalltia që Cristiano Ronaldo fitoi pas kontaktit me Nachon në ndeshjen mes Portugalisë dhe Spanjës, është kthyer si se
Pique e shau, por nga Spanja vijnë lavde për Ronaldon Teknkiu i ri i Spanjës pas barazimit me Portgalinë ka bërë edhe disa lavdërime për Cristiano Ronaldon. “Kur keni një
Kundërshtar të përhershëm, Pique sulmon Ronaldon pas injorimit total në fushë Mbrojtësi i Spanjës, Gerard Pique, ka kritikuar yllin e Portugalisë, Cristiano Ronaldon, duke thënë se goli heroi që rea
De Gea nuk i trembet Ronaldos: E kemi studiuar shumë mirë David de Gea ka theksuar se Spanja e ka studiuar shumë mirë Cristiano Ronaldon para ndeshjes së saj hapëse kundër Portug
Portugalia arrin në Rusi, disa fëmijë takojnë Cristiano Ronaldon (FOTO LAJM) Kombëtarja e Portugalisë ka arritur në Botëror të Rusisë, derisa në aeroport qindra fansa fëmijë kanë shpërthyer në vaj
Rivaldo: Mos i krahasoni Ronaldon dhe Messin Rivaldo, ka deklaruar se është e vështirë të krahasohet e mira e epokës së tij me lojtarët e sotëm yje, si Messi dhe Cri
Marcelo "tradhëton" Ronaldon, fton Neymar-in në Madrid Marcelo së fundmi ka bërë një reagim kundrejt shokut të tij të skuadrës Cristiano Ronaldo duke thënë se ai nuk është pro
Santos: Çdo klub ëndërron ta ketë Ronaldon Trajneri i Portugalisë, Fernando Santos, ka thënë se çdo klub ëndërron ta ketë në skuadër Cristiano Ronaldon. “Çdo ek
Asensio nuk e imagjinon dot të luaj pa Ronaldon Marco Asensio nuk e imagjinon dot Real Madridin pa Cristiano Ronaldo-n pasi portugezi vuri në dyshim qëndrimin e tij në
Shpallet lojtari më i shtrenjtë në botë, lë pas Messin, Neymar e Ronaldon Sipas CIES, Observatori Ndërkombëtar i Studimeve Sportive, Harry Kane është futbollisti më i shtrenjtë në botë, duke lën
Mourinho: Mos harroni Messin dhe Ronaldon Jose Mourinho thotë se Argjentina e Portugalia mund të bëjnë befasi në Rusi, pasi kanë Lionel Messin dhe Cristiano Ronal
"Salah dhe Neymar mund të rrëzojnë nga froni Messin dhe Ronaldon” Philippe Coutinho beson se Mohamed Salah dhe Neymar mund t’i lënë nën hije Lionel Messin e Cristiano Ronaldon në Kupën e
Real Madrid vendos çmimin për Ronaldon Ronaldo kohët e fundit është lidhur shumë me një largim të mundshëm nga Real Madridi, ku edhe në finalen e Champions Lea
Sharma: Real Madrid me kënaqësi do ta shiste Ronaldon Eksperti spanjoll i futbollit, Rika Sharma ka pohuar për "SkySport" se Real Madrdi do ta shiste me kënaqësi Cristiano Ro
Casillas "ultimatum" Madridit: Mos e humbisni Ronaldon Ish-kapiteni i Real Madridit, Iker Casillas, i ka kërkuar Real Madrid të mos lejojë që Cristiano Ronaldo të largohet, ed
Collymore: United të punësojë Zidane që të marrë Ronaldon Zidane i habiti të gjithë më deklaratën e tij për tu larguar nga klubi i Real Madrid, nga ana tjetër shumë skuadra po e
Casillas: Ronaldon nuk do ta shkëmbeja me asnjë lojtar Ish-portieri i Real Madridit, Iker Casillas thotë se Cristiano Ronaldo nuk ka krahasim dhe ai nuk duhet të largohet nga
Java e fundit për Ronaldon për t'ju shmangur burgut "Ylli" i Real Madridit, Cristiano Ronaldo është përballur përsëri me çështjen e evazionit fiskal. Ronaldos së fundmi
Notat e finales: Real 3-1 Liverpool, nuk do ta besoni vlerësimin për Ronaldon (FOTO LAJM) Si askush më parë Real Madrid për herën e tretë radhazi është shpallur kampion europe. “Whoscored” ka publikuar vlerë