999 rezultate për

qindra

I mashtruan nga FB, qindra emigrantë mësyjnë Maqedoninë e Veriut Qindra migrantë nga pjesë të ndryshme të Greqisë janë mbledhur afër një kampi në Selanik dhe po planifikojnë të kalojnë
Shqiptarët nisin plazhin, qindra pushues dynden në bregdet Sezoni i plazhit nisi këtë të dielë jo zyrtarisht në të gjihë bregdetin shqiptar nga veriu në jug ku pushuesit ishin të
Ahmeti jep qindra leje ndërtimi Në një konferencë për media kryetari Shpend Ahmeti dhe drejtori i Urbanizmit, Ardian Olluri, prezantuan punën e kësaj dr
Shkrihen akujt në Everest, dalin trupat e qindra alpinistëve (FOTO LAJM) Shkrirja e akullnajave në malin Everest po ekspozon trupat e qindra alpinistëve që kanë humbur jetën ndërsa përpiqeshin
Tmerr në avionin Stamboll-New York, shqiptari flet si u rrezikua jeta e qindra udhëtarëve (VIDEO) Momente paniku dhe frike kanë përjetuar pasagjerët e avionit të kompanisë turke Turkish Airline. Mësohet se avioni i dre
Denoncimi i frikshëm: ISIS grabit qindra pasaporta shqiptare Pas lajmit të ditëve të fundit, ku policia greke e Kakavijës bllokoi një numër të madh të pasaportave të reja të emigran
1 200 policë dhe qindra forca speciale, Garda blindon Kuvendin 1 200 forca rendi janë angazhuar për protestën e nesërme të opozitës, e cila pritet që të mos jetë edhe aq paqësore duke
"A të qaj 5 minuta?", videoja e kësaj vogëlushje thyen rrjetin (VIDEO) Kur ishim fëmijë shpesh herë na ka ndodhur që të qajmë nga filmat, kur u ndodh diçka e keqe personazheve. Pikërisht
Qindra studentët do të punësohen përkohësisht, a është lojë e Ramës për zgjedhjet lokale? Këshilli i Ministrave ka vendosur që të marrë 1335 punonjës me kontratë të përkohshme për vitin 2019. Mes 1335 emrav
Super aksion me helikopter e qindra policë kundër klanit mafioz, kapen dhe 3 shqiptarë Një mega-operacion policor i koduar “Vele” është zhvilluar në Leçe të Italisë paraditen e së martës dhe tre shtetas shqi
Rikthehen protestat e studentëve, me qindra mblidhen para Universiteteve (VIDEO) Studentët ashtu siç kishin paralajmëruar, janë rikthyer ditën e sotme për të protestuar para kryeministrisë. Në të g
Askush nuk e di, por në këto pjesë të avionit gëlojnë mikrobet (FOTO LAJM) Sigurisht që kujt i shkon mendja të pastërtia kur hipën në avion, kur ka 100 gjëra të tjera për tu kujdesur. Por aero
Çfarë i thotë mendja Ramës? Rrethon kryeministrinë me qindra policë Qindra forca policie janë duke qendruar në krah të kryeministrisë ndërkohë që studentët janë duke protestuar poshtë zyra
Qytetarët solidarizohen me studentët, shpërndahen qindra sanduiçë (FOTO & VIDEO) Sot është dita e tetë e protestës së studentëve, të cilët kërkojnë plotësimin e kërkesave që i kanë paraqitur Ministrisë
LIVE/ Studentët nisin sërish protestën, në Tiranë dhe në rrethe bllokohen rrugët Edhe pse ultimatumi i tyre për qeverinë skadoi dje, studentët nga e gjithë Shqipëria kanë nisur të mblidhen sërish për t
Qindra studentë të Elbasanit i bashkohen protestës në Tiranë Po shtohet edhe më shumë numri i studentëve që protestojnë para Ministrisë të Arsimit ndërsa afron edhe skadimi i ultima
"Shqipëri oj nana ime"! Gjirokastra skuqet nga flamuri kuqezi, përgjigje ekstremistëve grekë (VIDEO) Qindra anëtarë të Aleancës Kuqezi dhe jo vetëm janë nisur sot në drejtim të Gjirokastrës për të marshuar drejt konsullat
Qindra autografe për pak minuta, sportisti i sumos “kthehet” në makineri (VIDEO) Duket se dhënia e autografeve është një problem për çdo sportist. E njëjta gjë mund të thuhet edhe për sportistët e sumo
Nga nësër "STOP" importit të makinave të vjetra! Si po e pësojnë qindra shqiptarë Qeveria e Shqipërisë disa javë më parë mori një vendim për të ndaluar importin e makinave të përdorura nga vendet e tjer
Qindra flamuj kombëtarë vendosen në kufi me Serbinë Festat e nëntorit po afrojnë dhe tashmë kanë filluar edhe stolisjet me flamurin kombëtar. Shumë qytete në Kosovë e pr