999 rezultate për

qytetari

I shpëtoi tërmetit, qytetari humb jetën nga frika Bilanci i viktimave të tërmetit që shkundi gjatë orëve të fundit Shqipërië vazhdon e rrite. Deri më tani numërohen 15 tr
I gjakosur dhe i frikësuar, qytetari tregon tmerrin nga tërmeti Një banor nga Lezha ka treguar tmerrin që ka përjetuar nga lëkundjet e forta të tërmetit. I gjakosur dhe i shtrirë në
Shembet tavani në spitalin e Traumës Sipas një denoncimi të mbërritur në redaksinë e Joq, në spitalin e Traumës në Tiranë është shembur tavani. Në foton e
"Ik se do hash dru": Burri qëllon me sa ka në kokë gruan mes Tiranës (VIDEO) E teksa presim që shoqëria shqiptare të emancipohet, ka ende nga ata burra të cilët e shohin bashkëshorten si një objekt
Lufta për truallin dhe shtëpinë e Vaçe Zelës, ish-zyrtari mori 1 mln lekë Fiks Fare denoncoi skandalin e radhës të pronave në Lushnje, ku kësaj here “lufta” bëhet për shtëpinë dhe truallin e kën
Sherr në mes të Tiranës, civilët ndalojnë qytetarin me forcë (VIDEO) Berisha ka publikuar nja video përkrah të cilës shkruan se ndaj qytetarit në regjistrimin e mëposhtëm disa persona të ve
"Kushte si Afrikë, tarifat si Amerikë": Policia përleshet me studentët te "Qytet Studenti" (VIDEO) Disa studentë janë përleshur me policinë vetëm pak minuta më parë në zonën e "Qyteti Studenti". Sipas një qytetari, poli
Nxënësit shesin lirisht "mall" në shkolla: E di sa dru të bën Emisioni “Stop” në Tv Klan ka publikuar fenomenin e shitjes së drogërave në ambientet e shkollave. Ky fenomen negativ vi
"Ej, ou, mos prek", plas grushti në Vlorë (VIDEO) Një sherr masiv mes disa personave ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në qytetin e Vlorës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen
Qytetari tregon sherrin me drejtorin e Kadastrës: Më goditi me grusht në kokë Zyrat e regjistrimit të pasurive në vend vazhdojnë të jenë problematike. Pas rastit të kadastrës së Vlorës ku 3 drejtorë
SKANDALI/ Si 16 vjeçarja, nënë e 1 foshnje shiste trupin për 5 mijë lekë (VIDEO) Një vajzë e mitur, 16-vjeçe nga Korça është e detyruar të prostituojë, siç thotë ajo për të mbajtur familjen. Jo vetëm k
"Po i kemi të njoma vajzat, super pi**a!", kështu zhvillohet prostitucioni në qytetin shqiptar (VIDEO) Me zë dhe me figurë, emisioni "Stop" në Tv Klan denoncon si organizohet prostitucioni në Korçë. Një person i infiltru
Denoncimi: Qytetari i kërkon borxhin, polici në Kukës e godet me pistoletë Punonjësi i policisë në Kukës, Haki Onuzi, godet me pistoletën e shërbimit qytetarin, i cili i kërkoi paratë e dhëna bor
Çudi shiptare! Prindërit i dalin motër e vëlla, qytetari humb Lotarinë Amerikane Nisi sot aplikimi për lotarinë amerikane, proces që do të zgjasë deri në 5 Nëntor. Duke marrë shkas nga kjo, Stop sol
E aksidentoi qëllimisht me makinë, prokurori pushon hetimet Fiks fare denoncoi mbrëmjen e së mërkurës Policinë dhe Prokurorinë e Tiranës, të cilat kanë pushuar hetimin e një akside
SKANDALI/ Policët dhunojnë qytetarin Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së hënës veprimet e disa punonjësve të Policisë së Pukës, të cilët kanë dhunuar dhe sharë
Skandali me vajin e ullirit, kështu përzihet me vaj luledielli Siguria ushqimore është një nga problemet që ende nuk ka gjetur zgjidhje në vendin tonë. Emisioni investigativ “Stop” në
"Hë rrushi ngrije edhe një çikë", prostitucion në mes të Tiranës, "tutori" i gruas djali i saj 12 vjeçar Emisioni “Stop” në Tv Klan ka denoncuar një rast skandaloz të prostituimit në një nga akset më kryesore të Tiranës. Përm
Qytetari “masakron” kryeministrin britanik në rrugë: Si reagoi ai (VIDEO) Pasi nuk arriti të bindë deputetët për mbajtjen e zgjedhjeve të reja, Boris Johnson nuk po bind as zgjedhësit në turin e
Masakrojnë qytetarin dhe i djegin shtëpinë, arrestohet shqiptari dhe greku Një shqiptar 43-vjeçar dhe një 23-vjeçar grek kanë dhunuar barbarisht një shtetas grek. Ngjarja e rëndë u regjistrua