999 rezultate për

rezart

Rezarti e ironizoi publikisht, Drilon Hoxha e nxjerr zbuluar me videon (VIDEO) Ditën e djeshme ka nisur një konflikt i ri mes dy personazheve të njohur. Bëhet fjalë për dy aktorët Drilon Hoxha dhe Re
Veleshnja shpërthen keq ndaj Drilon Hoxhës: Filma mund të bëjë dhe një shoku im te lagjia( VIDEO) Rezart Veleshnja ka shpërthyer keq ndaj Drilon Hoxhës. Veleshjnja i ftuar në emisionin Shqipëria Live në Top Channel
Pozoi e zhveshur nga shtrati, Rezarta Shkurta pendohet dhe fshin foton (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Rezarta Shkurta siç nuk e kishim parrë asnjëherë më parë publikoi një foto pikane. E mbuluar vetëm
Dyshonin se e helmuan qëllimisht, reagojnë sërish familjarët e Rezarta Hajdarit Vetëm 5 ditë pasi u martuan, Rezarta dhe Olsi Hajdari u helmuan nga monoksidi i karbonit, i përhapur në dhomën e tyre ng
Siç nuk e keni parë ndonjëherë, Rezarta Shkurta pozon e zhveshur nga shtrati (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta së fundmi është fokusuar totalisht në biznesin e saj dhe prej kohësh është shkëputur nga ekrani duke i m
Del autopsia: Çfarë helmoi çiftin në Librazhd Del përgjigja e autopsisë së Rezarta dhe Olsi Hajdarit. Albeu.com mëson se çifti helmua nga monoksidi i karbonit, i c
"Është pa brekë", Fifi lë pa fjalë Luanën dhe Rezartin mes emisionit (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme u transmetua puntata e fundit e këtij sezoni të "Shiko kush luan". Në lojën "Ndaje ose zhvishu", morë
U fut mes sherrit të moderatoreve, Rezartit nuk i del inati me Alketën (VIDEO) Dy postimet nga revista e Alketa Vejsiut për moderatoret Xhemi Shehu dhe motrat Vjollca, shkaktuan një bujë të madhe në
Rezarti i bashkohet sherrit dhe mbron Xhemin, ironizon me foton e vjetër të Alketës Në lëmshin që zuri Xhemin, Alketën, bashkë edhe me motrat Vjollca u përfshi edhe Rezart Veleshnja. Pak minuta më parë
Mangalli i zjarrit i mori jetën, Olsi me lot në sy: Nuk fle dot (FOTO LAJM) Në dhjetor të vitit që lamë pas tronditi mbarë opinionin publik historia e Rezartës dhe Olsit, çifti që u gjetën pa ndje
"Besit nuk i ka ecur filmi", Rezarti i kujton publikisht çorapet e grisura aktorit (FOTO LAJM) Mes Ermal Mamaqit dhe Bes Kallakut ka nisur një debat publik pas deklaratës së Besit në "Shiko kush luan". "Ermali bën b
Flet vëllai i Rezartës: Do t'ia marr jetën atij siç iku motra ime nën dhe' Një ngjarje e rëndë tronditi pesë ditë më parë Librazhdin. Rezarta Hajdari kishte vetëm pesë ditë që ishte martuar p
Vdiq 5 ditë pas martesës, i jepet lamtumira Rezarta Hajdarit (VIDEO) I është dhënë sot lamtumira e fundit Rezarta Hajdarit. 19-vjeçarja humbi jetën tre ditë më parë në dhomën e saj të gjumi
Helmimi misterioz, Mjekësia Ligjore tregon pse vdiq Rezarta Olsi Hajdari u zgjua ditën e djeshme nga koma dhe rrëfeu se pasi kishin ngrënë ndarkë, ai bashkë me nusen e tij Rezartën
U helmuan me mangall? Prindërit e Rezartës nuk e besojnë versionin e dhëndrit Olsi Hajdari u zgjua ditën e djeshme nga koma dhe rrëfeu se pasi kishin ngrënë ndarkë, ai bashkë me nusen e tij Rezartën
Olsi Hajdari: Çfarë di nga helmimi misterioz, si e mësova që Rezarta nuk jetonte më Olsi Hajdari ka treguar detaje për Abc News për ngjarjen e rëndë të tre netëve më parë, kur ata u dërguan të helmuar në
Pasi u zgjua, si e mori vesh Olsi lajmin e kobshëm për humbjen e gruas Rezarta dhe Olsi Hajdari u martuan vetëm një javë më parë, por vetëm 5 ditë pas dasmës, cifti u gjet nga prindërit në ko
U gjet e pajetë në shtratin martesor, vëllai i Rezartës tregon amanetin e fundit Ngjarja e rëndë që tronditi gjithë Shqipërinë vetëm pak ditë më parë akoma nuk është zbardhur. Edhe pse dihet se ata
Video epike: Rezart Veleshnja imiton Vildane Zenelin dhe do shkriheni së qeshuri (VIDEO) Për shkak të tërmetit që tronditi Shqipërinë me datë 26 Nëntor, puntata e përgatitur posacerisht për festat e Nëntorit n
Konkurrenti e imiton në mes të emisionit, Renato Mekolli bën reagimin e papritur (VIDEO) Këtë puntatë të "Hell's kitchen" nuk ka pasur vetëm të bërtitura e sherre, por edhe humor. Një nga konkurrentët, Rezarti