999 rezultate për

revolucion

De Biasi solli revolucion në kombëtare, afroi 78 futbollistë në 5 vjet Me Gianni De Biasin të larguar nga stoli i Kombëtares është koha për bilance dhe llogari. Përpos atyre sportive në fushë
Interi revolucion në merkato, ja emrat që kërkon Spalleti (FOTO LAJM) Interi do të bëjë përforcime të rëndësishme në merkato nën drejtimin e trajnerit Luciano Spalletti. Sipas të përditsh
Zidane revolucion në merkato, ja 7 yjet që largon këtë verë (FOTO LAJM) Real Madrid u shpall kampion Europë për këtë sezon dhe fitoi dhe kampionatin, por kjo nuk i ka ndryshuar mendjen Zidanë
Mancini konfirmohet zyrtarisht trajneri i ri i ... Roberto Mançini është zyrtarisht trajneri i ri i Zenitit në futbollin rus. Trajneri ishte prej kohësh në pritje të ofert
Guardiola nis revolucionin, zyrtarizon largimin e parë Manchester City ka nisur që të zyrtarizojë lojtarët e parë që do të largojë gjatë verës, në një revolucion përmes të cil
Barcelona revolucion, largon 9 yje nga skuadra (FOTO LAJM) Barcelona është duke përgatitur një tjetër revolucion të vërtetë në merkaton e verës, pasi këtë sezon është eliminuar ng
Inter përgatit mini-revolucionin, ja 4 yjet që largohen Inter përgatit mini-revolucionin, ja 4 yjet që largohen Pas një tjetër sezoni të dështuar, ku Interi nuk mundi të sigu
Roma bën gati revolucionin, ja yjet që largohen në merkaton e verës (FOTO LAJM) Humbja në derbi me Lazion është pika që mbushi gotën e Romës. Situata në klubin verdhekuq nuk është aspak pozitive dhe k
Bayerni përgatit revolucionin, gati 400 milionë euro në merkato Dështimi në këtë sezon duket se do të pasohet nga një revolucion te Bajerni i Mynihut. Drejtuesit e klubit bavarez kanë
Ferma vertikale revolucionare që mund të ushqejë një qytet (FOTO LAJM) Çdo vit revista e dizajnit eVolo mban një garë për qiellgërvishtësin më të mirë në botë. Këtë vit vendin e parë e ka
PSG revolucion në verë, ja yjet që vijnë dhe largohen në merkato (FOTO LAJM) president i Paris Saint-Germain, Nasser Al-Khelaifi mund të bëjë një çmenduri në tregun e transferimeve. Gjatë merka
Modeli i ri i Tesla, revolucion në teknologjinë e automjeteve Deri më tani kemi parë shumë risi nga modelet e kompanisë Tesla, por gjatë muajit shtator do të prezantohet një kamionçi
Conte revolucion në verë, ja plani për sulmin Chelsea po përgatitet për një mini-revolucion të vërtet në sulm, teksa Diego Vosta pritet të largohet në drejtim të Kinë
Peçi i kundërpërgjigjet Llallës: Sulm politik, kam bërë revolucion me investime Termet Peçi, kreu i Bashkisë së Tepelenës është një ndër figurat e pushtetit lokal që Prokuroria e Pergjthshme dhe kryep
Irani teston edhe një tjetër raketë balistike Agjencitë iraniane të lajmeve po raportojnë se Garda Revolucionare Islamike ka linçuar me “sukses” një tjetër raketë bal
Revolucion në futboll, penalltitë si në tenis IFAB, struktura ligjore me autoritetin për të ndryshuar rregullat e futbollit, po mendon që të ndryshojë rregullat e pe
"S'ka Maqedoni pa shqiptarët", maqedonasit: Revolucioni do vijë edhe për ty o "lord i drogës" Vendimi i presidentit Ivanov ditën e djeshme ka sjellë reagimin e kreyministrit të vendit Edi Rama duke i cituar preside
Kërcënon deputeti i “famshëm”: S’do mjaftohemi me thyerjen e xhamave, shpimin e gomave… Kreu i Partisë Demokristiane Nard Ndoka me anë të një statusi në Facebook shkruan se mbështet plotësisht deklaratat e kr
iPhone 8 vjen me kamera revolucionare 3D, shtanget Samsung "Apple" pritet ta prezantojë iPhone 8 në vjeshtë, kur do shënohet dhe 10 vjetori i iPhone. Sipas TechSot, iPhone8 pritet
Kushëriri i Gaddafit kërkon që Perëndimi t’i kërkojë falje Libisë Populli libian ende po vuan sepse fuqitë Perëndimore po vazhdojnë të mbajnë konfliktin. Kështu është shprehur kushëriri