999 rezultate për

roman

Sot 5 vjet më parë, Andrra kujton me këto foto romantike dasmën me Sinanin (FOTO LAJM) Andrra Destani dhe Sinan Hoxha janë një nga çiftet më të pëlqyer të shoëbiz-it. Ditën e sotme ata festojnë 5-vjetori
Me fotot më romantike, Romeo bën dedikimin special për "Zhulietën" e tij (FOTO LAJM) Duke marrë shkas nga emri i aktorit dhe dashuria e çiftit, Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqin i cilësojnë hpesh si "Romeo d
Olta Gixhari në qiellin e 7-të: Zbulon emrin e djalit dhe i kushton fjalët romantike partnerit Aktorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Olta Gixhari, është bërë mbrëmjen e djeshme nënë për herë të parë. Ajo ka
Qenka edhe romantik, Lyrical Son uron me fjalë zemre bashkëshorten (FOTO LAJM) Bashkëshortja e reperit të njohur, Lyrical Son, feston sot ditën e lindjes. Reperi nuk i ka rezistuar dot një urimi publ
Ardit Gjebrea një romantik i përjetshëm! Poston foton e adhurueshme në krahët e Anilës (FOTO LAJM) Ardit Gjebrea ka nisur më në fund pushimet! Pas 46 të dielave që i kaloi në studion e emisionit “E Diela Shqiptare”,
Shenja e ndjeshme, lozonjare dhe romantike e përjetshme Që prej datës 21 qershor kemi hyrë zyrtarisht në sezonin e Gaforres, një nga shenjat më të ndjeshme të horoskopit (bëni
Propozimi më romantik i mundshëm, aktorja turke i thotë "Po" këngëtarit (VIDEO) Çifti i njohur Zehra Yilmaz dhe Cem Belevi do të kurorëzojnë së shpejti dashurinë e tyre në martesë. Aktorja turke ka
Më romantik s'ka ku shkon, partneri turk surprizon Genta Ismajlin (FOTO LAJM) Ka disa muaj që këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, po shijon lidhjen e saj të dashurisë me partnerin turk të quajtur Us
Momente romantike me bashkëshortin, Jonida Shehu ndan fotot më speciale (FOTO LAJM) Jonida Shehu duket se po kalon ditët më të bukura me dy njerëzit e saj më të shtrenjtë, bashkëshortin dhe vajzën. Modera
Nuk pritej, Inter transferon falas Alexis Sanchez Inter dhe Man Utd kanë arritur marrëveshje për Alexis Sanchez. Eksperti italian i merkatos, Fabrizio Romano ka lëshua
Më romantik s'ka, Erion Zeqiraj i propozon për martesë Blerta Ligajt (FOTO LAJM) Volejbollistja Blerta Ligaj dhe Erion Zeqiraj prej kohësh po jetojnë një romancë shumë të bukur. Disa javë më parë at
Ardit Gjebrea një romantik i pandreqshëm, poston fotot plot dashuri të gruas e vajzës(FOTO LAJM) Moderatori Ardit Gjebrea është një nga emrat më të dashur të ekranit prej shumë vitesh. Ai ka nisur pushimet me famil
Në gjuhën shqipe, urimi romantik i bashkëshortes për Lorik Canën (FOTO LAJM) Ish-kapiteni legjendar i Kombëtares Lorik Cana sot feston ditëlindjen. Ai mbush plot 37 vite dhe nuk kishte se si pë
Darkë romantike? Ç'po ndodh mes Ibrahimoviç dhe moderatores së njohur (FOTO LAJM) Një histori në histori, një trekëndësh tjetër i destinuar të ndizte këtë verë të çmendur të thashethemeve. Diletta L
Një partnere si Afrona, surpriza romantike që i bëri Bleros për ditëlindje (FOTO LAJM) Afrona Dika dhe Blero Muharremi kanë ndarë disa copëza romantike nga festa për ditëlindjen e këngëtarit, që ka qenë një
Një super festë ditëlindje, partneri urprizon Afërdia Dreshajn me urimin romantik (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Afërdita Dreshaj festoi ditëlindjen. Në ditën e saj të veçantë nuk kanë munguar
Nga jahti luksoz, Ronaldo i bën dedikimin romantik Georginës (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez janë një nga çiftet më të njohura në botën e sportit. Portugezi, i cili ka qenë
Feston 39 vjetorin, Eni Koçi uron me fjalët më romantike Gencin (FOTO LAJM) Pak ditë pas Enit, sot Genc Prelvukaj feston ditëlindjen. Kënëgëtari mbush sot 39 vjeç dhe partnerja e tij nuk mund t
Jonida Maliqi ndan fotot romantike me Romeon: Dashuroj çdo gjë që kam! (FOTO LAJM) Vetëm një natë pasi ironizoi bashkë me Romeon lajmet e fundit të publikuara në portale, Jonida është “dorëzuar” për të t
Lule dhe vallëzim romantik, kush është çifti i dytë në "Për'puthen" Marrëdhënia mes Artenisit dhe Edonës u duk se mori fund, pas një episodi aspak të hijshëm që përfshiu dhe Margaret. M