999 rezultate për

rafinha

Spalletti: Nuk mund të blejmë dot Rafinhan dhe Cancelon Dy lojtarët e ardhur në merkaton e dimrit: Rafinha dhe Joao Cancelo janë drejt ndarjes me Interin. Këta lajm e ka konfir
Firmosen kontratën, mbrojtësi i Bayernit vazhdon tek gjigantët gjerman Kampioni i Bundesligës, Bayern Munich, ka konfirmuar se mbrojtësi i krahut Rafinha e ka zgjatur kontratën me klubin për
Robben dhe Rafinha rinovojnë kontratën me Bayern Munich Bayern Munich ka bërë të ditur se Arjen Robben dhe Rafinha, të cilët ishin në vitin e fundit të kontratës, do të vazhdoj
Babai i Rafinhas e thotë troç: Nuk duam të kthehemi tek Barcelona Rafinha është në huazim tek Interi nga Barcelona dhe është në bisedime për një marrëveshje të përhershme me klubin zikal
Formacionet zyrtare: Inter - Juventus Inter dhe Juventus do të përballen sonte në një derbi tejet të zjarrtë, pasi të dyja skuadrat janë për objektivat e sezo
Rafinha nuk dëshiron rikthimin tek Barcelona, shpreson të blihet nga Inter Mesfushori i Barcelonës, Rafinha dëshironte të qëndronte tek Itali dhe jo të kthehet tek Barcelona, nga i cili është lës
Inter e blen Rafinhan vetëm nëse Barcelona ul çmimin Sipas ESPN, Inter është i gatshëm ta blejë Rafinhan vetëm nëse klubi katalunas i mundëson atyre një ulje. Në marrëveshje
Rafinha tregon se çfarë mendimi kishin Suarez dhe Messi për Interin kur e kontaktuan Ai i ka treguar aftësitë e tij që në ndeshjet e para për Interit teksa ka dhënë gjithmonë kontributin e tij, duke bërë q
Inter kalon sërish në avantazh me anë të Karamoh, asiston Rafinha (VIDEO) Inter e ka gjetur golin e avantazhitpër të dytën herë kundër Bolognas. Pas golit të parë nga Eder i cili u barazua n
Rafinha: Kam tre oferta nga tre klube braziliane Rafinha ka treguar se ka marrë disa oferta dhe se gjatë verës mund t’i thotë lamtumirë Bayern Munichut, skuadër në të ci
Spalleti kërkoi një tjetër mesfushor pas Rafinhas, drejtuesit ia bëjnë gati Pasi morën brazilianin Rafinha nga Barcelona, Luciano Spalletti ka deklaruar se dëshiron edhe një mesfushor qendror.Së f
Rafinha zbulon se cilin numër do të mbajë në fanellë tek Interi (FOTO LAJM) Sot pasdite, Rafinha, u prezantua si lojtari më i ri i Interit, ku dhe foli për gjithçka. Ai zbuloi edhe numrin që do
Rafinha flet fjalët e para si zikaltër Prezantohet Rafinha Alcantara. Blerja e madhe e Interit në merkaton e dimrit është prezantuar para tifozëve zikaltër pik
Rafinha: Është një hap i rëndësishëm në jetën time Rafinha zyrtarisht është lojtar i Interit, me të cilën skuadër ka nënshkruar deri në fund të sezonit me mundësi blerje.
Zyrtare: Rafinha kompleton kalimin e tij tek Interi Rafinha Alcantara është lojtari më i ri i skuadrës së Interit. Interi ka zyrtarizuar transferimin e Rafinhas, në for
E FUNDIT/ Rafinha kryen testet tek Interi Rafinha ka shkuar tashmë në infermierinë e Interit për të kryer testet mjekësore. Mediat italiane raportojnë se mesf
Blerja e re e Interit arrin në stadium për të parë ndeshjen (FOTO-VIDEO) Para ndeshjes me Real Betis, në konferencë për media, Ernesto Valverde tha se Rafinha është lojtar i rëndësishëm për eki
Babai i Rafinhas tregon pse zgjodhën transferimin tek Inter Rafinha është futbollisti më i ri i Interit, pas akordit mes zikaltërve dhe Barcelonës për transferimin e tij mbi bazën
E FUNDIT / Inter arrin marrëveshjen me Barcelonën për Rafinhan Interi më në fund ka arritur marrëveshje me Barcelonën për transferimin e Rafinhas në "Giuseppe Meazza". Transferimi
Barça i tregon Interit mënyrat si mund ta marrë Rafinhan Sipas gazetës italiane Gazzetta dello Sport, Barcelona i ka ofruar Nerazzurrëve dy opsione për të nënshkruar me yllin e