999 rezultate për

rezultati

Interi zhbllokon rezultatin ndaj Lazios (VIDEO) Interi ka arritur të gjejë golin e avantazhit ndaj Lazios në minutën e 27'. Për "zikaltërit" topin në rrjetë e ka dër
Atalanta nuk ka të ndalur, tjetër fitore me goleadë (VIDEO) Tre ndeshje, tre fitore dhe 13 gola të shënuar. Atalanta mposht Cagliarin me rezultatin e thellë 5-2 dhe "fluturon" në k
Roma zhbllokon rezultatin ndaj Udineses (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, në të dytën ndeshja Udinese - Roma është zhbllokuar. Janë miqtë ato
Leeds United barazon rezultatin ndaj Manchester City-t (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në avantazhin minimal të Man,City-t, vendasit kanë arritur të barazojnë rezultatin në fill
Manchester City zhbllokon rezultatin ndaj Leeds (VIDEO) Manchester City ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Leeds United. Minutat e para flasim totalisht për "citizens"
Dopiet e Haaland, Dortmund kalon pa probleme Freiburg (VIDEO) Borussia Dortmund ka arkëtuar tri pikë në Bundesliga. Tw verdhwt kanë fituar jasht fushe, duke mposhtur skuadrën e Fr
Barcelona e Koeman bind me lojë dhe rezultat (VIDEO) Barcelona ka fituar me rezultatin 0-3 ndaj Celta Vigos në transfertë. Një ndeshje e sikletshme për ekipin katalanas
Liverpool "merr hak" për Superkupën, të kuqtë mposhtin Arsenal (VIDEO) Jurgen Klopp nuk mund të toleronte një tjetër humbje përball Arsenalit, pas asaj për Superkupën e Anglisë dhe kjo u treg
Barcelonës i mjafton një pjesë ndaj Villarrealit për të siguruar 3 pikët e para në La Liga (VIDEO) Barcelona e udhëhequr nga Ronald Koeman ka treguar se problemet në klub nuk do të bartën në fushën e blertë. ‘Blaugra
Juventusi barazon rezultatin ndaj Romës me një lojtar më pak (VIDEO) Edhe pse me një lojtar më pak, Juventusi ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Romës. Është përsëri Ronaldo, lojtari
Barcelona dyfishon rezultatin ndaj Villarreal (VIDEO) Barcelona e Koeman po tregon një fytyrë nga ajo e sezonit të kaluar. Fati duke se po shpërblen besimin e trajnerit. T
Barcelona zhbllokon rezultatin ndaj Villarrealit (VIDEO) Barcelona ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Villarrealit. Është i riu Fati, lojtari që ka dërguar topin në rr
"Tërmet" në Etihad Stadium, Licesteri mposht në mënyrë spektakolare City-n (VIDEO) Jamie Vardy ka shkëlqyer në fitoren e Leicester City ndaj Manchester City. ‘Citizens’ u mposhtën me rezultatin 2:5 në
Milani dyfishon rezultatin, shënon një debutues (VIDEO) Milani ka dyfishuar rezultatin ndaj Crotones me fillimin e pjesës së dytë. Goli është shënuar nga Brahim Diaz në minu
Milani zhbllokon rezultatin ndaj Crotones (VIDEO) Milani ka arritur te zhbllokojë rezultatin në minutat e fundit të pjesës së parë. Kessie u tregua i saktë nga pika e
Manchester City zhbllokon rezultatin ndaj Licester City-t (VIDEO) Manchester City ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Licester City-t shumë shpejt. Është Mahrez ai që ka dërguar
Man.United përmbys rezultatin ndaj Brighton (VIDEO) Pas barazimit që arritën ta gjenin shpejt, Man.United ka arritur të shënojë edhe golin e dytë në pjesën e dytë. Është
Milan me vujatje kualifikohet më tej në Europa League (VIDEO) Milani ka fituar me shumë vështirësi nda Bodo/Glimit me rezultatin 3-2 duke u kualifikuar në turin tjetër të Europa Leag
Liverpool fiton supersfidën ndaj Chelsea (VIDEO) Liverpool fitoi supersfidën ndaj Chelsea me rezultatin 0-2 falë dopietës së senegalezit Sadio Mane. Me inkuadrimin
Son e Kane "shkatërrojnë" Southampton në ndeshjen e dytë të sezonit (VIDEO) Heung-Min Son dhe Harry Kane i kanë dhënë tri pikë skuadrës së Tottenham Hotspur. Tottenham fitoi tri pikët e para kë