999 rezultate për

rezultoi

Çmenduri për emigrim, fshihet në motorin e makinës Një shtetas afgan ka udhëtuar me orë dhe kilometra të tëra duke qëndruar i strukur në hapsirën e ngushtë të motorit të m
Alarmi, lodrat e fëmijëve me kimikate të rrezikshme Lëvizja e Gruas për Zhvillim Integral lëshon alarmin se lodrat e fëmijëve që tregtohen në vendin tonë përmbajnë kimikate
9 muaj burg për Agim Canën Babai i Lorik Canës, Agim Cana, u dënua nga Gjykata e Apelit në Paris, me 9 muaj burgim dhe një gjobë prej disa qindra m
Zbardhet vdekja e oficerit të SHISH Policia e Durrësit pas hetimeve paraprake deklaron se oficeri i SHISH i gjetur i vdekur në mesnatën e sotme mund të jetë
Gjithçka mund të ndodhë në futboll Fabregas mbrëmë debutoi me fanellën e Barcelonës duke u futur në ndeshje si zëvendësues në fund të pjesës së dytë dhe du
Pas hapjes se dosjeve, asnje politikan ne Maqedoni nuk rezultoi si spiun Asnjë nga politikanët maqedonas nuk ka rezultuar si spiun apo bashkëpunëtor i shërbimeve sekret