999 rezultate për

reklame

Nuk pritej, Olsi Bylyku zbulon sa ka kushtuar unaza për të dashurën (VIDEO) Këtë të hënë aktori i njohur i humorit, Olsi Bylyku, ishte i ftuar në emisionin "Në kurthin e Piter Panit". Fëmijët i ka
Shënoi supergol, faqja e njohur i bën reklamë Endri Çekiçit (VIDEO) Endri Çekiçi është duke kaluar një formë të shkëlqyer me skuadrën e Olimpja Ljubjanës në kampionatin slloven. Pogradecar
Eh ç’bën bukuria! Sa do paguhet Kivanç Tatlitug për një reklamë (FOTO LAJM) Kivanç Tatlitug përveçse një aktor shumë i pëlqyer dhe i suksesshëm, në fillimet e tij ka qenë i angazhuar në modeling.
Partnerja e Ronaldos “fluturon” për reklamën e re, fansat “çmenden” pas formave të saj (FOTO LAJM) Modelja argjentinase Georgina Rodriguez është përzgjedhur nga firma e njohur e veshjeve intime, “Yamamay”, për të reklam
E frikshme, 50-vjeçari shikon rastësisht në reklamën e paketetave të cigares gruan e tij të vdekur Një burrë është shokuar pasi ka parë fotografinë e gruas së tij të vdekur tek sektori i paketave të cigareve në supermar
Njëra nga këto vajzat nuk është njeri Reklama e fundit e ‘Calvin Klein’ ka kijuar shumë polemika në rrjetet sociale. Në reklamë u shfaq super modelja Bella Ha
Balotelli magjik, bën kosh me këmbë (VIDEO) Mario Balotelli po kalon nje formë mjaf të mirë te Marseja që pas transferimit në muajin janar, shkruan Albeu.com. It
Trump, reklamë falas për filmin Game of Thrones Game of thrones e HBO, mori 25.2 milionë dollarë publicitet falas të enjten pasi presidenti trump, iu referua shout në n
A do të procedohet? Rama i bëri reklamë basteve me xhupin e Liverpool-it (FOTO LAJM) Nga logoja e Juventusit, tek ajo e Italisë dhe së fundmi tek logoja e Liverpoolit. Këto janë dashuritë e Ramës në ve
Ronaldinho trondit me reklamën e re, një serbe shfaqet shumë joshëse (VIDEO) Fushatat reklamuese të Ronaldinhos nuk kalojnë kurrë pa u vënë re. Me këtë rast, ish-lojtari i njohur brazilian është pr
Pogba dhe mamaja e tij, bëhen pjesë e reklamës së Adidas (VIDEO) Marka e njohur sportive Adidas ka lançuar reklamën e fundit, në të cilën nuk ka vendosur si protagonist yllin e Manchest
Kjo reklamë futi në sherr tre gjigantët e prodhimit të makinave Kompanitë e prodhimit të makinave, pretendojnë se Chevrolet ishte shumë nënçmuese në reklamën e re Shume kanale telev
Zyra e propagandës së Ramës harxhon miliona që shqiptarët të shohin këtë reklamë Fillimi i vitit e ka gjetur zyrën e propagandës së kryeministrit Rama nën vrullin e shpërndarjes së reklamave që financo
Qeveria ndan 1.2 milion euro reklamë për anëtarësim në Interpol Në mbledhjen e sotme Qeveria ka ndarë 1.2 milion euro për lobim për anëtarësimin e Kosovës në INTERPOL. Gjatë kësaj m
5000 euro për një reklamë, pagesa stratosferike e modeles shqiptare Kristina Baki tashmë prej kohësh është kthyer në një nga modelet më të kërkuara në tregun shqiptar. Ama këë herë ajo
Çudit komunistja që gëzoi për humbjen e djalit të Flutura Açkës: Rrofshi për reklamën! (FOTO LAJM) Genta Kaloçi, një aktiviste dhe kandidate e Partisë Komuniste ka çuditur sërish opinionin publik me qendrimet e saj pas
Bëri reklamën e "Gulf-it", reagon për herë të parë Bes Kallaku (VIDEO) Bes Kallaku ka reaguar për herë të parë pas mashtrimit të mijëra qytetarëve nga kompania "Gulf" duke përdorur figurën e
I bëri reklamën Gulf-it, fansat i kërkojnë një nder Bes Kallakut (VIDEO + FOTO) Pasi mashtroi mijëra qytetarë shqiptarë duke i shitur tollona nafte të ARMO-s, kompania e njohur e karburanteve "Gulf" ë
Rrahja e Rihannës bëhet reklamë në Snapchat, rrjeti social kërkon ndjesë publike Snapchat-it mesa duket s’i ka rënë aspak në vesh për dy nga fushatat më të famshme të momentit në luftën kundër abuzimev
Finalja e Superbowl, një reklamë kushton 5 milionë dollarë Finalja e madhe e Superbowl për këtë vit ka nisur të zgjojë prej javësh kërshërinë e tifozëve se kush mes New England Pa