999 rezultate për

range

Celtic-Rangers, derbi skocez për Salihin Derbi skocez, ai mes Celtic dhe Glasgow, është ndër më të zjarrtit në Evropë dhe pa dyshim më të rrezikshmit. Një tjetër
Chavez emëron ministër gjeneralin e akuzuar për trafik droge Gjenerali Henry Rangel Silva i akuzuar nga Shtetet e Bashkuara si baron i drogës është emeruar nga Presidenti i Venezuel
Skoci, Celtic fiton derbin historik (VIDEO) Është një derbi që luhet që prej 1888. I 397-i, i luajtur në "Old Firm2 të Glasgow foli për Celtic. Rangers humbën ndesh
Chelsea nuk e ndal hapin as ndaj Rangers-it (VIDEO) Blutë e Londrës vazhdojnë hapin e fitoreve duke ndjekur skuadrën e Real Madridin në këto ndeshje përgatitore duke mos nj
Orlando Bloom: Boss Orange në Madrid Orlando Bloom duket shumë i buzëqeshur në një foto që ka bërë për të prezantuar aromën e re të burrave, Boss Orange të m
Watson, më e pasur se e ka menduar Emma Watson vetëm tani e ka ditur se sa para i ka të sajat, pasi që këto i ka shikuar në bankë. Aktorja britanik ka fitu
Facebook bllokon klientët e Orange Klientët e operatorit Orange, duke u përpjekur të vizitojnë rrjetin social Facebook kanë marrë një njoftim ''Hyrje dhe p
Bashkohen Orange dhe T-Mobile Klientët e Orange dhe T-Mobile së shpejti mund të lidhen në mes të dy rrjeteve celulare. Bashkimi është bërë më qëllim t
Allen lançon filmin e tij të ri "You Will Meet a Tall Dark Stranger" Regjizori veteran i filmit Woody Allen lançoi filmin e tij të ri të martën në Spanjë, "You Will Meet a Tall Dark Strange