999 rezultate për

radhazi

Hazard shkatërron i vetëm Cardiffin, Chelsea merr fitoren e pestë radhazi (VIDEO) Chelsea ka fituar sot ndaj Cardiff me shifrat e përgjithshme 4-1 në "Stamford Bridge", ndeshje e vlefshme për javën e 5
Drithërohen kuqezinjtë, Strakosha shpëton 2 herë radhazi portën Shqipëria po luan në “Elbasan Arena” ndeshjen e parë të Ligës së Kombeve ndaj Izraelit, e cila është e vlefshme për Grup
Chelsean nuk ndal, merr fitoren e katërt radhazi në Premier League (VIDEO) Chelsea ka marrë një fitore të pastër në letër por shumë të vështirë në fushë ndaj Bournemouthit të shtunën. Ai që zh
Salzburg i "mallkuar", jashtë grupeve të Champions-it 11-n herë radhazi Mund të duket si një këshillë e hedhur me ironi mes tifozëve kundërshtarë, por në fakt bëhet nga një medie sportive: nës
Dy humbje radhazi, a do shkarkohet Mourinho? Puna e Jose Mourinhos si menaxher i Manchester United, duket se nuk po ecën ashtu siç pritej. United nuk e ka nisur m
Bayern përmbys gjithçka, shënon tre gola rradhazi (VIDEO) Bayern Munich ka përmbysur rezultatin në ndeshjen e International Champions Cup ndaj PSG-së.J Javier Martinez (1-1),
Kroacia në histori Kroacia ka mposhtur me penallti mbrëmë Rusinë dhe është kualifikuar për në gjysmëfinale të Botërorit. Kjo ishte ndesh
Brazili i madh, sa i vogël përballë skuadrave europiane Brazili nuk ja doli dot mbrëmë kundër Belgjikës, edhe pse ishin favoritët kryesorë për të fituar trofeun. Që prej vit
Gjermania vazhdon traditën, kampionia e katërt radhazi që eliminohet në fazën e grupeve (FOTO LAJM) Si për kundër të gjithë parashikimeve, Gjermania u eliminua që në fazën e grupeve të Kupës së Botës në Rusi. Por, kjo gj
Skuadra e Botërorit shkarkon trajnerin pas dy humbjeve rradhazi Ky Botëror ka nisur me shumë surpriza, ku deri më tani na ka treguar se në këtë Botëror nuk ka skuadra të mëdha apo të v
Marcelo: Na kanë bezdi që fituam tre Champions rradhazi Real Madrid këtë sezon arriti të fitoj trofeun e 13-të dhe të tretin rradhazi të Champions League. Megjithëatë fitor
Dybala kërkon shpërblim pas triumfit në Kupë, Agnelli: Po një birrë (VIDEO) Në “Olimpico” të Romës ka ardhur e katërta Kupë Italie radhazi dhe e 13-ta në historinë e Juventusit, një rekord histori
Humbi penalltinë e tretë radhazi, sulmuesi fillon të qajë (VIDEO) Një ndodhi interesante ka ndodhur ditën e sotme në kampionatin turk të futbollit. Bafetemi Gomis, humbi penalltinë në fu
Lushnja shokon Partizanin, i merr pikë mbas 12 humbje radhazi (VIDEO) Lushnja dhe Partizani e mbyllin në barazim, ndeshjen e javës së 31-të në Kategorinë Superiore, në shifrat 1-1. Pas 12 hu
Reali do t'i dalë dhe në ëndrra Bayernit, 3 fitore radhazi në Allianz Arena Me lojë apo pa lojë Reali fiton. Bayern Munich ra sërish "viktimë" e madrilenëve në fushën e tyre. Marcelon dhe Asen
Arsenali arrin fitoren e 8-të radhazi, mposht 2-3 Southamptonin (VIDEO) Arsenali ka mposhtur Southamptonit me rezultat të ngushtë 3-2 në ndeshjen e vlefshme për javën e 33-të të Ligës Premier.
Spal frenon Juventusin pas 12 fitore radhazi Spal ka ndalur Juventusin në një barazim pagola në "Paolo Mazza", ndeshje e vlefshme për javën e 29-të të Serie A. Pa
Tre breza radhazi të ftuar në Kombëtaren spanjolle, gjyshi, babai dhe tani Marcos Alonso Marcos Alonso vazhdon “traditën” e njohur të të thitrrurit braz pas brezit në tre gjenerata. Marcos Alonso Imaz ‘Marq
Real Madrid shtatë sezone radhazi në UEFA Champions League Real Madrid fito përsëri mbrëmë ndaj skuadrës franceze, Paris Saint-Germain me rezultatin 1-2 në "Parc des Princes", nde
Mavraj me shokë tentohen të sulmohen keq nga tifozët pas humbjes së 10-të radhazi Dje, Hamburg ku luan edhe mbrojtësi shqiptar Mërgim Mavraj humbi kundër Bayer Leverkusenit me rezultatin 2-1 dhe e çoi n